PDA

View Full Version : Вие как бихте постъпили?/към момичетата/



broken-barbiee
02-10-2012, 22:25
Как бихте постъпили в следната ситуация?: Запознавате се с много красиво момче /женски идеал/. В началото не се познавате лично, просто сте в една компания. Той ви разбира номера от някъде и ви звъни (след около 1седмица след като той започна да излиза с нашата компания). Звъни просто да си поговорите. След седмица дни вие го каните на кафе, но той не отговаря. След един ден ви се извинява със смс, че е нямало как да ви отговори и ви се обяснява в любов по най-милия възможен начин. Уговаряте си среща, виждате се. Една седмица така. Всичко върви прекрасно докато не дойде новата седмица. За него вече не съществувате. Идва при в кафето сяда на масата, на която сте и вие, но дори не ви поглежда. Попадате в ситуация само вие и той, но пак същото. Сякаш сте невидима. Какво бихте направили ако това ви се случи? Това се случва на най-добрата ми приятелка и много искам да й помогна, но не зная как, все пак не съм от тези, които лесно се влюбват и бързо им разбиват сърцата, но уви тя е точно от тях и сърцето ми се къса като я гледам..

SisiStrange
02-10-2012, 22:29
Бих му отвърнала със същото. Пълен игнор. И дори да си промени мнението и да иска нещо пак, не бих се навила. Животът е твърде кратък.

crazydivane
02-10-2012, 22:37
Бих го игнорирала,макар че ще ми е страшно тежко и мъчно..но въпреки това.Страшно гадно е да постъпят така с теб..Чустваш се БОКЛУК в буквалния смисъл на думата..Но и ти служи за добър урок.

TheBeliever
02-10-2012, 22:45
Аз пък бих подходила директно. Ще го попитам в прав текст какъв му е проблема. Ако не ми даде смислен отговор ще му опонирам във всеки възможен момент и ще го изкарвам от кожата му по всевъзможни начини, с цел да го накарам да избухне и да си каже искрено и лично какви мишки са му влезли в главата. Едва след това ще реша какви действия да предприемам занапред.

ivcheto0o
02-11-2012, 09:27
Каквото повикало,такова се обадило-пълен игнор.

sexa_na_kompleksa
02-11-2012, 09:34
Аз пък бих подходила директно. Ще го попитам в прав текст какъв му е проблема. Ако не ми даде смислен отговор ще му опонирам във всеки възможен момент и ще го изкарвам от кожата му по всевъзможни начини, с цел да го накарам да избухне и да си каже искрено и лично какви мишки са му влезли в главата. Едва след това ще реша какви действия да предприемам занапред.

Сигурно и аз бих направила нещо такова...

paradosou
02-11-2012, 11:11
Не бих била в подобна ситуация. Колкото и да му се кефя, веднага ше ми се изпарят симпатиите като разбера, че ми е взел номера от друг, вместо да го поиска от мен.

LadyTerrible
02-11-2012, 11:39
Тя трябва на първо място да запази достойнството си!!Игнор и това е!Държал се е с нея като с играчка и тя трябва да го осъзнае.Ще е трудно и гадно,но така е правилно!Ако пак я потърси,все пак,тя трябва да си изясни с него поведението му и след това всчко друго.Може да има причина,не се знае.Но засега,високо вдигната глава и това е!Да му покаже,че без него животът й си продължава,в никакъв случай да не се прави на страдалец пред него!Така бих постъпила аз.

mMemories
02-11-2012, 12:35
Два варианта:
1. Пълен игнор.
2. Да го пита що го прави и ако няма отг да му бие шута.

djipsito
02-11-2012, 14:46
Била съм в подобна ситуация. С тая разлика, че аз още от началото си имах някви подозрения и си имах едно наум, понеже бая го бях наблюдавала как се държи. Един ден се целунахме, на другия ден все едно не ме познаваше и ми стана ясна картинката. Почнах да се държа като него и не съм показвала, че ми пука. Мислех директно да го питам къв му е проблема, ама се отказах, понеже действията му бяха ясни, а и аз не съм глупачка. Не ми трябват обяснения, то се вижда. Ако е бил сериозен, нямаше да го има тва нещо, а с хора, които не знаят кво искат не ми се занимава.

