PDA

View Full Version : Къде са свестните момчета???



Страници : [1] 2

fireflower
02-12-2012, 14:53
Чудя се къде са свестните момчета в реалността, защото вече ми се струва че са само в книгите или по филмите. Наоколо е пълно с „играчи”, „бройкаджии” и разни други производни на „въздух под налягане”. Търсят момиче за 1 нощ, или „гадже-аксесоар” (колкото за авторитет пред приятелите), и когато те нарекат „кукло” те възприемат Буквално като потенциална играчка в ръцете си. Нима материалният свят, в който живеем, проми мозъците на мнозина до такава степен, че духовната връзка между хората се счита за отживелица? Чувствата са погребани някъде, тънат в забрава. Моята представа за свястно момче се гради именно върху духовните качества, а не външността (не казвам че тя няма значение, но определено е второстепенна). Свястното момче те уважава, разбира те (най-малкото се опитва да те разбере, ако не може), не те има за даденост, в очите ти вижда равнопоставен събеседник, грижа го е за това как се чувстваш и те подкрепя в тежък момент, забавен е, мил е, държи се възпитано, романтичен е, приема те такава каквато си, и най-вече...обича те, независимо през какво преминавате. Изобщо съществуват ли още такива в действителност, или съм обречена на вечна самота? Ако да, къде да ги срещна? Вече не знам какво да правя...

gersinkaa
02-12-2012, 14:57
Това все едно аз съм го писала... Надявам се ЕДИН ДЕН да намерим човека за нас... Кога ли ще е този ден...?

toad
02-12-2012, 14:58
Например да си смениш обкръжението ?

qkakukla2
02-12-2012, 15:05
Има свестни момчета, но не и на възраст 14-15-16 години.

NomNomNom
02-12-2012, 15:10
Чудя се къде са свестните момчета в реалността

На майка ти в путката.

Аман от такива капризи.

anonymous708973
02-12-2012, 15:11
Има свестни момчета, но не и на възраст 14-15-16 години.

Да.
Друг е въпросът, че представите ви са нереални. И че не знаете как да привлечете вниманието на едно момче.
Вместо да пишете теми, прочетете малко за това и лека-полека вкарвайте нещата в действие.

fireflower
02-12-2012, 15:12
Смяната на обкръжението ще да е ключът, но въпросът е в какво обкръжение ще се намери някой, отговарящ на описанието ми за "свястно момче" :/

пAteNцЕ
02-12-2012, 15:14
абе има свестни ама са рядкост ей...в повечето случаи вече са заети :D
не се отчайвай търси и ще намериш подходящия ;)

NomNomNom
02-12-2012, 15:16
Тези, които те разбират, подкрепят и правят за теб всичко /и ти скачат изцяло по свирката, както индиректно си опитала да обясниш/ са или задръстени, или бедни, или грозни/непривлекателни за теб, или просто смотаняци, и сигурно ги игнорираш.

fireflower
02-12-2012, 15:25
Тези, които те разбират, подкрепят и правят за теб всичко /и ти скачат изцяло по свирката, както индиректно си опитала да обясниш/ са или задръстени, или бедни, или грозни/непривлекателни за теб, или просто смотаняци, и сигурно ги игнорираш.

тези, които игнорирам, вече бях описала в първия пост -> „играчи”, „бройкаджии” и разни други производни на „въздух под налягане”. Един задръстеняк, грозник или смотаняк (накратко - комплексар) не би се осмелил да заговори момиче, такива обикновено си остават ергени.

NomNomNom
02-12-2012, 15:29
Да, но те покриват изцяло добрите вътрешни качества, които искаш, но понеже имаш и други изисквания - Да е хубав, секси, ама да не е бройкаджия, да е само за мен, да ме уважава, да съм му равна, но независимо каква съм, да иска да е с мен.
Такова животно няма.
И има много момичета, които си го признаваме - не търсим висшата душевна красота, но, я виж ти - намираме идеални за нас хора !!! Защо не помислиш, че причината не е в това, че няма свестни момчета, ами в това, че си твърде лигава и не знаеш какво искаш !!!

Последните две изречения бяха сарказтични, или по-скоро удивителните накрая.
Просто ме кефи да съм капитан очевиден.

toad
02-12-2012, 15:39
Мацката май игнорва всички типове момчета . Май е време да се насочи към своя пол ;)

something
02-12-2012, 15:42
А може би смотанякът или задръстенякът (накратко - комплексар) е станал такъв, защото обществото ни толерира глупака и на пиедестал е простащината? Или може би същият комплексар не смее да заговори момиче, защото днешните госпожички мрънкате за някой, който да ви разбира и обича, а тичате по гъзовете на "въздух под налягане"?

fireflower
02-12-2012, 15:44
Да, но те покриват изцяло добрите вътрешни качества, които искаш, но понеже имаш и други изисквания - Да е хубав, секси, ама да не е бройкаджия, да е само за мен, да ме уважава, да съм му равна, но независимо каква съм, да иска да е с мен.
Такова животно няма.
И има много момичета, които си го признаваме - не търсим висшата душевна красота, но, я виж ти - намираме идеални за нас хора !!! Защо не помислиш, че причината не е в това, че няма свестни момчета, ами в това, че си твърде лигава и не знаеш какво искаш !!!

Последните две изречения бяха сарказтични, или по-скоро удивителните накрая.
Просто ме кефи да съм капитан очевиден.

Това че ти си срещнала "компромисен вариант" и вероятно си щастлива с него е чудесно. И все пак изглежда че възприемаш "вътрешните качества" за излишен лукс. След като не споделяш моите представи за "свестни момчета" (не търсиш душевна красота, като каза) защо изобщо пишеш по темата? Още повече - прибързано слагаш етикети на хора, които въобще не познаваш. Знам какво искам, просто още не съм го открила.

nepowtorima
02-12-2012, 15:48
Може би трябва да си занижиш критериите и да погледнеш малко по така на момчетата.
Защо ги отделяш в групички "бройкаджии" и "задръстеняци" ..
Ти се насилваш да търсиш момче и за това не го намираш. Момчета свестни и на по 14-15-16 има..
Айде моля ви се..

Въпросът е в това как изглеждаш в очите на някой и как той ще те възприеме, за да се държи като нормално момче. /говоря като държание и прочие/

Щом намериш момче, което ти харесва.. и ти покрива всички критерии до 1.. кажи ни..

N1ksun
02-12-2012, 15:50
Отново тази тема ...... Авторке на колко години си станала и все още не си разбрала , че перфектни хора няма ? Моето лично мнение е подобно на това на НомНом , доста си разлигавена . Момчета бол , накъдето и да се обърнеш стои един различен , уникален по своему човек . Не ги слагай всички под общия знаменател („играчи”, „бройкаджии” и разни други производни на „въздух под налягане”), защото като се замисля повечето ми познати не са от тоя тип дето ти изброи .

TheBeliever
02-12-2012, 15:54
Това, което Номномном (според мен) имаше предвид е, че точно този, който окачествяваш като "смотаняк, грозник, задръстеняк" Може да притежава всички тези желани от теб душевни качества и да е най-свестния тип на планетата. Но тъй като е "грозник и задръстеняк" никой не би си дал труда да го опознае и да оцени душевните му предимства.

А твоят сборен образ реално не съществува. Просто защото идеални хора няма. Още повече ако си тръгнала да ги сравняваш с литературни и филмови герои.

Тарикатче
02-12-2012, 16:01
"Къде са свестните момчета???" В момента ти пише едно такова ;)

Твоите притенции и изисквания да речем, че ще ги вкараме в релсите някак си.

А ти на моите дали ще отговаряш? Макар и да са 20 пъти по малко от твоите ;)

В днешно време свестните мъже сме в пъти повече от колкото свестните момичета !! Бъди сигурна... Аз лично от не малкият си опит с жените съм останал с супер гадно впечатление за повечето да не кажа всички ! И това не е само моето мнение.. Нямам приятел които да не потвърди написаното по горе от мен !

