PDA

View Full Version : Тоя кАпут Sh@dow ме банна



iLovePussyJuice
02-11-2012, 01:50
аххХАХАХХАХА
ЕБАХТИ МАЛОУМНИКА! :Д

банна ме заради "крайно расистки" коментар по тема за хомосексуализъм ХАХАХАХАХАХХ
ХАХХАХАХАХАХХ

след това му обясних, че няма връзка между раса и сексуална ориентация и няма никакъв расисъм
след като написах, че ми пречи показността и натрапването, а не самата хомосексуалност
а реално хомофобията (може през годините да съм се изказвал в духа на хомофобията по темата, но този път не беше така хахаха) е също толкова 'разрешена', колкото и хомосексуализма.
така че и за хомофобия не може да става дума


ХАХАХХА НЕМАМ ДУМИ

жалко, че направих скрийншотове, да видите реално за какво ме банна (особено 2рия пост, в който му обясних на човек, какъвто не е) ХАХАХАХАХ


щом некви неграмотни олигофрени са модератори смятайте какво е нивото на форона :D
тоя е такава п'утчица и филмар, че немам думи

RIP TEENPROBLEM
2002-2009

СМЪРТ!

Wax
02-11-2012, 07:17
Айде у лево !

PainMonopoly
02-11-2012, 08:11
Ти пък напоследък много кълнеш, раздаваш много курове и желаеш много смърт. В повечето случаи не звучи особено арийско, дори и да се ебаваш.

А от шадоу съм доволен, защото когато докладвам пост на латиница, винаги той се отзовава. И като цяло ми изглежда да се труди доста повече от някои други модератори.

yakuza_
02-11-2012, 08:35
на мен ми прати някакво съобщение, че съм хранил членове от форума, мнението беше очевидно тролско, но така е с децата от кръвосмешение, като не ги убиваме в зародиш

Mi6inka
02-11-2012, 09:15
Абе малко се престарава според мен той..ама .. така или иначе никой друг не си мърда пръста. Бх като цяло за него и за всички :D

Oy7ofCon7roL
02-11-2012, 11:02
Така става като човек се вземе много на сериозно

NaOH
02-11-2012, 11:08
НА КАФЕВО!88

EinGutesKind
02-11-2012, 12:19
Вие пък стига сте плюли против гейовете, все едно вие не сте такива :razz: на мама мъжленцата :razz:

flawless_
02-11-2012, 12:25
А от шадоу съм доволен, защото когато докладвам пост на латиница, винаги той се отзовава. И като цяло ми изглежда да се труди доста повече от някои други модератори.

И според мен е точен и реагира много бързо. Някои други модератори изобщо не влизат, камо ли да вършат някаква работа.

iLovePussyJuice
02-11-2012, 12:52
Не, бе той може да си реагира, когато му се пише, окей.
Аз просто казвам, че е тъпичък. :D

Иначе аз винаги съм раздавал к'урове и смъртщини из форона, това не е ново...но конкретно в тоя пост, направо бях за "потребител на месеца", чист като сълзица! :D