NambyPamby
02-11-2012, 14:52
Бих го пратила да пътува по живо, по здраво. Прекалено много се обичам, за да позволя да се отнасят по подобен начин с мен.

LeprikonA
02-11-2012, 14:56
ако той ме игнорира и аз него ще игнорирам по същия начин. с това поведение би ме отблъснал и дори няма да се замисля, ако евентуално видиш ли му дойде акъла в главата. това е някакво детско поведение като цяло.

Malkata porasnalA
02-11-2012, 16:52
Да не му обръща внимание!Нека му покаже, че той не е особено важен за нея. Да му покаже, че е бил забивка за развлечение, каквото прави и той. Не губи тя, а той. Най важното е да не съжалява за него, защото той е една от грешките през които трябва да минеш за да изградиш характера си и да си по-взискателна когато търсиш истинската си половинка. Трябва да има гордост, да вдигне главата си, да има сили... :)

fenkaaa
02-11-2012, 18:57
А твоята най-добра приятелка случайно да е спала с него?! Защото този игнор е точно в типа на тези момчета - женски идеали.. Държат се мило,обясняват се в любов,вкарват те в леглото и забравят за теб.

broken-barbiee
02-11-2012, 19:48
Не е спала с него. Като цяло той е водил този разговор с нея, но не са стигнали до действия.

alenceto0
02-11-2012, 21:56
kaji i da govori s nego i da go pita kuff my e problema...ako ne da si nameri nqkoe dr mom4e (za vsi4ko) za da zabravi tozi bokluk po -burzo

broken-barbiee
02-13-2012, 20:31
Тя е срамежлива и не съм сигурна как да я накарам да говори. Ако можете да помогнете с подхващането на тази тема ще съм ви много благодарна..

krissy__
02-13-2012, 21:35
Според мен момчето не си заслужава. Не може в един момент да и се обясни в любов (което точно най-много ме усъмни за намеренията му), а в другия - да се държи все едно е невидима. Да го зареже и да си го избие от главата според мен, докато още е рано, за да не стане по-лошо.

trabi_bs
02-13-2012, 21:45
може да не и е обърнал внимание , защото са били цялата компания и не е искал да ги разправят

MissHouse
02-13-2012, 21:57
аз пък бих се зарибявала с друг пред него, ако се подразни значи поне малко му е пукало за нея

broken-barbiee
02-14-2012, 11:07
може да не и е обърнал внимание , защото са били цялата компания и не е искал да ги разправят

Те после са били сами и той пак не й е обърнал никакво внимание. MissHouse, и тя иска така да направи, но аз не съм сигурна. Така не излиза ли, че е страхливка и сякаш няма какво друго да направи и за това да прави това? Според теб така ли би изглеждало, защото аз мисля, че ще бъде точно така..

brooke123
02-22-2012, 20:01
На мен ми се случи почти същото нещо. Имаше едно момче, което харесвах и той ми каза, че също ме харесва и иска да се целуваме. Излезнахме на кафе и три дена след това го видях, но той дори не ми обърна внимание, дори не ме погледна. След два дена го питах какво има и той се държа зле с мен, питах го какъв е проблема, но така и не ми даде смислен отговор. После ми каза, че много ме обича и тн. Каза, че иска пак да излизаме, но на следващия ден каза, че не му се излиза с мене. И след една седмица разбрах, че си е хванал гадже. Вече дори не ми пише. Мога само да кажа, че явно не си заслужава.

Hukuu
02-23-2012, 06:50
еее толкова ли е трудно да се сетите, че пича просто е искал да я бодне говорили са тя е отказала(поне за началото) и той си е казал няма смисал, тая няма да вържи или нещо такова и тва е, какво го мислите толкова.. обяснявал се в любов ХАХА още преди да тръгнат и той е бил безумно влюбен ... знаем ги тези истории ;)

Djeei Loo
02-23-2012, 08:24
Аз пък бих подходила директно. Ще го попитам в прав текст какъв му е проблема. Ако не ми даде смислен отговор ще му опонирам във всеки възможен момент и ще го изкарвам от кожата му по всевъзможни начини, с цел да го накарам да избухне и да си каже искрено и лично какви мишки са му влезли в главата. Едва след това ще реша какви действия да предприемам занапред.

аз също бих постъпила така.Трябва да иска обяснение от него според мен.