Така, че бъди по скромна.. Първо преоцени себе си.. Помисли си малко ти какво можеш да предложиш и до колко си "свестна" И чак след това помисли и за изискванията спрямо "принца на белия кон"

Нищо против нямам теб.. Без лоши чувства ги пиша тия неща :) Не те познавам и за теб лично нищо немога да кажа.. Просто некав пример ако щеш.. Ти давам за повечето момичета..

Тя е неква малка лигава кучка която докато е с теб намига на друг и в същото време иска от теб да я гледаш в очите и да изпълняваш секви команди.. Е от къде на къде? : )

nepowtorima
02-12-2012, 16:08
"Къде са свестните момчета???" В момента ти пише едно такова ;)

Едноминутна реклама..

fireflower
02-12-2012, 16:11
Това че съм акцентирала върху "вътрешните качества" и пренебрегвам външността само по себе си показва че не говоря за "господин съвършенство",съгласна съм че "перфектни хора няма".

N1ksun
02-12-2012, 16:13
Едноминутна реклама..

Следва -> do u wanna fuck with me ? :D :D

die.
02-12-2012, 16:16
Всеки има своята половинка рано или късно ще я откриете :)

Niakoitam
02-12-2012, 16:17
Видях и прочетох темата ти.

Прочетох и ето тази тема цялата:

http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/511377-Харесваме-ли-нърдовете

(не е лошо и ти да го направиш)

И отново стигнах до изводът описан в днешният ми Facebook статус:

Отвреме навреме постоянно чувам или чета следният въпрос:Има ли вече останали свестни мъже и производни. Вместо обаче колкото повече време минава да научавам повече и повече какво се има предвид под тези определения аз все повече се обърквам,омотавам се като пате в калчища в тези определения и че чудя дали пък това не е събирателен образ на определенията и на критериите на всяка една жена поотделно или пък тези понятия важат само докато има влюбване,любов или понякога приятелство между мъж и жена, а след това по дефоут отпадат или пък...зависят от моментното емоционално състояние и моментните възприятия за света на една жена...:)

N1ksun
02-12-2012, 16:20
Всеки има своята половинка рано или късно ще я откриете :)

Грешиш ! Ще намери може би няква полвинка , но съм почти сигурен че няма да е точната

nepowtorima
02-12-2012, 16:22
Грешиш ! Ще намери може би няква полвинка , но съм почти сигурен че няма да е точната

По-скоро ще се заблуждаваш, че е точната и изведнъж ще осъзнаеш, че не е.

fenasf
02-12-2012, 16:24
Свестни момчета. Някой 160см ръст с грозна прическа покрива критериите. Или някой дебил с девствен мустак и една вежда?

Не, визията ти е грешна. Ти искаш някакъв иделизиран образ на перфектния мъж. Привлекателните момчета се правят на играчи и бройкаджии, защото могат да си го позволят. От друга страна какво имаш ти да предложиш, а?

Godzilla
02-12-2012, 16:28
Много интересна тема. Точно преди няколко дни обяснявах на мои приятели, че гледам във Фейсбук някакви момиченца, които се чудят "къде са свестните мъже", "ще намеря ли любов сред тия днешните мъже" и т.н.

На тия същите като им пиша, или не отговарят, или мълчат като отговарят и чакат да подклаждам разговора едностранно, или се държат супер дръпнато.

Ми ако аз съм тоя "свестния"? Как ще стане работата като няма желание за двустранна комуникация?

N1ksun
02-12-2012, 16:29
По-скоро ще се заблуждаваш, че е точната и изведнъж ще осъзнаеш, че не е.

Да по-точно казано :)

Elizabettt
02-12-2012, 16:31
"Къде са свестните момчета???" В момента ти пише едно такова

Твоите притенции и изисквания да речем, че ще ги вкараме в релсите някак си.

А ти на моите дали ще отговаряш? Макар и да са 20 пъти по малко от твоите

В днешно време свестните мъже сме в пъти повече от колкото свестните момичета !! Бъди сигурна... Аз лично от не малкият си опит с жените съм останал с супер гадно впечатление за повечето да не кажа всички ! И това не е само моето мнение.. Нямам приятел които да не потвърди написаното по горе от мен !

Така, че бъди по скромна.. Първо преоцени себе си.. Помисли си малко ти какво можеш да предложиш и до колко си "свестна" И чак след това помисли и за изискванията спрямо "принца на белия кон"

Нищо против нямам теб.. Без лоши чувства ги пиша тия неща Не те познавам и за теб лично нищо немога да кажа.. Просто некав пример ако щеш.. Ти давам за повечето момичета..

Тя е неква малка лигава кучка която докато е с теб намига на друг и в същото време иска от теб да я гледаш в очите и да изпълняваш секви команди.. Е от къде на къде? : )


prav si do nqkude, no kogato durjij mnogo na daden chovek, a toi ne znae kakvo iska i bqga kato nqkoq mishka i to ne edin i posle vie momchetata kazvate che nie ne znaem kakvo iskame, che ima takiva momicheta, da ima gi, no ima i mnogo takiva momcheta, no ne moje vsichki da sa pod obst znamenatel, no naistina kude se kriat tezi momcheta~D

trabi_bs
02-12-2012, 16:33
свестните момчета не излизат много,защото веднъж одреже ли ги някоя ,те мислят че всички ще ги одрязват като нея , и се отказват да си търсят аудитория

MoniqueSilver
02-12-2012, 16:43
Както момичето каза, тя няма проблем с външния вид на момчетата, а с държанието им. Защо когато си извън БГ момчетата не те виждат като парче месо? Защо те виждат като човек, с чувства и мечти. Като приятел, а не като пържолка, която да хапват, щото им се иска?! Ще ви кажа... защото съществуват тъпите момичета, които решават, че няма смисъл да търсят... Те прощават на тъпите пържолковци, че не ги изслушват, само защото имат яки бицепси и трицепси и други "цепси". "Лиглите" искат ПРИЯТЕЛ, с който да споделят, който да обичат, с който да си ДАВАТ ВЗАИМНО. Всеки си има недостатъци, никой не ти търси принца на бял кон. Смяна на обкръжението? Изобщо не схващам какво общо има това. Все пак човек трябва да има общи теми с човека до себе си, а не да се гледат като извънземни и да се чудят за к'во им говори тоя/тая до тях. Трябва да станеш безмозъчница, за да си намериш някой?! Трябва да се примириш, да си снижиш критериите от "не искам да е някъв неземен красавец, искам да е до мен и аз до него" на "искам да е тъп като гъбено семе, но да има яко тяло". Не, всяко уважаващо себе си момиче, не би го направило. И не говорим за 14, 15, 16 годишни момченца. Говорим за 18+, които би трябвало да са вече едни оформени личности. Но след като не са били такива на 14, и на 56 няма да са такива. Нереални представи за момчетата и вътрешните им качества? Значи вие сами казвате, че момчетата нямат чувства (или поне такива, които да си струва да се обсъждат)? Хмм, не мисля така. Момчетата също искат момиче, което да ги разбира, друг е въпросът, че женичките тук събират "знания за прилагане" след много четене. И даже ги и прилагат! Същите тези книжки, статийки и прочие са писани и четени от кухи лейки, които се чудят как да привлекат вниманието на едно момче. А знаете ли как да го задържите? Определено не е чрез снижаване на критериите. Има толкова много момчета гейове точно заради лошия женски материал (и дефицит на нормални момичета има!!!). Погледнете Древна Гърция - хомосексуализмът е бил смятан за нещо нормално, просто защото жените не са имали право на ОБРАЗОВАНИЕ (а не на добър външен вид). Древните мъже просто не са имали за какво да си говрят с милите жени, които сигурно са търсели и те как да привлекат вниманието на мъжете. Четете истинска литература, а не COSMO статии. И много момичета се обръщат към техния пол, защото "такова животно нЕма". А кой е казал, че бройкаджиите и играчите са някакви неземни красавци... И идеята не е да е с теб независимо каква си, а заедно да станете каквито искате да бъдете.

DisappointedDreamer
02-12-2012, 16:51
тези, които игнорирам, вече бях описала в първия пост -> „играчи”, „бройкаджии” и разни други производни на „въздух под налягане”. Един задръстеняк, грозник или смотаняк (накратко - комплексар) не би се осмелил да заговори момиче, такива обикновено си остават ергени.

