PDA

View Full Version : Малко help за 14-ти? :/



theexplorer
02-11-2012, 00:15
Та..първо здравейте на всичкии! Още от заглавитето предполагам се досещате за какво ще ви питам..Е с приятеля ми ходим от скоро..наистина скоро..ии се чудя дали изобщо да кроя някакви планове за 14..При нас положението е сложно..познаваме се от доста време,но да..даже и аз не знам как станаха нещата така изведнъж..а даже от части сме все още на етап "не пред хората".. ии абе дълга и широка не искам да ви занимавам с глупостите ми,предполагам вие си имате достатъчно..ще съм ви благодарна ако споделите 1-2 идеи за евентуален подарък,защото ще се получи малко неловко ако той ми е взел нещо,което предполагам ще направи..просто не искам да се изхвърлям с нещо скъпо или пък още по-зле- някакъв тъп сувенир,който ще захвърли някъде и след 1 седмица няма да помни как го е получил.. а идеи нямам никакви..Забравих да спомена,че е '93..ако това помага.. Много ви благодаря предварително.. (:

Sh@d0w
02-11-2012, 06:18
Не е казано, че задължително трябва да си подарявате нещо. Ние с гаджето ми например, ще прекараме цялата вечер заедно, това е най - хубавия подарък ;)

Ако имате възможност де, ако не помисли за нещо от ежедневието което би ползвал и както ти каза няма да захвърли.

anonymous708973
02-11-2012, 07:37
Откъде си?
Не залагай на подарък, разтърси се за някакво място в твоя град, където не сте ходили. Все трябва да има нещо интересно. В Пловдив, например, има чаена къща - сядаш на земята, слушаш екзотична музика, пиеш чай и ядеш индийски сладки.

Друг вариант е да го поканиш у вас, да купиш продукти и да си сготвите нещо сами, дори да е нещо просто като пица или паста.

Или пък си поръчайте сладолед, намърдайте се пред компа с едно одеало и гледайте филми.
Варианти бол.

mMemories
02-11-2012, 19:35
една яка вечер с бавна музика и бурен секс??

pandiflysche
02-12-2012, 08:47
една яка вечер с бавна музика и бурен секс??


Момичето каза, че са от скоро! Какъв секс те е подгонил??

По темата: Вземи му нещо мъничко... като първи подарък например малко мечее или сърчице, а ако искаш нещо по-различноо... кино, сами в къщи със вечеря, приготвена от теб илии както казаха филм пред компа + чаша горещ шоколад! Експериментирай!!! ;)

anonymous708973
02-12-2012, 08:49
Начи, ще му подарява сърчица, щото тоооолкова много го обича, видиш ли, ама няма да прави секс с него?! Къде е логиката?

li0n
02-12-2012, 19:53
Откъде си?
Не залагай на подарък, разтърси се за някакво място в твоя град, където не сте ходили. Все трябва да има нещо интересно. В Пловдив, например, има чаена къща - сядаш на земята, слушаш екзотична музика, пиеш чай и ядеш индийски сладки.

Друг вариант е да го поканиш у вас, да купиш продукти и да си сготвите нещо сами, дори да е нещо просто като пица или паста.

Или пък си поръчайте сладолед, намърдайте се пред компа с едно одеало и гледайте филми.
Варианти бол.

Я, къде е тая чаена къща че съм пропуснала да ида там :D

А иначе и аз се чудя какво да му взема на моя приятел.. Щото не смятах да му вземам нищо докато леля ми не ме подсети днеска че ако той ми вземе нещо а аз го посрещна с празни ръце ще е леко конфузно, така че ще следя темата :D

trabi_bs
02-12-2012, 19:56
диск с любим изпълнител

vassy
02-13-2012, 13:45
има едни малки камбанки розовки и червени с надписи "kiss me" или "time for love"... но много зависи от къде си. По принцип ги има в магазинчета за сувенири..
..според мен един от най-неподходящите подаръци за момче са плюшени мечета, сърчица, животни с блузка с ваша снимка и т.н.
ако си от София име един много як магазин, чиито сайт съм разглеждала и има примерно бобчета с ръчно написани надписи, например от едната страна "Обичам те", а от другата сърчице. Може и по твой избор, но става по-бавно. Ако си заинтересована ми кажи да го потърся.

