PDA

View Full Version : Въпрос към момчетата



Elizabettt
02-12-2012, 12:04
Здравейте,
така, знам че има подобни теми, но имам питане към момчетата: как трябва да изглежда едно момиче според вас? Сега искам да кажа и какъв е проблема ми: чувствам се като прозрачна все едно не правя никакво впечатление, гледам винаги да се държа нормално, смисъл земно не съм някаква лигла, но имам чувството че наистина никой не ме забелязва освен най-добрия ми приятел и две приятелки и само те ме разбират. Сигурно ще си кажете че въпроса е безмислен но за мен е важно.
Благодаря преедварително:)

NomNomNom
02-12-2012, 12:45
- Да е мила
- Да е спретната и да се поддържа
- Да се гримира с мярка
- Да изглежда естествено
- Да има хубаво и поддържано тяло
- Да се облича модерно, но не като кифла или курва
- Да се облича според повода
- Да има много добра хигиена
- Да се обезкосмява















































А истината е, че можеш да си имаш гадже, при това по твоите критерии, без да покриваш и половината от тези, но ти трябва малко мозък.
Та, избирай - или спазвай тези бози, или вкарай малко мозък.

Тарикатче
02-12-2012, 13:31
Критериите са много относителни, индивидуални ако щеш.. Зависи от човека които срещнеш.. Ако ще и 100 критерии да имаш като видиш точния човек за теб дори на нито една да не отговаря теб вече не те интересува и искаш само него.. Любов му се вика ;)

Не е нужно да правиш впечатление на всички около теб ;) Важното е да те забелязват и уважават близките за теб хора ;) А приятелче както каза колегата от предишния коментар не толкова със външност ами с "мозък" ще си намериш.. ;) Я тва kлубче я тая дискотека я интернет.. Ходи разпускай и той ше изникне все от някъде :)

toad
02-12-2012, 14:38
Ти какво впечатление искаш да правиш ?

Elizabettt
02-12-2012, 16:21
може би не си зададох въпроса правилно, не впечатление по скоро се чудя как да изляза от черупката си, защото напоследък нищо не е наред както и да е.

fenasf
02-12-2012, 16:27
Да има големи цици и яка дупара.

cellardoor
02-12-2012, 17:32
Да има големи цици и яка дупара.
неееее стига с тия млекоцентрали :Д по-добре да е висока с дълги крака,слаба,секси фейс и да е мила към теб,но бунтарка спрямо останалите хора :Д

Torn
02-12-2012, 19:00
Аз пък никога не съм гледал толкова външния вид , важното е да не е някаква надута , да се лигави с мярка , да е мила и това е горе долу + да се отличава от останалите :) мен например много ме кефят шарените дрешки :)

mMemories
02-12-2012, 20:26
Не съм момче но за да те забележат не бъди невидима....говори с хората.....не се прави на клоун с грим и не бъди прекалено лесна (не казвам да се правиш на недостъпна) ии.....да мисля че тва е;д

toad
02-13-2012, 16:01
Промени нещо в себе си , било то в характера или визията . Застани срещу огледалото , погледни се внимателно и прецени . Да имаш 2-3 човека , които те разбират понякога са повече от достатъчно , знаеш , че някои хора и с това не могат да се похвалят . Може би не си много общителна и вероятно си срамежлива , но това не е нещо непоправимо , стига да имаш воля можеш да промениш много . И дори да си останеш такава , каквато си , знаеш , че за всеки влак си има пътници и рано или късно нещата се нареждат .