Тука вече отписа всички момчета (пък и хора) като цяло.

Казваш, че привлекателните момчета са "бройкаджии", а пък грозните "задръстеняци". Моля ти се обясни ми каквa е твоята представа за свястно и перфектно момче?

Казваш, че външността е второстепенна. Е, това не си личи в останалите ти постове. Ти поне направила ли си си труда да опознаеш момче от така наречената "задръстена" и "грозна" категория с момчета? Нека отговоря аз - не, не си. Защото не те е привлякъл физически, и затова си го отписала от листа си за "потенциални момчета".

Едните били такива, другите онакива. Порасни. Компромиси трябва да се направят в една връзка. Момчето, което търсиш не съществува.

reperw
02-12-2012, 16:59
не съм чел цялата тема незнам какво сте писали,но...има 1 МОМИЧЕ от моя клас което си харесвам и се държа с нея много любезно ,помагам й говорим си ,но тя ме има само за приятел...по какъвто и начин да и намекна ,че я харесвам и ценя тя ходи по гъза на тия които я мачкат и нея уважават...пък като сме сами само ми се оплаква от тях... тоест ако си мил и добър с момичетата нищо няма да постигнеш.... това от личен опит го казвам... и не не съм на 14 или 15,16...

Cold_Tearsss
02-12-2012, 17:03
Приятел, http://www.youtube.com/watch?v=OSwsJtSfyXU съжалявам.

Контра въпрос.

А къде са свестните момичета? :D

fEaRLeSs94
02-12-2012, 17:03
не съм чел цялата тема незнам какво сте писали,но...има 1 МОМИЧЕ от моя клас което си харесвам и се държа с нея много любезно ,помагам й говорим си ,но тя ме има само за приятел...по какъвто и начин да и намекна ,че я харесвам и ценя да ходи по гъза на тия които я мачкат и нея уважават...пък като сме сами само ми се оплаква от тях... тоест ако си мил и добър с момичетата нищо няма да постигнеш.... това от личен опит го казвам... и не не съм на 14 или 15,16...

мхм.. типичен пример за friendzoned ;d..
Днешно време почти всички свестни момчета и момичета са заети или се намират изключително рядко, но понякога това търсене може би си заслужава :)

MoniqueSilver
02-12-2012, 17:06
DisappointedDreamer... ohhh, the irony with your post. Не мога да разбера хората, които постват тук. Кой от вас е бил с някой човек, който не го е привличал и е очаквал някаква пълноценна връзка?! Винаги е нужна химия между двама човека. Може би вие слагате торби на главите на гаджетата си?! Всеки може да се ИЗКЪПЕ и да се облече нормално - тогава вече няма да е смотаняк на външен вид, но за липса на умствените качества и преливане на мозък няма да помогне. А колкото до грозотата... защо смятате, че ако момичето не харесва грозници е лигла? Знаете ли какво е за нея грозник?! Може за вас грозен човек да е нормален за нея. И защо си мислите, че като не харесва "грозници" значи задължително си пада по "моделчета". Много сте крайни с нападките си. И тея девствени мустаци... махаш мустака и нямаш проблем... там да беше въпросът. Тя не търси перфектно момче, поне не е казала, и не виждам смисъл да й се иска да обяснява някви глупости, при положение, че иска някой свестен (свестен = нормален; свестен ≠ перфектен).

Elizabettt
02-12-2012, 17:11
Едните били такива, другите онакива. Порасни. Компромиси трябва да се направят в една връзка. Момчето, което търсиш не съществува.

Така е човек трябва да прави компромиси. А аз се чудя как някои момичета искат някой перфектен, като това е абсурд, няма перфектни хора, всеки има както отрицателни така и положителни страни. Моята момче мечта е: така трябва да е мил, симпатичен, с много чаровна усмивка, умен и забавен да ме кара да се усмихвам да съм щастлива с него. За мен е важно човек да притежава тези качества.

Cold_Tearsss
02-12-2012, 17:12
/\ Много точно.

Бети ме превари.....

fireflower
02-12-2012, 17:13
Тука вече отписа всички момчета (пък и хора) като цяло.

Казваш, че привлекателните момчета са "бройкаджии", а пък грозните "задръстеняци". Моля ти се обясни ми каквa е твоята представа за свястно и перфектно момче?

Казваш, че външността е второстепенна. Е, това не си личи в останалите ти постове. Ти поне направила ли си си труда да опознаеш момче от така наречената "задръстена" и "грозна" категория с момчета? Нека отговоря аз - не, не си. Защото не те е привлякъл физически, и затова си го отписала от листа си за "потенциални момчета".

Едните били такива, другите онакива. Порасни. Компромиси трябва да се направят в една връзка. Момчето, което търсиш не съществува.

И сега нека отговоря аз - да, пробвала съм да опозная момчета от така наречената "задръстена" и "грозна" категория. Дори имам пресен случай, който още веднъж доказа, че с комплексари не бива да се занимавам, защото непрекъснато се оплакват от комплексите си; хем са свикнали с природата си, хем не я приемат, хем нищо не правят по въпроса,за да се помирят със себе си. Опитах се дори да помогна за преодоляването на някои от комплексите, но щом го е страх от промяната, повече нищо не мога да направя.

MoniqueSilver
02-12-2012, 17:14
Свестните момичета най-вероятно пускат теми като тази.

flawless_
02-12-2012, 17:16
Идеални хора няма. Пожелавам ти да откриеш някой, с когото да си паснете. Не вдигай много високо летвата, щото има опасност да останеш стара мома. :wink:

DisappointedDreamer
02-12-2012, 17:18
DisappointedDreamer... ohhh, the irony with your post. Не мога да разбера хората, които постват тук. Кой от вас е бил с някой човек, който не го е привличал и е очаквал някаква пълноценна връзка?! Винаги е нужна химия между двама човека. Може би вие слагате торби на главите на гаджетата си?! Всеки може да се ИЗКЪПЕ и да се облече нормално - тогава вече няма да е смотаняк на външен вид, но за липса на умствените качества и преливане на мозък няма да помогне. А колкото до грозотата... защо смятате, че ако момичето не харесва грозници е лигла? Знаете ли какво е за нея грозник?! Може за вас грозен човек да е нормален за нея. И защо си мислите, че като не харесва "грозници" значи задължително си пада по "моделчета". Много сте крайни с нападките си. И тея девствени мустаци... махаш мустака и нямаш проблем... там да беше въпросът. Тя не търси перфектно момче, поне не е казала, и не виждам смисъл да й се иска да обяснява някви глупости, при положение, че иска някой свестен (свестен = нормален; свестен ≠ перфектен).

Казва се "the irony IN your post".

Какво означава нормален? Тип, който е "бройкаджия" или тип, който е "задръстеняк"? Това са нейни думи, така е поставила всичко под общ знаменател. Не мисля, че като не харесва "грозници" си пада по "моделчета". Ама е страшно грозно да лепваш епитети на група дадени хора. А тя каква е? Да не би да е от "свестните" и "нормалните" момичета? Какво може в замяна да предложи?

Стига с тези комплексари и комплекси. Винаги за това говорите, когато човек не се съгласява с вашето.

fireflower
02-12-2012, 17:23
свестните момчета не излизат много,защото веднъж одреже ли ги някоя ,те мислят че всички ще ги одрязват като нея , и се отказват да си търсят аудитория

Когато искаш нещо истински, не се отказваш толкова лесно. Падаш,ставаш и продължаваш. Ако се отказваш толкова лесно или не държиш да имаш приятелка, или нямаш достатъчно воля да продължиш търсенето си.

reperw
02-12-2012, 17:28
1 момче си харесва 1 момиче... почва да се държи с нея като парцал 1)
2)тя го харесва
3) тръгват
4) момчето става добър и мил това е :D

NomNomNom
02-12-2012, 17:30
Това че ти си срещнала "компромисен вариант" и вероятно си щастлива с него е чудесно. И все пак изглежда че възприемаш "вътрешните качества" за излишен лукс. След като не споделяш моите представи за "свестни момчета" (не търсиш душевна красота, като каза) защо изобщо пишеш по темата? Още повече - прибързано слагаш етикети на хора, които въобще не познаваш. Знам какво искам, просто още не съм го открила.
Научи се да четеш и тогава пиши. Ти не търсиш душевна красота, търсиш някой да ти върви по гъза.