DragonLady
02-13-2012, 13:49
И аз съм сравнително отскоро с приятелят ми ( два месеца и половина ) и аз като теб не знаех какво да му взема, но връщайки се от университета днеска ме озари идеята да му подаря козметичен комплект - любимият му парфюм и дезодорант към него ( утре може да добавя и някое малко плюшено сърчице или нещо друго свързано с празника ). Така, че ако знаеш какъв парфюм използва ... Мислех си и за комплект за бръснене ( майка ми бутна фитила за това ), но ми се стори твърде тъпо и се отказах.
Иначе задължително си подарете една вечер само за вас :) Пък може и да идеш да спиш у тях, или той у вас, за да сте заедно и през нощта :) По-голям подарък от това - здраве му кажи.

vassy
02-13-2012, 16:41
^^блякк
току що с една приятелка ходихме да купуваме и взех точно такава камбанка с надпис Ring for a kiss, червена и кутия вкусни бонбони, като намислих под някои от бонбоните да сложа малки листчета с пожеланийца или наши си моменти.

ADMIRALKA14
02-13-2012, 17:31
^^блякк
току що с една приятелка ходихме да купуваме и взех точно такава камбанка с надпис Ring for a kiss, червена и кутия вкусни бонбони, като намислих под някои от бонбоните да сложа малки листчета с пожеланийца или наши си моменти.

Не намирам предложението на DragonLady за "блякк". Много по сполучливо е и ще се хареса на мъжа до нея, а не да подарява някакви лигави надписи и бонбони, които първо са толкова изтъркани и банални, и второ ще се харесат по-скоро на момиче, отколкото на момче. Предложението на PinkPan7her също е много добро.

vassy
02-13-2012, 19:38
Не намирам предложението на DragonLady за "блякк". Много по сполучливо е и ще се хареса на мъжа до нея, а не да подарява някакви лигави надписи и бонбони, които първо са толкова изтъркани и банални, и второ ще се харесат по-скоро на момиче, отколкото на момче. Предложението на PinkPan7her също е много добро.
рофл човек... мислиш че някфа плюшена играчка ще се хареса на момче, което не е гей, няма такъв фетиш или не ги колекционира от всяка по 1.. или парфюм и козметика 1.много по-изтъркано! 2.намеци некви 3.НИКАКВА оригиналност!!!

Моля те да помислиш следващия път кое е по-добрата идея.. пхах остава и 365 причини що го обича да направи
камбанката е оригинална, а бонбони с пожелания НИКОГА не съм чувала някой да го е правил, а и най-малкото ИМА ПОЛЗА от тях! СМЯЯТАЙ!

krissy__
02-13-2012, 20:43
Според мен говорете и решете дали ще ходите някъде. Ако се допита до теб може да му предложиш някой хубав ресторант. Супер добре е за 14-ти, ще вкарате романтика, ще сте 2-та и ще си изкарате супер. А колкото до подаръка - все ще измислиш нещо. Бих ти предложила да му вземеш някой страшно хубав парфюм или часовник, но не искаш да е нещо толкова скъпо. Не е много за повода, но пък ми е писнало на мен специално с тия тъпи плюшени сърца, чаши със снимки и т.н.
Приятно изкарване все пак, където и да сте!

MissHouse
02-13-2012, 20:48
аз мислех да взема на моя дебела гривна от медицинска стомана

trabi_bs
02-13-2012, 20:49
измисли нещо практично ,което да ползва всеки ден

DragonLady
02-14-2012, 11:22
рофл човек... мислиш че някфа плюшена играчка ще се хареса на момче, което не е гей, няма такъв фетиш или не ги колекционира от всяка по 1.. или парфюм и козметика 1.много по-изтъркано! 2.намеци некви 3.НИКАКВА оригиналност!!!

Моля те да помислиш следващия път кое е по-добрата идея.. пхах остава и 365 причини що го обича да направи
камбанката е оригинална, а бонбони с пожелания НИКОГА не съм чувала някой да го е правил, а и най-малкото ИМА ПОЛЗА от тях! СМЯЯТАЙ!

