PDA

View Full Version : Вече ми е писнало от ''приятелката ми ''



sladkotoy
02-12-2012, 03:13
Моля ви дайте ми някакъв съвет защото вече ми писнаа..от приятелката мии.. Проблемът е в това чее приятелката ми се има за нещо повече от мен и винаги го показва като ме унижава може би за да изглежда важна и да е център на внимание. За мен на 1 място в едно ИСТИНСКО приятелство е УВАЖЕНИЕТО! Аз винаги се отнасям добре с нея всичко..ии най-важното не я унижавам пред хората..а тяя катоо почне няма край!!!! Винаги и то повтарям че не е приятно и я моля да престане! Винаги обещава и следващия път пак.. Например миналатаа седмица тя направи конферентен с едно момче и мен. Още ме добавии и почнаа да ме унижаваа с глупостии.. а като я питамм за какво така се държи и т.н тяя се шегувалаа.. Да амаа нее..тя ми пречи да водя нормални разговори с хората а заради нея после кой знае как ми се смеят хората зад гърба.. Е кажете мии струва ли си заради глупостите й всички да ме обсъждат и да ме мислятт за някаква задръстенячка а в същото време на нея да й е кеф че е център на внимание като уж се шегува!!?!? Нз направоо вече ми е писнало ... На к`ъв език да й го кажаа незнамм...... Моля ви посъветвайте ме какво да правя! И струва ли си да я търпя...

anonymous708973
02-12-2012, 06:11
Какво е казала в тоя конферетен?
А ти не можеш ли да си отвориш устата и да я затапиш?

ADMIRALKA14
02-12-2012, 07:27
Какво е казала в тоя конферетен?
А ти не можеш ли да си отвориш устата и да я затапиш?
+1
Пошегувай се и ти малко с нея.

xoxi
02-12-2012, 08:08
НЕ си струва да я търпиш.
Трябва да се научиш да различаваш приятелството от чистата проба лицемерие. Ясно се вижда, че това момиче те използва и дори сигурно не те възприема като приятелка, а като средство, с което да повдига самочувствието си. Тя ако наистина те уважаваше и държеше на теб НИКОГА нямаше да те злепоставя така.

ledenakrasota
02-12-2012, 08:35
Не ти е приятелка. Бих я подредила хубаво някъде навън, ако беше моя. Но в същото време съм доста чувствителна и дълго време давам игнор на подобни неща, защото не обичам споровете и простотиите. Това е грешка! Ти правиш същата. Не го допускай! :)
С нейните камъни по нейната глава. Започни да й обръщаш думите. Не тай нищо в себе си. :)

Mirage3
02-12-2012, 10:25
Едва ли на нея ще `и е приятно и ти да почнеш. Според мен тя просто таи някаква омраза към теб и ти го връща по този начин. Просто я зарежи, щом не става работата.

sladkotoy
02-12-2012, 12:33
(ДО:PinkPan7her) Ами аз също я затапвам с някои неща,с които да станем квит.. за да разбере че уж тази ''шега'' не е приятна..но следващия път пак същото и вече ми омръзна, а нея като я дразни нещо..като ми каже аз спирам щом я дразнии..Но ако почна и аз всичко ще се обърка и 100% ще стане спор! Ама на мене ми писнаа няма само да ме излага а тя да си прави кефа и да се прави на надута и велика..:@@@@@

ronyrony
02-13-2012, 20:39
еби майката на тая курва хахах

antineutral
02-14-2012, 07:06
(ДО:PinkPan7her) Ами аз също я затапвам с някои неща,с които да станем квит.. за да разбере че уж тази ''шега'' не е приятна..но следващия път пак същото и вече ми омръзна, а нея като я дразни нещо..като ми каже аз спирам щом я дразнии..Но ако почна и аз всичко ще се обърка и 100% ще стане спор! Ама на мене ми писнаа няма само да ме излага а тя да си прави кефа и да се прави на надута и велика..:@@@@@
Невинаги на огъня най-доброто средство е огън. Но понякога е единственото възможно. В случая положението е такова, че при създалите се обстоятелства тя адресира неприятното си поведение към теб без значение ако ще и в земята да я закопаеш все й е тая. И да я молиш и да й "отвръщаш", отношението й към теб остава непроменимо. По същия начин постъпва и едно куче - и да го удариш и да го нахраниш кучето си е куче и ще се държи с теб както е възпитано. Хубавата страна е, че според поведението на приятелката ти, можеш да нагласяш твоето собствено. Това не се учи за ден или два, ала с малко експерименти и опит все ще сполучиш в нещо. Когато приятелката ти те унижава, как предпочиташ да постъпваш в такива случаи? Замисли се не върху това какво е правилно да кажеш или направиш, а как и какво ТИ предпочиташ да направиш. Да я фраснеш в мутрата - еми фрасни я. Да се разплачеш - еми поплачи си. Да се изхилиш - посмей се. Да се направиш на ударена - направи се. Все някъде ще "уцелиш". Защото приятелката ти разчита на факта, че ти ще се ядосаш или изнервиш, но не и на това, че ако ти постъпиш честно, възможно е тя да си срине акциите и всички да я разберат що струва. Успех :)

BlizeR
02-15-2012, 16:12
Зарежи я и престани да й бъдеш приятелка, Истинските приятели никога не биха те унижили по този начин.