Cold_Tearsss
02-12-2012, 17:31
1 момче си харесва 1 момиче... почва да се държи с нея като парцал 1)
2)тя го харесва
3) тръгват
4) момчето става добър и мил това е :D

Иска ти се. Пиши на лично да ти обясня. :d

MoniqueSilver
02-12-2012, 17:31
The irony of your post compared with your name. А щом се интересуваш от нея, защо не я попиташ какво предлага? Въпреки че това не е сайт за запознанства.

reperw
02-12-2012, 17:33
Иска ти се. Пиши на лично да ти обясня. :d

брат ясно ми е :Д след като се прецаках с тая пичка от моя клас и ме сложи в приятелите си :Д повече никога няма да бъда мил с някоя преди да тръгнем :D а колкото до милите момчета те са само във friendzoned :Д ии винаги са без приятелки,но пък за сметка на тфа имат само приятелки :D

smilelady
02-12-2012, 17:34
1 момче си харесва 1 момиче... почва да се държи с нея като парцал 1)
2)тя го харесва
3) тръгват
4) момчето става добър и мил това е :D
Защо трябва да се държи с нея като с парцал? Това не го разбирам...както и да е....Наистина има момичета, които тичат след гъза на тези, които ги игнорират, но това далеч не се отнася за всички...Пораснете малко.Хората са различни...всеки си има трески за дялане :)

DisappointedDreamer
02-12-2012, 17:35
^Чи кво му е на ника ми?

И, не, мерси. Не съм мъжко нито пък обратно.

snake321
02-12-2012, 17:35
Аз съм един от тези милите и мисля утре да се пробвам с въпросното момиче и да разбера дали ще сме приятели или нещо повече :D

Тарикатче
02-12-2012, 17:37
Смешна история е тая цялата тема ! То и доста умно е зададен въпросът "Къде са свестните момчета"? На тавана в кошницата.. Как очакваш да ти каже някои в некав си форум къде са? Търсиш, общуваш, излизаш, запознаваш се с разни хора и т.н и ще си намериш половинка от която си доволна ;)

1 тон букви се изписаха в тая тема а в крайна сметка се дъвчи само едно и също и е супер безмислица всичко...


И междо другото.. nepowtorima и N1ksun Нещо на ебавка ли го издокарвате спрямо мен? Пикливите ви не значещи нищо мнения или ги спестете или директно си излейте душата и ми напишете каквото искате да кажете... Такива иронични кавалски истории пред майка ви и баща ви ако вървят при мен НЕ вървят така, че се съобразявайте малко !

gersinkaa
02-12-2012, 17:38
И аз искам този идеал-да не е бройкаджия и т.н, но вече нищо не търся.. Каквото трябва ще дойде само при мен, ако ме желае. За всеки влак си има пътници :)

fireflower
02-12-2012, 17:39
Научи се да четеш и тогава пиши. Ти не търсиш душевна красота, търсиш някой да ти върви по гъза.

Научи се да четеш с Разбиране и тогава отговаряй.

toad
02-12-2012, 17:45
В темата за нърдовете нямаше cat fight , но тук може да има . Господа , нека се насладим на гледката :)

nepowtorima
02-12-2012, 17:47
Тарикатче.. нищо лично ама е супер тъпо тва да кажеш "аз съм свястно момче", ей сега ще тръгнеш да ми казваш колко си прекрасен и мил с момичетата и прочие. Мразя някой така да се фука с нещо, което не може да докаже, че е.
И не си ти човека който ще ми казва дали мога да си изразя мнението тук..

flawless_
02-12-2012, 18:01
С истинския мой се открихме скоро след като разбрах да не чакам Принца на бял кон, а това го осъзнах бързо. Нещата не стават така. Същността и душевността на човека са нещо много повече от един шаблон, от едно определение като "сваляч", "бройкаджия" или "въздух под налягане". Това е човешко същество, то има душа, която е нещо много сложно, отвъд това което на теб ти се вижда на пръв поглед. Грешно е да разделяш хората на задръстеняци и надути пуяци, няма такова нещо. Наистина се опитай първо да промениш нещо в своето мислене и своя мироглед, и на мен ми се струва че повреда има в твоя телевизор.

magicm
02-12-2012, 18:06
"А може би смотанякът или задръстенякът (накратко - комплексар) е станал такъв, защото обществото ни толерира глупака и на пиедестал е простащината? Или може би същият комплексар не смее да заговори момиче, защото днешните госпожички мрънкате за някой, който да ви разбира и обича, а тичате по гъзовете на "въздух под налягане"?"

В мнението на Something има много истина. Наистина простащината е на пиедестал, а това, че си лепим етикети един на адруг-кой бил смотаняк, кой пък загубеняк, е още по-лошо...
Трябва да положиш усилия и ти. Не лепи етикети на хората, без дори да си ги опознала.
Не търси перфектни хора, търси това, което е хубаво в момчето, а не се вглеждай в недостатъците му.
Опитай се да не съдиш и да отхвърляш, а повече да обичаш и да разбираш. Ако ти самата развиеш тези качества, рано или късно ще намериш правилните хора.

trabi_bs
02-12-2012, 18:10
Когато искаш нещо истински, не се отказваш толкова лесно. Падаш,ставаш и продължаваш. Ако се отказваш толкова лесно или не държиш да имаш приятелка, или нямаш достатъчно воля да продължиш търсенето си.

аз не съм се отказал

fireflower
02-12-2012, 18:13
аз не съм се отказал

Радвам се, ако е така

trabi_bs
02-12-2012, 18:16
Ама и предлагането едно .........

qkakukla2
02-12-2012, 18:36
Момчета свестни и на по 14-15-16 има..
Айде моля ви се..

Да има, но те са заети защото бързо изпъкват от тълпата затова че те не пушат, не пият, а само си приказват най-спокойно с другите нито пък са задръстени. Свестните също така са и зубрачите, които много трудно можеш да откриеш като само в съзнанитето ти са онези, които се фукат, че пушат и са пребили този и онзи.

Да намират се, но за това трябва да си снижиш критериите, а в днешно време момичетата обичат да се фукат и да се перчат с огромните си критерии, а ама един е дебел, втори е ушат, трети не се облича добре и тем подобни.

Godzilla
02-12-2012, 18:40
Свестните също така са и зубрачите, които много трудно можеш да откриеш като само в съзнанитето ти са онези, които се фукат, че пушат и са пребили този и онзи.

Тия дето се фукат, че пушат и са се сбили не бяха ли модерните? Или вече има промяна в съзнанието на българската жена? Нима?! Надали...

Не случайно всички момчета между 16 и 20 се разхождат с гола глава. И не, не е защото им отива да изглеждат като речни камъни.

trabi_bs
02-12-2012, 18:45
5%-8% не ходят с гола глава

qkakukla2
02-12-2012, 18:49
Тия дето се фукат, че пушат и са се сбили не бяха ли модерните? Или вече има промяна в съзнанието на българската жена? Нима?! Надали...

Не си ме разбрала. Прочети още веднъж горното ми мнение.

dream1707
02-12-2012, 18:50
Докато има момичета, които да могат да предложат само тяло, ще има и момчета, които да искат само това... Но успееш ли да ги привлечеш с нещо друго и накараш ли ги да се влюбят в теб, заради друго, освен външния ти вид... То тогава са твои повярвай, независимо какви женкари са :)


Аз примерно не гледам опаковката... В интерес на истината почти всички момчета с които съм била са били някакви женкари, минали вече през половината град... И всеки един от тях е бил влюбен в мен и е бил готов да прави лудости заради мен... И това не е, защото имам цици, задник, защото съм хубава и прочие... а защото имам какво да им предложа освен красота и сексапил (прозвучах леко надуто :D)

Тарикатче
02-12-2012, 18:50
nepowtorima - Виж сега.. Нямам нищо против твоето мнение дори го уважавам :) Обаче не ме познаваш ни най малко нали така? От къде знаеш що за човек съм и свестен ли съм или не.. Та веднага си правиш някакви изводи и ми постваш някакви иронични намеци.. Е недей така..

