PDA

View Full Version : Фитнес за жени - Има ли ефект?



dessbe98
02-11-2012, 19:04
Има една книга " Фитнес за жени " .. Купих си я днес .. Започнах да я чета, видях че има хубави факти, но не съм стигнала до упражненията все още .. Та въпросът ми е: Има ли хора, които са си я купили и упражненията имат ли ефект? .. Иначе книгата ми е интересна, но да питам .. Има ли хора, които са отслабнали, защото има снимки на момичета, които за 6 месеца са отслабнали със 25 килограма .. Мерси за отговорите предварително .. ;) <3

RainBerry
02-11-2012, 20:30
Ами, хора, които само с четене на книгата да са отслабнали.. силно ме съмнява да има.. :D
А за упражненията, никаква идея какви са, но предполагам са някакви общоизвестни, разни пресички, клекове и тн., т.е да отслабнеш само с тях пак ме съмнява. ;d

firstdiesel
02-11-2012, 20:40
Ами, хора, които само с четене на книгата да са отслабнали.. силно ме съмнява да има.. :D
А за упражненията, никаква идея какви са, но предполагам са някакви общоизвестни, разни пресички, клекове и тн., т.е да отслабнеш само с тях пак ме съмнява. ;d

да не те съмнява много ... отслабва се :)

многоставните упражнения с тежест горят каларии та майката си трака..

и така след тая треноровка кат сториш и едно кардио... ммм БЕТОН става :D

и храненето кат барнеш ... ей Мис Тяло си вече :D

ccdesigns
02-11-2012, 20:56
аа мани ти , има специялни книги. като ги ядеш - листата обират мазнините и сереш мазни акита, като се търкаш с корицата - мазнините бегат от земетресението.

dessbe98
02-12-2012, 11:44
Аз знам, че със четене само нищо не става .. Питам възможен ли е чак такъв ефект - за 6 месеца 25 кг.. Мене ме съмнява .. Е аз ми тряа да сваля само 5 кг. ;дд .. Питам хорота, които са правили упражнения по тази книга има ли ефект..?! ;)

ccdesigns
02-12-2012, 11:59
едно момиче за 20 дни свали 9, ама тя не яде щото е тъпа.

firstdiesel
02-12-2012, 14:14
за 6 месеца може да постигнеш много, но може и нищо да не постигнеш.. относително е, до това колко спазваш правилата и режима, пък и генетиката си има роля

Thrombocyte
02-12-2012, 17:05
Грешно е да си мислиш, че след като свалиш 3-5 кг ще станеш много по-снажна девойка.
Кила лесно се свалят, трудното е да ги свалиш от проблемните места...

dessbe98
02-13-2012, 13:16
Еми Денис Остин е казала кои упражнения за коя проблемна зона са.. ;) .. Книгата всъщност е много интересна, научих работи, за които незнаех .. Ще се опитам да спазвам режима и упражненията стриктно ..

HolyShit
02-13-2012, 13:21
Нещо работите не съвпадат..Упражнения за проблемни зони? Поредният трол ще е и тоя,както всички други дето уш ..Пример тази тъпачка др доцент Боряна,пак я споменавам и казвам да й сера на образованието.

ccdesigns
02-13-2012, 14:39
^ква е тая?

HolyShit
02-13-2012, 17:07
Някаква "много образована" др доцент (супер титла - без покритие като гледам) ,която прави някакви режими с под 1000 калории на ден,адски смешни.Пиши в гоогле и ще ти излезнат бисерите й..

awerw
02-13-2012, 17:21
Някаква "много образована" др доцент (супер титла - без покритие като гледам) ,която прави някакви режими с под 1000 калории на ден,адски смешни.Пиши в гоогле и ще ти излезнат бисерите й..

Да ЛЪВЧО, ние сме новата силна на 21 век, най-добрите диетолози, спортисти, щангисти, трибойци, кик-боксиори, лостаджии и най-важното което е че сме от ТИЙНПРОБЛЕМ !!!!!!!!!!!!