PDA

View Full Version : Тъпият целулит



BaffaLsc
02-12-2012, 13:17
Хора, знам, че това сигурно е 9856231754 тема относно целулита и т.н.,
ама вече не знам какво да правя. Имам една дупка в крака, ама една е, ама
ме дразни адски много, правя какво ли не, за да се махне по няк'ъв начин,
лека атлетика тренирах доскоро ( за тези, които не знаят, само тичане и скачане ),
ама не... ник'ъв ефект, а съм си слаба определено, 170 висока, 50 килограма съм.
Всякакви масажи за краката, упражнения, всичко, ама не...
Идеи?

granger
02-12-2012, 13:39
Има хубави гелове за Антицелулитен масаж, смея да твърдя ,че има доста добри. Аз лично не съм ползвала , но братовчедка ми доста си ги хвали. На 30 , раждала с 2 деца и краката ѝ изглеждат страхотно. Масажите в зоната са много добро нещо. Разделното хранене също твърдят ,че помага. Задължително спорт и прием на достатъчно количество течности.

BaffaLsc
02-12-2012, 13:43
Добре, мерси. Ще опитам с геловете и масажите, т.е. с масажите ще продължа.
Други идеи ?

SunT
02-12-2012, 14:05
Вибриращ колан също става :)

BrokenInnocence
02-12-2012, 15:36
От козметичните продукти против целулит аз съм доволна от маслата на Икаров. Но като цяло най-доброто средство е комбинацията от много движение, много вода и правилен режим на хранене. Ти движението явно си го имаш след като тренираш. Пий много много много вода. Колкото до храната, спри всякакви газирани напитки, изключи всичко пържено и мазно от хранителния си режим и намали доколкото можеш приема на захар и всякакви сладки боклуци. Целулита е изключително упорит проблем и се премахва с много постоянство и всички неща, които изброих по-горе. Само с упражнения не става, само с масажи не става... трябва да го "атакуваш" с всички възможни средства просто, иначе няма да има ефект и както сега е една дупка, скоро ще станат доста повече.

BaffaLsc
02-13-2012, 06:41
'' както сега е една дупка, скоро ще станат доста повече. ''
Това доста ме стресна, но ще се справя.
Имам и желание, и воля също.
Благодаря Ви.

Biskfitka
02-13-2012, 21:53
Аз препоръчвам Дева :)))