А дали е тъпо за теб, че някои се фука с "право" И, че не му пука от мнението на другите ;) Това си е лично твой проблем..

Пак казвам.. Нищо против теб и мнението ти нямам ! Обаче просто има момент когато трябва да кажеш "напишеш" нещо и когато трябва да си го спестиш. Научи се да го усещаш тоя момент и всичко ще е 6+ ;)

Godzilla
02-12-2012, 18:51
5%-8% не ходят с гола глава

Хаха. Готина статистика.

Ама тия с голата глава са готините. Сеш' са?


Не си ме разбрала.

Ти също.

1. Това беше сарказъм от части.
2. Годзила във филма беше женичка, но аз съм момченце. :)

Torn
02-12-2012, 18:52
Е то по тази логика дай да питаме и къде са свестните момичета ? Има ги , но трябва да се търсят и то доста :) Просто такова е обществото , че такива хора се срещат доста рядко вече :) Ама късмет в търсенето все пак :)

trabi_bs
02-12-2012, 18:54
е да готино е , обаче вече е банално да гледаш някой на 10 да изглежда като мутра

Тарикатче
02-12-2012, 18:55
dream1707 Доста лекичко дори.. Почти никoй сигурно не е забелязал.. Простено ти е :D

fireflower
02-12-2012, 18:56
Докато има момичета, които да могат да предложат само тяло, ще има и момчета, които да искат само това... Но успееш ли да ги привлечеш с нещо друго и накараш ли ги да се влюбят в теб, заради друго, освен външния ти вид... То тогава са твои повярвай, независимо какви женкари са :)


Аз примерно не гледам опаковката... В интерес на истината почти всички момчета с които съм била са били някакви женкари, минали вече през половината град... И всеки един от тях е бил влюбен в мен и е бил готов да прави лудости заради мен... И това не е, защото имам цици, задник, защото съм хубава и прочие... а защото имам какво да им предложа освен красота и сексапил (прозвучах леко надуто :D)

Интригуващо... :)

ledenakrasota
02-12-2012, 18:58
Свестните момчета може да се крият в гардероба ти или под леглото ти. Само чакат да им дадеш знак и да се оплачеш защо не се появяват най-после. :-)


Всеки изпада в такива състояния и когато спира да се вайка животът става по-розов. :) Със сигурност има някое същество до теб и ти е точно под носа, а ти седиш и се мръщиш. Стегни се и му се усмихни! :)

IvanPetkov23
02-12-2012, 18:58
Свестни момчета, така ли..? Защото съм забелязал, (и от личен опит) че момичетата обичате да се карате с момчета, които ви нараняват, гадняри и след това пак да се събирате. Като цяло съм забелязал, че си падате по лоши момчета, такива които ви нямат много уважение. Е все пак не мога да слагам всички под един знаменател.

w0sh
02-12-2012, 18:59
Комичността на тази тема ме поразява вече пета поредна година. Стана една петилетка самохвалство, маргинализиране и идиотия.
Защо си мислите, че сте единствените озарени от божествената светлина на познанието за човешкия характер. Дори не мога да проумея колко лекомислено се разглежда този въпрос дори от тези, които ужким изказваха мъдрите и вгледани извън "опаковката" хора.

Всички правите един огромен пропуск. Разглеждате човека извън контекста, което е напълно нормално за минималното ви познание за човешката натура, която разглеждате. Свестен човек не съществува - просто сте промити от филми и разни предавания, където ви учат кои черти от човешкия характер са приемливи.

Хората често са объркани имат своите проблеми и грижи, пукнатини и бляскавости, радости и удоволствия. Когато е наличие загрижеността за другия, вниамнието и разбирането нещата придобиват друга форма. Когато са замесени очаквания и изисквания за характер и външност единственото, което ще постигнете е озлобление и незадоволеност.

Излезте и живейте. Ебаси.

qkakukla2
02-12-2012, 19:01
Ти също.

1. Това беше сарказъм от части.
2. Годзила във филма беше женичка, но аз съм момченце. :)

О, извинявай не си неразбраЛ!

И да разбрах сарказмат ти. Имах предвид, че много трудно можеш да си хванеш свястно гадже зубрач защото повечето момичета са заслепени от момчета, които се фукат за това,че пушат и са набили някой си.

Godzilla
02-12-2012, 19:14
О, извинявай не си неразбрал!

И да разбрах сарказмат ти. Имах предвид, че много трудно можеш да си хванеш свястно гадже зубрач защото повечето момичета са заслепени от момчета, които се фукат за това,че пушат и са набили някой си.

И аз точно това исках да кажа де. Че тези са модерните, а после се появяват теми като въпросната. :)

trabi_bs
02-12-2012, 19:16
както са казали ,,модата не се задържа дълго на пазара,,

toad
02-12-2012, 19:25
Жените като млади ви привличат badass дупетата , а когато след време поузреете ги заменяте с вече импруувнали своите social skills екс нърдове , които са и повече успели в професионален план и са идеални за семеен живот . Общо взето винаги печелите .

trabi_bs
02-12-2012, 19:28
Жените като млади ви привличат badass дупетата , а когато след време поузреете ги заменяте с вече импруувнали своите social skills екс нърдове , които са и повече успели в професионален план и са идеални за семеен живот . Общо взето винаги печелите .

100% съм съгласен

forside1
02-12-2012, 19:36
Реално погледнато, всеки обвързан и щастлив от връзката си човек ще ти каже че свестни момчета и момичета има и е въпрос на късмет да ги срещнеш. А естествено необвързаните биха казали друго . Трудно е да срещнеш точния човек, но нали това е целта ? Търсенето и намирането, тръпката която те обзема когато я/го срещнеш, тези неща са незаменими и търсенето трябва да те мотивира а не депресира. Успех от мен ! :)

Belphegor.hell
02-12-2012, 19:54
Crowley stated that women, except "a few rare individuals," care most about having children and will conspire against their husbands if they lack children to whom to devote themselves.In Confessions, Crowley says he learned this from his first marriage.He claimed that their intentions were to force a man to abandon his life's work for their interests. He found women "tolerable", he wrote, only when they served the sole role of helping a man in his life's work. However, he said that they were incapable of actually understanding the nature of this work itself.He also claimed that women did not have individuality and were solely guided by their habits or impulses.In this respect Crowley displayed the attitude to women conventional for a male of his time.

mMemories
02-12-2012, 19:57
Свестни се срещат МНОГО РЯДКО (1:10000) затова аз казвам че няма, но има такива които от време на време се сещат че имат чувства...

forside1
02-12-2012, 20:10
Всички момичета сте много негативни тук :)

trabi_bs
02-12-2012, 20:12
има и такива момичета

MuRocLaW
02-12-2012, 20:12
здравейте аз съм мирчо :)

umri
02-12-2012, 20:23
Свястното момче те уважава, разбира те (най-малкото се опитва да те разбере, ако не може), не те има за даденост, в очите ти вижда равнопоставен събеседник, грижа го е за това как се чувстваш и те подкрепя в тежък момент, забавен е, мил е, държи се възпитано, романтичен е, приема те такава каквато си, и най-вече...обича те, независимо през какво преминавате. Изобщо съществуват ли още такива в действителност, или съм обречена на вечна самота? Ако да, къде да ги срещна? Вече не знам какво да правя...
Такива момчета има много. Вярно е, че не са особено красиви и сексапилни, не се славят със женско внимание и най-често са сами, и в доста от случаите девствени. Ти не търсиш такива. Казваш го, но не търсиш. Не ги забелязваш дори. Не си привлечена от тях.

