PDA

View Full Version : Задънена улица без изход..



DriftWorx
02-11-2012, 08:11
Здравейте на всички. Първо, за да не ме опюете, че съм нов, няма с какво друго да се оправдая, освен, че посещавам форума от много време. Няма да казвам от къде съм и що съм, защото предпочитам да си остана анонимен, поради някаква причина... Ще давам направо: Значи харесвам/харесвах едно момиче, но за да не се окаже "периодична любов" , изчаках вече половин година. След това на 14.02.2011 бяхме на "детска" дискотека и се опитах по някакъв начин да я сваля, но тогава и сега съм си пълно нищо във свалянията, но както и да е , извиках моите приятели да ми помогнат и тогава яко ме хвана срама и те веднага отидоха при нея и и казаха, че я харесвам... Естествено тя реагира лошо, можеби защото бяхме в един клас и иска да си останем просто приятели, а това значи "Never talk again..". Както и да е сега сме в ново училище и не сме в един клас, сега се поздравяваме всичко, ходим си на кафенца , насам-натам и досега продължавам да я харесвам, но просто не искам пак да се изложа и да я нараня.. Просто незнам как да постъпя и към кого да се обърна... Усещам някакво привличане м/у нас , но сега да не разтягам локуми и да сега ще си кажете, че съм едно лапе, да лапе съм на 15. Благодаря за отделеното време. :)

LadyTerrible
02-11-2012, 10:33
Разбирам те,гадничка ситуация,но запази самообладание!Не се стеснявай пред нея,за някои момичета срамежливостта отбъсква.Бъди себе си,когато сте заедно(това е най-важното!!!),когато си себе си няма как да се изложиш.И така,първо обърни внимание на нейните сигнали,а именно,ако те харесва ще си проличи...ще ти се усмихва повече,ще търси близостта ти повече,няма как да не усетиш.Тогава се опитай да се сближиш повечко с нея,прегръщай я повече,прави и повече комплименти,не спазвай излишна дистанция,но и не бързай твърде много с обясненията и целувките,просто виж как ще реагира момичето на промяната.В зависимост от това ще решиш какво ще правиш.И не си мисли,че ще я нараниш.Бъди искрен с нея,гледай я в очите,усмихвай й се и бъди мил.Успех! :)

mMemories
02-11-2012, 11:51
Не мисля че те харесва и че може да ссе получи нещо....Мисля че те приема само като приятел... И по-добре недей да прее*аваш всичко като пак й правиш обяснения в любов, а се кефи че въпреки всичко можеш да си около нея..

Malkata porasnalA
02-11-2012, 16:20
Попадала съм в подобна ситуация! И беше ужасно. Но мисля, че ако се движиш в пространството по-бавно, може и да откриете общо бъдеще. Започни с едно просто "Здрасти.. няма какво да правя и се чудя дали ще ми направиш компания до парка, а там ще се срещнем с едни познати..." или нещо от сорта. Но не започвай с нещо което крещи "Обичам те". Аз лично леко се стряскам когато изведнъж ни в клин ни в ръкав някой ми каже "Какво ще кажеш да излезем на среща" (това казва: Аз съм идиот, ритни ме) Опитвай се да прекарваш повече време с нея.. но не пришпорвай нещата! :)

DriftWorx
02-11-2012, 16:25
Мерси на всички за отговорите! Ще видя какво ще се получи, ще я поканя на кафе или на разходка с общи приятели и ще видя как ще реагира. Найстина много ми помогнахте, благодарско :)

baby_love_you
02-11-2012, 21:27
Ами щом я харесваш опитай се да й го покажеш, не да и го кажеш направо или някакви твои приятели ( знам че не си искал да стане така). Тя не останала наранена, а най-вероятно се е уплашила, защото изведнъж е разбрала, че си падаш по нея и следователно от нея се е очаквало да реагира някак с готов отговор, а това често е плашещо за едно момиче. Опитай се полека да и покажеш че не си й безразличен. Ако сте в една компания по-често я заговаряй и след време я покани на кафе. Дръж се естествено, за да разбере, че няма от какво да се притеснява, защото много държиш на нея. :)

Успех

Seattle
02-12-2012, 00:32
Много ясно че е без изход улицата, нали е задънена.

По темата: Глупаво момиче, кво да се прави. Пълно е с такива.

BaffaLsc
02-12-2012, 09:28
Много ясно че е без изход улицата, нали е задънена.

По темата: Глупаво момиче, кво да се прави. Пълно е с такива.

Е, много умно се изказа, няма що.

Иначе съм съгласна с Malkata porasnalA

NomNomNom
02-12-2012, 10:30
(това казва: Аз съм идиот, ритни ме)
Не, напрвотив, казва - аз съм неопитен, но те харесвам и не знам какво да правя.
Ако за теб това е идиотско ..

DriftWorx
02-14-2012, 19:28
Хора, работата провървя, но вие ще кажете дали е на добро или на лошо. Неска ходихме на кафе с приятели и си прекарахме добре (смяхме се, бъзикахме се и т.н). По едно време тя се облегна на мен , но незнам с това какво ми намеква просто съм много объркан и моля за помощ! Имаше и още подобни намеци , но това са подробности. Поздрави :)