PDA

View Full Version : Не издържам повече :Х:Х:(:(:(



screw the rules
02-12-2012, 14:13
Преди няколко дена писах по тази тема, но вече не мога да трая повече, мислих си че с времето ще спра да я харесвам и т.н, обаче точно обратното хлътнах толкова много , че чак стигнах до отчаяние.. никога не съм предполагал че ще стигна чак до тук заради момиче, тъпото е че или нарочно ме кара да чакам или наистина не си влиза в фейс и няма време напоследък, защото поне напреди като се засичахме имаше повече време. Не знам, не мога да си обясня на какво се дължи това влюбване, но е непоносимо. Предишната ми връзка която беше 2 години.. дори тогава не беше така както сега.. побъркващо е .. почваш да се вманиачаваш, дори почнах и да я сънувам :((((((((((( как можах да го допусна да се влюбя толкова много в едно момиче :Х :(( .

sashunkaa
02-12-2012, 14:24
Пубертета не прощава на никой,брат..

screw the rules
02-12-2012, 14:25
Пубертета не прощава на никой,брат..

:D:D е ако беше от това щях да си умирам от кеф..

LadyTerrible
02-12-2012, 14:28
Тегавичко е да си влюбен ...ама е и много хубаво :P

screw the rules
02-12-2012, 14:32
Тегавичко е да си влюбен ...ама е и много хубаво :P
емии.. тегавичко в началото .. въпреки че явно трябва търпение

fenasf
02-12-2012, 16:28
Я не ставай путка. Пиши на някоя друга тая като се прави, че я няма.

nIkEnCeTy_bE
02-12-2012, 16:47
Хахаха ейй я се стегни, момче!

SweetySmallDevil
02-12-2012, 16:47
^Оооо, да .. в днешно време да си свестен значи, че си ПУТКА! .. егати жестокото определение.. смяяях! (безмълвна съм) ... По темата .. или действай направо или се примири някак с чувствата си, може да си има работа и за това да не влиза толкова често във Фейса, но може и да го прави нарочно, няма как да разбереш ако не изясниш всичко с нея :)

djipsito
02-12-2012, 17:02
Я не ставай путка. Пиши на някоя друга тая като се прави, че я няма.

Така ами.. като се вглъбите в някой, край... ;х

mMemories
02-12-2012, 20:35
Е ние кво да направим? Да ти пуснем някоя по-яка за да забравиш тая ли, кво?
Аз лично въпрос не виждам в темата...и мнение не си писал да искаш....