Ако един ден ме срещнеш, най-вероятно ще ме оприличиш като типа бройкаджия, сваляч и тн. Истината е, че съм точно такъв. За теб. Нямаш нужния арсенал похвати, интелект, характер и същност, за да ме привлечеш за нещо повече от едната бройка, че дори и за едната бройка много се съмнявам дали ще успееш да ме излъжеш, и то само ако съм без жена до себе си. Истината обаче е, че грешиш. Аз мога да бъда и съм точно типа момче, което обясняваш в собственото си описание и критерии. Такъв съм, но не за теб. Тая моя черта няма да я видиш. Има човек, който съм допуснал да я види, но не си ти. Дори да нямаше такъв човек, пак нямаше да имаш шанса да я видиш. Най-вече начинът ти на мислене за мен е глупав, и точно затова не намираш това, което търсиш. Няма и да го намериш скоро. Мислиш се за перфектната и смяташ, че заслужаваш да имаш момче отговарящо на претенциите ти? Помисли си пак.

Много сериозно се замисли над начина си на мислене. Докато не слезнеш на земята и не станеш по-достъпна за интересуващите се, няма да намериш нищо. Единственото, което ще откриеш, е ръката ти чешеща обутите ти гащури.

kittyKat
02-12-2012, 20:23
Стигнала съм до тази теория повечето момчета започват да имат голяма част от критериите които описваш, само когато срещнат момиче, за което наистина им пука. Примери много с мои познати и приятелки, но и от личен опит го зная. Бях влюбена в едно момче в продължение нa година, но той се държеше с мен като с парцал ужасен тип. Преди няколко месеца тръгна с едно момиче и сега е най-големият романтик. Ако на един мъж наистина му пука за вас ще направи каквото може за да сте щастлива и да не ви загуби.

NambyPamby
02-12-2012, 20:40
Харесах си постовете на w0sh и umri.
Т'ва Ви е проблемът на 90% от писалите в тая тема - олицетворявате се с разни герои от филми и книги, идеализирате човешките отношения и после, когато реалността ви шибне с мокър парцал, оставате шокирани и вместо да се осъзнаете, започвате още по-усилено да си живеете в собствения свят, подобно на щрауса, който си тика главата в пясъка при опасност. Все сте изключение, винаги сте си окей, все сте прекрасни, красиви, благородни и умни, и единственият ви недостатък е, че все не случвате на човек. Все мрънкате, братче, като сърдити свекърви, все изисквате, все претенции и капризи - 'ма да бъдел еди-колко-си висок, с еди-кви-си-очи, да се държал еди-как-си и да правел еди-кво-си... Започнете да живеете, да бъдете, да усещате и оставете другите също да живеят, да бъдат, да усещат и да ви обичат, както могат, а не както вие го изисквате, 'щото цялата магия и спонтанност, съпътстваща живота въобще се губи.

И да, "стара мома" не е семейно положение, а състояние на духа. Тъжно е на тия години да не усещате наслада от живота и да го раздавате така меланхолично.

forside1
02-12-2012, 20:45
Браво !!!!!!
Харесах си постовете на w0sh и umri.
Т'ва Ви е проблемът на 90% от писалите в тая тема - олицетворявате се с разни герои от филми и книги, идеализирате човешките отношения и после, когато реалността ви шибне с мокър парцал, оставате шокирани и вместо да се осъзнаете, започвате още по-усилено да си живеете в собствения свят, подобно на щрауса, който си тика главата в пясъка при опасност. Все сте изключение, винаги сте си окей, все сте прекрасни, красиви, благородни и умни, и единственият ви недостатък е, че все не случвате на човек. Все мрънкате, братче, като сърдити свекърви, все изисквате, все претенции и капризи - 'ма да бъдел еди-колко-си висок, с еди-кви-си-очи, да се държал еди-как-си и да правел еди-кво-си... Започнете да живеете, да бъдете, да усещате и оставете другите също да живеят, да бъдат, да усещат и да ви обичат, както могат, а не както вие го изисквате, 'щото цялата магия и спонтанност, съпътстваща живота въобще се губи.

И да, "стара мома" не е семейно положение, а състояние на духа. Тъжно е на тия години да не усещате наслада от живота и да го раздавате така меланхолично.

toni9
02-12-2012, 20:48
Абе момичета стига бе .. Това че сте били с такива досега не значи , че всички ще са такива ....... А и като си помисля почти всички момичета НЕ Знаят Какво Искат , а после целия свят им е крив. Има си свестни момчета , както и свестни момичета просто всичко отива към някакъв вид комплекси и твърдения , че нещата са такива за каквито говорите вие . Погледнете с други очи :)

Cold_Tearsss
02-12-2012, 21:27
Жените като млади ви привличат badass дупетата , а когато след време поузреете ги заменяте с вече импруувнали своите social skills екс нърдове , които са и повече успели в професионален план и са идеални за семеен живот . Общо взето винаги печелите .

Много точно.

Почти изпитах съжаление, че съм мъж.

Godzilla
02-12-2012, 21:35
Ако един ден ме срещнеш, най-вероятно ще ме оприличиш като типа бройкаджия, сваляч и тн. Истината е, че съм точно такъв. За теб. Нямаш нужния арсенал похвати, интелект, характер и същност, за да ме привлечеш за нещо повече от едната бройка, че дори и за едната бройка много се съмнявам дали ще успееш да ме излъжеш, и то само ако съм без жена до себе си. Истината обаче е, че грешиш. Аз мога да бъда и съм точно типа момче, което обясняваш в собственото си описание и критерии. Такъв съм, но не за теб. Тая моя черта няма да я видиш. Има човек, който съм допуснал да я види, но не си ти. Дори да нямаше такъв човек, пак нямаше да имаш шанса да я видиш. Най-вече начинът ти на мислене за мен е глупав, и точно затова не намираш това, което търсиш. Няма и да го намериш скоро. Мислиш се за перфектната и смяташ, че заслужаваш да имаш момче отговарящо на претенциите ти? Помисли си пак.


И кво? Искаш да кажеш, че към една жена ще се държиш с уважение, щото те кефи, а към друга ще се държиш като с боклук, щото не те кефи?

Много приятна логика. И как по-точно си описаното в главния пост момче? На избирателен принцип? Само с тия, които те привличат физически? Това не е момчето от описанието, а ти се заблуждавай, че като си такъв само към жените, които те привличат сексуално, отговаряш на него.

umri
02-12-2012, 22:04
И кво? Искаш да кажеш, че към една жена ще се държиш с уважение, щото те кефи, а към друга ще се държиш като с боклук, щото не те кефи?

Много приятна логика. И как по-точно си описаното в главния пост момче? На избирателен принцип? Само с тия, които те привличат физически? Това не е момчето от описанието, а ти се заблуждавай, че като си такъв само към жените, които те привличат сексуално, отговаряш на него.

Прочети ми пак коментара, че не си го разбрал нещо.

MuRocLaW
02-12-2012, 22:12
позволявам ви да ме поздравите аз съм мирчо

Godzilla
02-12-2012, 22:17
Прочети ми пак коментара, че не си го разбрал нещо.

Как ще не съм го разбрал?

"Аз съм такъв, но не към теб, а към друга. Теб ще те гледам като бройка, защото не можеш да ми предоставиш достатъчно, че да те гледам като такава, каквато би получила уважение и внимание от мен. И защото си глупава също така."

umri
02-12-2012, 22:54
Как ще не съм го разбрал?

"Аз съм такъв, но не към теб, а към друга. Теб ще те гледам като бройка, защото не можеш да ми предоставиш достатъчно, че да те гледам като такава, каквато би получила уважение и внимание от мен. И защото си глупава също така."
Като перифразираш, не слагай кавички.

прочети това "Има човек, който съм допуснал да я види, но не си ти.", след това си прочети по-горното мнение. Аз не знам дали авторката е красива или не. Може да е много красива, но това не означава, че щом е такава аз ще се държа с нея както на нея й харесва, както ти се опитваш да ми интерпретираш мнението. Дано тоя път си разбрал, щото повече не ми се пояснява.

Ev1l
02-12-2012, 23:07
Въй въй..Един час чета простотии..Първо разбери какво искаш, тогава търси еди кой си и еди що си..Не искала бройкаджии, и не искала нърдове, а има ли други освен тея?Както umri, каза бих те пошляпал една вечер, яко си яка, и да те оставя изплезена на другия ден, да мечтаеш за тоз и оня, защото си толкова проста,че нямам думи!

