PDA

View Full Version : Мишеееееее...



MaLyKoLiU
02-11-2012, 20:43
ееее... (sun)

ShtrudeL
02-11-2012, 20:46
коя?
АВЕ ЕЙ!
Уточнявайте се. ^^

bootyboy
02-11-2012, 20:46
oпонеделник ще има мн яки неща на промоция в кауфланд /хубаво и ефтино/ http://i.imgur.com/6pKZ4.gif

ShtrudeL
02-11-2012, 20:48
пф начи!
и защо някои влюбени си говорят на 'мише'!? Направо изтръпвам като си чуя името понякога. =О 'Мишле' (или нещо с мишки) може, ама....
нях
^

MaLyKoLiU
02-11-2012, 20:59
oпонеделник ще има мн яки неща на промоция в кауфланд /хубаво и ефтино/ http://i.imgur.com/6pKZ4.gif

Джинджифил, домати, лук, мандарини и авокадо...
За останалите отдели си нямам и на идея... :D
А и не ми пука 8)

Днес се видяхме с Mi6inka в Кауфа и се гушнахме, но имах много работа иии...

bootyboy
02-11-2012, 21:18
ще се оплача от мишки в кауфланда/варна http://i.imgur.com/GHyM9.gif

MaLyKoLiU
02-11-2012, 21:20
Те са 3... (кауфландите)
В единия има гълъби и котки...
Впрочем и в нашия имаше котка, но седеше само в склада, а и откакто стана -10 вънка не съм я виждал...
Иначе лятото имахме и 2 плъха... :O
Единия колегите са му пуснали на главата каса с бира, другия после си е хапнал отрова... :D

bootyboy
02-11-2012, 21:24
тея търговските упрв. гадни ли са, в метро единия беше кучи син, на другия пък любимото му място бяха промоционалните 4орапи хах третия вика искам да продавате телевизори като топъл хляб ;д имаше и 4ти ама както и да е...

MaLyKoLiU
02-11-2012, 21:26
Шефовете ми ли ?

bootyboy
02-11-2012, 21:30
да
при нас имаше 4 търговски и обикаляха по разделите и един главен управител от време на време идваха и големите шефове от Германия ужас и паника наставаше.. заради вас тоест Кауфланд и Карфур нашите бяха бесни няма работа

MaLyKoLiU
02-11-2012, 21:39
Ооо при нас шефове колкото искаш...
Германците...
Управителите за България (2ма и са в София... единия е варненец и идва всеки месец)
Регионален мениджър, който е от Шумен и през ден е при нас...
Управител на филиала...
Ръководители на секторите (5ма... Food, Non food, Friche, Каси, Прием стока... те са и заместник управители, когато управителя на филиала го няма)
Ръководители на отдели... (примерно в сектор Food има 5 отдела... Плодове и зеленчуци, основни храни, захарни, млечни и дрогерия)
И накрая на пирамидата сме ние... :D
Иначе управителя и заместник управителите са пичове всички... 8)

bootyboy
02-11-2012, 21:43
и така аз да си призная колко беше заплатата 420 преди + бонуси имаше ако продадеш нещо което рядко го копуват..после даже заплатата беше по малка като намалиха работното ни време на пове4ето на 6 4аса + 1 за по4ивка абе метро няма бъдеще сега кауфланда е добре щом разбрах 4иста4ката взема 500 чисти

много е гадно като ти висят шефовете на главата ама ако има нещо не им се връзвай да не ти пука!

MaLyKoLiU
02-11-2012, 21:50
В кауфа на всички служители заплатата е еднаква... независимо дали са хигиенистки, служители по някой от отделите или касиерки...
Бонуси нямаме, освен като правят някой "Служител на месеца" и му дават 50 лева бонус към заплатата, и той бонуса отива да черпи колегите... :D:D

Метро по принцип беше магазин за фирми, което според мен беше много тъпа политика... (нямаш ли фирма или ако не работиш в частна фирма, не можеш да вземеш карта, нямаш ли карта, не можеш да пазаруваш в метро _)_ )
В Кауфа могат да пазаруват всички без ограничения, в метро пазаруват предимно частни фирми в големи количества...
Примерно 2010та лятото като работих към Гранд Хотел Варна, носиха стоката за ресторанта от Метро, малки магазинчета също пазаруват от Метро и т.н.

bootyboy
02-11-2012, 21:52
а имаше и баби дето вземаха по един хляб от метро хах

Mi6inka
02-12-2012, 03:56
Дааа :)))))))))) хихихи аз вече се похвалих, пък!