PDA

View Full Version : Фитнес и покачване на теглото



whitenigger
02-11-2012, 01:58
Здравейте пичове, искам да попитам тези които се занимават професионално с фитнес какво мислите за Universal Gain fast 3100 - http://www.silabg.com/bg/360-UNIVERSAL-Gain-Fast-3100.html ... дали ще ми помогне да кача килограми? Искам мнения и ако имате други предпочитания са добре дошли ако сте доволни от друг продукт кажете плс.. :)

HolyShit
02-11-2012, 08:38
Какво да мислим..Че ще дадеш 50 лева за няма и 2,5 кг захар.

firstdiesel
02-11-2012, 09:18
ако не ядеш кат хората ако щеш зимай метан с дека или омнадрен пак нищо няма да качиш!

whitenigger
02-11-2012, 16:47
Аз си ям както трябва ама супер бавно се качва.. така, че искам нещо да ми спомогне

firstdiesel
02-11-2012, 21:02
Аз си ям както трябва ама супер бавно се качва.. така, че искам нещо да ми спомогне

значи нищо не ядеш ... стори 200-250 грама белтъчини на ден и диета към 4000 калории да видим дали не се качва

awerw
02-12-2012, 07:42
Аз си ям както трябва ама супер бавно се качва.. така, че искам нещо да ми спомогне
абе ти ли си тоя във вбокса, дето имаш много клипове с бодибилдинг ? там си се писал по същия начин нали ?

Thrombocyte
02-12-2012, 17:09
200-250 грама белтъчини съответстват на 100кг човечец в основен период, а и е доста зор да се поемат такива количества калории.
Аз следвам максимата, която гласи "Само с храна става, само с добавки - не". Съчетаеш ли добавките с пълноценна като качество и количество храна резултатите няма да закъснеят.

firstdiesel
02-15-2012, 21:15
аз давам максимата, та кой кво ша прави ... не ме бърка :D

от повече протеин може само да стане по-добре ....

HolyShit
02-16-2012, 10:16
Излишъка от протеин се използва за енергия,тоест се превръща в гликоген..Зависи от кг-тата..

Bastard
02-17-2012, 13:30
аз съм вземал ПРОТЕИН само MATRIX SINTRAX и съм доволен 6/7 кг съм качил естествено докато съм го пил ядях по 4/5 пъти на ден ама стабилно и отделно леки боклуци други хапвах и за около 2 месеца 7 кг отгоре :>

whitenigger
02-28-2012, 18:38
Пичове а какво мислите за този продукт http://www.silabg.com/bg/4673-GASPARI-MyoFusion-5-lbs-.html според мен си струва това протеинче какво мислите вие?

Horrificus
02-29-2012, 17:01
кажи колко си кг, на какъв стаж и колко искаш да качиш
добави тренировъчна програма и тогава можем да ти кажем

whitenigger
03-04-2012, 07:38
кажи колко си кг, на какъв стаж и колко искаш да качиш
добави тренировъчна програма и тогава можем да ти кажем

67кг 1.78висок, на 15години, 1 година стаж в фитнеса и 2 години стрийт фитнес, искам да кача поне 3-4 кила..
Програмата ми е:
Понеделник - Гърди (Корем)
Вторник - Бицепс, трицепс
Сряда - Почивка
Четвъртък - Крака или гръб (Редувам ги всяка седмица)
Петък - Рамо,трапец (Корем)
Между другото смятам да си променя програмата и да си сложа краката в понеделник и да има повече почивки :)

Horrificus
03-04-2012, 15:16
много голям пропуск в програмата, не знам кой ти я е съставял. краката са около 60-65% от цялата мускулатура в тялото. гърбът идва на 2ро място след тях, а ти си ги пренебрегнал отвсякъде(тези 2 групи). препоръчвам ти първо да правиш всяка седмица крака и гръб отделно. Самата маса 3-4кг както си казал, няма къде да отиде освен в големите мускулни групи - тоест за да качиш най-лесно трябва да отидат в гърба и краката. затова трябва да ги отделиш и да го правиш всяка седмица. на 1 година стаж не ти трябват никакви добавки, трябва ти яко храна. после ще се чудиш какво ша праиш с толкова кг дето си ги качил

whitenigger
03-05-2012, 20:25
много голям пропуск в програмата, не знам кой ти я е съставял. краката са около 60-65% от цялата мускулатура в тялото. гърбът идва на 2ро място след тях, а ти си ги пренебрегнал отвсякъде(тези 2 групи). препоръчвам ти първо да правиш всяка седмица крака и гръб отделно. Самата маса 3-4кг както си казал, няма къде да отиде освен в големите мускулни групи - тоест за да качиш най-лесно трябва да отидат в гърба и краката. затова трябва да ги отделиш и да го правиш всяка седмица. на 1 година стаж не ти трябват никакви добавки, трябва ти яко храна. после ще се чудиш какво ша праиш с толкова кг дето си ги качил

В моя фитнес където тренирам има програма за хардгейнъри като мен по нея ли да работя.. в понеделник са краката

ccdesigns
03-05-2012, 20:33
Виж една програмка, нека и някой друг да каже дали му харесва.

Понеделник - Гръб + Корем
Вторник - Гърди
Сряда - Почивка
Четвъртък - Крака + Рамо
Петък - Ръце + Корем
Събота и Неделя - Живот.

(тва, ако държиш на 4-дневна)

Подобна е на моята, но съм 99,9% сигурен, че е по-добра от твоята. Голяма грешка е да слагаш първи и втори ден гърди и ръце !!!