ПС.Как се променя подписа бе?Търсих в настройките но намерих *** ..

magicm
02-13-2012, 06:23
Свястното момче те уважава, разбира те (най-малкото се опитва да те разбере, ако не може), не те има за даденост, в очите ти вижда равнопоставен събеседник, грижа го е за това как се чувстваш и те подкрепя в тежък момент, забавен е, мил е, държи се възпитано, романтичен е, приема те такава каквато си, и най-вече...обича те, независимо през какво преминавате.

Представи си дали всичките тези твои изисквания отговорят на реалността:

Поне 600 000 българки са малтретирани
В Европа всяка пета жена е малтретирана вкъщи. Същевременно според национално представително проучване, проведено от "Джендър проект" и НОЕМА, една на всеки четири българки се определя като жертва на терор от най-близките. Освен в честотата съществува разлика и в степента на насилие, което жената у нас изтърпява, в сравнение с тази в развитите държави. Така например, ако в Щатите една плесница вече влиза в графата "насилие", жените тук не се определят като малтретирани, докато нещата наистина не излязат извън контрол. Което значи счупено ребро или влачене за косата, или няколко шева на бузата, или системно изнасилване... В този смисъл почти няма българка, която да не е "изяла" поне един шамар от любящата половинка. И ако приложим щатските критерии върху нашата страна, ще се окаже, че близо 100% от нежната половина на населението са или са били жертва на домашен терор. Което, съгласете се, вече е стряскащо.
Другата разлика е, че докато 44 държави са приели специални закони, третиращи домашното насилие, жертвите у нас на практика са в безизходица. В България няма правни механизми, които да позволяват отделяне на жената от насилника непосредствено след оказания терор. Тоест - ако бъдеш набита и ако си склонна да изтърпиш няколко състрадателни и един-два подигравателни погледа, можеш да отидеш в полицията. Оттам ще размахат пръст на мъжа ти... и толкова. След което той със сигурност ще ти го върне за "предупреждението". Разбира се, можеш да заведеш дело. Това обаче струва пари, а в повечето случаи ти ги нямаш. Колко по-лесно е да се оставиш по течението.
Източник: сп. Тема

Godzilla
02-13-2012, 07:20
Като перифразираш, не слагай кавички.

прочети това "Има човек, който съм допуснал да я види, но не си ти.", след това си прочети по-горното мнение. Аз не знам дали авторката е красива или не. Може да е много красива, но това не означава, че щом е такава аз ще се държа с нея както на нея й харесва, както ти се опитваш да ми интерпретираш мнението. Дано тоя път си разбрал, щото повече не ми се пояснява.

Аз те разбирам още от началото, но ти не ме разбираш нещо.

Как ще прецениш поведението си към жена, която сега срещаш? Как ще решиш дали да се държиш като "описания" или като "бройкаджия"? По външния вид и физическото привличане, естествено. Освен ако не си телепат.

Изобщо не интерпретирам. Обобщавам.

И пак ще обобщя, че това, че си допуснал един човек да види "оная" ти страна, далеч не те прави мъж като този от първоначалното описание, както твърдиш.

Това твоето си е чисто лицемерие.

Добър съм, но на избирателен принцип.

Щом има възможност, да си различен от описания към непознат човек, значи не си описания.

M'kay?

dimitar_ak
02-13-2012, 07:24
Тази тема малко ми звучи като оплакването на една бивша колежка, че не може да си намери "принца", а все го търсеше в Planeta 88 и Син Сити.

Blitzcrank
02-13-2012, 07:34
Изброй толкова неща които да бъде и които да не бъде...А какво ще му дадеш ти?

x7aZzy
02-13-2012, 08:14
Свестни момчета няма - има свестни мъже (и те са рядкост). Както казаха по-горе, някой на 16-17 няма как да е "свестен", но така е и с момичетата - колкото и да се надуват и да си мислят, че са зрели, си остават 16-17 годишни пикли (с извинение).
За тези, които твърдят, че свестни мъже не съществуват - повярвайте ми, като срещнете свестен мъж, няма как да го сбъркате, и да, има такива мъже. Не са някакви си идеализирани принцове с нечовешки качества, а нормални мъже, които знаят какво искат от живота и от жените, знаят как да го постигнат и го правят.
Та за мен свестен мъж трябва да е:
- мъж, не момче (т.е. да е зрял, поне над 18-20 год. - не че възрастта е критерий за зрялост)
- да е наясно със себе си (не да ми мрънка, че не знае какво да прави с живота си)
- да знае какво иска от една жена (не да изневерява под предлог, че искал да опита от всичко)

Просто и кратко.
А къде да ги търсим тези мъже, не мога да кажа. Истинските мъже в моя живот не аз съм ги търсила, все така ставаше, те да ме намират.

Elizabettt
02-13-2012, 08:24
Извинявай, но мисля че грешиш много при това. Свестни момчета и момичета има както на 16-17-18 така и на 19-20 не можеш да кажеш че хората на 16-17 години не са свестни. Айде тогава като не са свестни те, да ми кажеш, защо някои 20-21-22 годишен те използва за единия му секс и те захвърля нали уж са зрели? Същото може да го направи и някой по-малък. Така че хора няма гаранция във всяка възраст си има нормални хора:)

trabi_bs
02-13-2012, 08:30
има свестни момчета,но след като веднъж са наранени защото са били добри ,те тотално се объркват и затварят в себе си или се променят за да са харесани от хората

nepowtorima
02-13-2012, 08:39
Да ви попитам нещо..
Щом казвате, че на по 16-17 години свестни момчета няма .. обяснете ми как те ще се променят ако не са били свестни, а "бройкаджий" и ще станат нормални добри момчета.. как?
Ако едно момче не си е свястно от малък .. то няма как да се промени дотолкова, че да стане от единия тип - другия..

Godzilla
02-13-2012, 08:42
Да ви попитам нещо..
Щом казвате, че на по 16-17 години свестни момчета няма .. обяснете ми как те ще се променят ако не са били свестни, а "бройкаджий" и ще станат нормални добри момчета.. как?
Ако едно момче не си е свястно от малък .. то няма как да се промени дотолкова, че да стане от единия тип - другия..

Като ги очука живота. Така ще се оправят.

umri
02-13-2012, 08:43
Аз те разбирам още от началото, но ти не ме разбираш нещо.

Как ще прецениш поведението си към жена, която сега срещаш? Как ще решиш дали да се държиш като "описания" или като "бройкаджия"? По външния вид и физическото привличане, естествено. Освен ако не си телепат.

Изобщо не интерпретирам. Обобщавам.

И пак ще обобщя, че това, че си допуснал един човек да види "оная" ти страна, далеч не те прави мъж като този от първоначалното описание, както твърдиш.

Това твоето си е чисто лицемерие.

Добър съм, но на избирателен принцип.

Щом има възможност, да си различен от описания към непознат човек, значи не си описания.

M'kay?

Се тая, пич.

nepowtorima
02-13-2012, 08:44
Като ги очука живота. Така ще се оправят.

Колкото и да ги очука живота те ако са си "бройкаджии" винаги ще ги влече да са с по няколко и ще изневеряват на колкото и да са.

Elizabettt
02-13-2012, 08:45
А не трябва да става така не е нужно да се затварят в себе си. Аз познавам такова момче страхотен човек, но го нараниха и му се случиха още няколко гадни неща и се затвори до такава степен, че не съм го виждала от една година много ми е мъчно и искам да помогно но... Пак се отнесах от темата, мисълта ми е че не трябва първото препятствие да те срутва и не само първото колкото пъти и да падаш, трябва да се изправяш и да продължаваш а и всеки прави грешки това е нещо нормално хора сме все пак, а не роботи

Godzilla
02-13-2012, 08:49
Се тая, пич.

Както кажеш.


Колкото и да ги очука живота те ако са си "бройкаджии" винаги ще ги влече да са с по няколко и ще изневеряват на колкото и да са.

Не е вярно това. Човек се адаптира. Като види, че с "бройкаджийския" манталитет не отива на никъде, ще се промени. Ако не се промени - остава си "бройкаджия" и до там с развитието.

