PDA

View Full Version : Какво да правя?



shishi
02-11-2012, 10:28
Имам проблем с братовчедка ми. мисля че е психично болна. постоянно си фантазира и лъже. казва че сина на сестрата на баща й, т.е. братовчед й бил незаконен син на баща й. направила е профил на "гаджето си" и е сложила снимки на различни момчета които просто си приличат. приятелите на въпросното гадже са същите като нейните. запоследно когато излизахме беше зимата и тя крещеше на всички честита нова година ма/бе. когато не получи отговор вика не ма ли чуваш на теб говора. извика на едни дето хвурляха пиратки че ша им *** майката и те дойдоха да хвърлят до нас. много и харесваше да пресича пред минаващите коли щото било нова година и нямало да я сгазят и е правила още много глупости и не знам какво да и кажа. опасявам се че ще се прибие с колелото си защото кара като луда по баирите без ръце и пред колите.

nIkEnCeTy_bE
02-11-2012, 10:36
Защо не говориш със техните? Това за приятелите, според мен просто търси внимание, иска да си има гадже, затова си фантазира. Това за братовчед й не се знае, всяко семейство има тайни. Но недей да слагаш веднага диагноза, че е психично болна. Говори с техните или със своите родители, те ще намерят решение.