Имах добро мнение за теб, но ето, че съм била в грешка ;)
Казах, че може да взема и плюшено съчице, но не го направих ;) А и преди като му подарих едно такова му хареса много и всеки ден ги гледа и се сеща за мен ;) А не е гей в никакъв случай! Нито ги колекционира, нито пък има фетиши. Може и да е изтъркано това с парфюма, но поне е нещо което знам, че ще му хареса и ще ползва всеки ден, а не някакъв си сувенир, който да играе ролята на прахосъбирачка оставена на някой рафт. А й намеците защо са ми, като е повече от ясно, че ще има много прегръдки, целувки и секс? Намеците в случая са излишни, след като самият празник предвещава какво ще е горе долу развитието на събитията.

vassy
02-14-2012, 18:57
Имах добро мнение за теб, но ето, че съм била в грешка ;)
Казах, че може да взема и плюшено съчице, но не го направих ;) А и преди като му подарих едно такова му хареса много и всеки ден ги гледа и се сеща за мен ;) А не е гей в никакъв случай! Нито ги колекционира, нито пък има фетиши. Може и да е изтъркано това с парфюма, но поне е нещо което знам, че ще му хареса и ще ползва всеки ден, а не някакъв си сувенир, който да играе ролята на прахосъбирачка оставена на някой рафт. А й намеците защо са ми, като е повече от ясно, че ще има много прегръдки, целувки и секс? Намеците в случая са излишни, след като самият празник предвещава какво ще е горе долу развитието на събитията.

пише приятелят на васи.

гледай сега, моме. малко акъл 'от другата страна на нещата.
това да подариш козметика на момче е най-големият майтап. Напомня ми на 5-ти до 8-ми клас разменянето на подаръци за коледа - универсално, безвкусно и безлично.

имай впредвид, че това, че на теб би ти харесало, далеч далеч не значи, че и на него ще му хареса. Козметиката е подарък за момиче, защото на вас горе долу целия ви живот се върти около нея. Лигавите неща също, особено плюша. Всичко лигаво, което някога съм получавал от женско е шкартирано по кутии и закътани шкафове (с изключение на ключодържатели, седят като ненатрапчив спомен с добавени от мен надписи). __Друг много омразен подарък за мъж са дрехите__.

и като цяло, каквото и да е, което се изчерпва, може да бъде мъжки подарък единствено 'между другото', без особен фокус върху него.


на момчето 'много му е харесало' просто, за да не те обиди. Или алтернативно и неговият живот да се върти около козметиката.

къде си чула и видяла като предложение за подарък за мъж козметика? това може да се случи само и единствено, ако магазинерката иска да ти пробута нещо.


типично мъжки подаръци са запалки, часовници, аксесоари за пиене и пушене, нещо по колата/мотора (макар, че баш жена да прави такава покупка... трудно), нека отбележа и на електрониката, в много частен случай и бижутата и предметите за стил като цяло. И не са тези, защото някой незнаен е казал така. Тези са, защото това го влече един мъж.

А не козметиката и лигавщините.




айде със здраве.

DragonLady
02-15-2012, 18:26
Трябва да си доста зле за да викаш гаджето да ти оправя мизериите и бакиите и да те защитава по разни форуми ... Жалка работа ...

извинявам се за офф топика и остарялата тема

bloodyF
02-15-2012, 18:27
а, то щото васи има сливи в устата или ти каза, че е много обидена от драгън лейди и затова да си я защитиш...
ти тая камбанка какво ще я правиш? освен да си я сложиш някъде където слънце не огрява друго не ми хрумва..а пък бонбоните след 2 дни няма да ги има..
поне парфюм/нещо от тоя род винаги влизат в употреба и ще са му от полза, а за малкото мече/сърце/кон и пр.-всеки път когато го види ще се сеща за нея..и определено мече е по-сладко от камбанка..
уотевър, не разбрах само защо и гажиту / на васи/ се включи, ама не ме и интересува много..

''айде със здраве''

vassy
02-16-2012, 17:36
не съм го викала аз.. сам изяви желание да се включи.. просто го писа от моя акаунт.
Защо се включи ли? Еми примерно за мъжко, хетеросексуално мнение.
DragonLady - била си в грешка с мнението си за мен, защото съм казала нещо, което те е обидило ли? Не мисля, че един отговор в тема за подаръци, където се опитвам да дам малко акъл може да развали на някой мнението за мене...