Niakoitam
02-13-2012, 09:14
И сега нека отговоря аз - да, пробвала съм да опозная момчета от така наречената "задръстена" и "грозна" категория. Дори имам пресен случай, който още веднъж доказа, че с комплексари не бива да се занимавам, защото непрекъснато се оплакват от комплексите си; хем са свикнали с природата си, хем не я приемат, хем нищо не правят по въпроса,за да се помирят със себе си. Опитах се дори да помогна за преодоляването на някои от комплексите, но щом го е страх от промяната, повече нищо не мога да направя.

И затова ще си седиш сама или ще те оправят бройкаджии, на които са им интересни предимно циците и дупето ти. И да...много правилен въпрос.Какво всъщност ти можеш да предложиш? :)

trabi_bs
02-13-2012, 09:15
Както кажеш.



Не е вярно това. Човек се адаптира. Като види, че с "бройкаджийския" манталитет не отива на никъде, ще се промени. Ако не се промени - остава си "бройкаджия" и до там с развитието.


то е като в училище ,дружиш с всеки за да имаш повече изгоди

x7aZzy
02-13-2012, 09:31
Извинявай, но мисля че грешиш много при това. Свестни момчета и момичета има както на 16-17-18 така и на 19-20 не можеш да кажеш че хората на 16-17 години не са свестни. Айде тогава като не са свестни те, да ми кажеш, защо някои 20-21-22 годишен те използва за единия му секс и те захвърля нали уж са зрели? Същото може да го направи и някой по-малък. Така че хора няма гаранция във всяка възраст си има нормални хора:)

Айде, айде, и аз съм била на 16. Знам какво е. И да, твърдя, че свестни 16 годишни няма! Говоря от опит, колкото искате примери можете да давате, аз докато не го видя с очите си, не вярвам. Не казвам, че е напълно невъзможно да се пръкне някой на 17, който е напълно зрял, независим, знаещ какво иска и какво прави, ама не ми се вярва.
Лично мнение, не го налагам на никого. Обясних какво за мен означава "свестен мъж", не съм казала, че съм обективна, даже съм си много субективна.

А 20-21-22 годишните много ясно, че искат "единия му" секс. Или пиклите, с които си лягат не са наясно с това (още един признак, че са незрели) и после плачат, или ясно разбират, че всичко е заради секса, но нямат нищо против. Колкото и грозно да звучи е така.
Пък и казах, че възрастта не е критерий за зрялост, написах 18-20 като някаква условна граница. То не става така - един ден пичът се събужда, гледа календара "А, станах на 20! От днес ще се държа зряло!!" Да, ама не. Това обаче е друга тема. Моята идея е, че на 16-17-18 малко хора са зрели. На 20-21-22 обаче вероятността човек да "поумнее" и да стане "свестен" е по-голяма. Естествено има и изключения.

Niakoitam
02-13-2012, 09:47
Свестни се срещат МНОГО РЯДКО (1:10000) затова аз казвам че няма, но има такива които от време на време се сещат че имат чувства...

Защото може би не ги забелязвате и ги подминавате. Точно ти в темата за нърдовете обясняваше как някои момчета от едикакъв си тип си ги приемала просто като приятели. Може би не е хич лошо много момичета и жени точно там да се вглеждате малко по усърдно с "лупичката".Е, понякога трябва и някое друго усилие разбира се...;)

fluffy_^
02-13-2012, 11:01
Има свестни момчета, но не и на възраст 14-15-16 години.

Можем да спорим по този въпрос ;) коя си ти да казваш какви са всички 14-15-16 годишни момчета ?

nepowtorima
02-13-2012, 11:27
Можем да спорим по този въпрос ;) коя си ти да казваш какви са всички 14-15-16 годишни момчета ?

Аз също съм готова да споря за това..

fluffy_^
02-13-2012, 11:29
Аз също съм готова да споря за това..

Така ли ? АХахаххаахаха тоест вие каквото искате да ми кажете е че , е невазможно едно 14-15-16 годишно момче да е различно от другите не казвам да е мъж или нещо такова просто да знае примерно какво да учи и в какво да се развива ? :)

(added): И защо пак да неможе да има сериозна вразка с момиче ? :) никой не говори за тея любовни филми и т.н незнам си какво вие си мислите че неможе да се влюби така ли ?

nepowtorima
02-13-2012, 11:35
Те намекват, че не могат да бъдат свестни на тези години..
Вярно е, че са рядкост, но ги има.. и никой не може да ми каже, че не са такива, защото познавам много добри и свестни момчета!

Chacho
02-13-2012, 11:37
ПС.Как се променя подписа бе?Търсих в настройките но намерих *** ..

Откакто премина на новата версия форума, още не е оправена опцията. Надяваме се, че скоро ще можем да сменяме подписите, ама май никой си няма на идея кога точно ще е това скоро.

flawless_
02-13-2012, 11:45
Свестни момчета няма - има свестни мъже (и те са рядкост). Както казаха по-горе, някой на 16-17 няма как да е "свестен", но така е и с момичетата - колкото и да се надуват и да си мислят, че са зрели, си остават 16-17 годишни пикли (с извинение).
За тези, които твърдят, че свестни мъже не съществуват - повярвайте ми, като срещнете свестен мъж, няма как да го сбъркате, и да, има такива мъже. Не са някакви си идеализирани принцове с нечовешки качества, а нормални мъже, които знаят какво искат от живота и от жените, знаят как да го постигнат и го правят.
Та за мен свестен мъж трябва да е:
- мъж, не момче (т.е. да е зрял, поне над 18-20 год. - не че възрастта е критерий за зрялост)
- да е наясно със себе си (не да ми мрънка, че не знае какво да прави с живота си)
- да знае какво иска от една жена (не да изневерява под предлог, че искал да опита от всичко)

Просто и кратко.
А къде да ги търсим тези мъже, не мога да кажа. Истинските мъже в моя живот не аз съм ги търсила, все така ставаше, те да ме намират.

Айде, пак обобщенията... Свестни момичета и момчета на по 14, 15, 16 или 17 години има, така както има свестни, нормални ХОРА и от двата пола, от всяка една възраст.

пAteNцЕ
02-13-2012, 11:50
абе има ама просто хормоните са ни треснали хубаво .....има ама са в повечето случаи заети

fluffy_^
02-13-2012, 11:56
Всеки решава кога да се промени,и то как ! ;) Защото живота не те променя той те учи и ти дава постояно хиледи възможности ти да се промениш сам ^^ Това че примерно някой преди година е бил безотговорен,не е искал сериозна връзка и т.н и т.н..Не означава че утре или удруги ден няма да иска :) По едно време в живота на човека той постояно си променя мненията за каквото и да било дали просто ейтака е решил или е тръгнал по акъла на някой друг е все тая.

мога да се обеснявам така цял ден но не ми се занимава.


Oh and by the way ..that's my personal opinion :)

x7aZzy
02-13-2012, 12:16
Айде, пак обобщенията... Свестни момичета и момчета на по 14, 15, 16 или 17 години има, така както има свестни, нормални ХОРА и от двата пола, от всяка една възраст.

Обяснила съм какво ЗА МЕН означава свестен. И не, не е обобщение, защото не всяка жена ще се съгласи с моето определение.
И сега пак прочети мнението ми и ме убеди, че 14 - 17 годишно момче "знае какво иска от една жена". Аз не мисля така, най-малкото защото на тази възраст никой (момче или момиче) не притежава нужния житейски опит, за да знае какво точно търси у партньора си. Ако това приемаш за обобщение, добре. Но всъщност си е факт. И тук изключения не виждам.

"Свестни" по твоите критерии може и да има на 14-15-16-17, но не и по моите.

toad
02-13-2012, 12:19
Свестен не означава да знае какво търси , бъркаш нещата .

DisappointedDreamer
02-13-2012, 12:28
Оффф, не се спряхте. x7aZzy беше обяснила какво означава "свестен мъж" за нея. Нищо не бърка,caмo защото вашите виждания за свестен мъж очевидно не съвпадът. И съм съгласна с нея. Все пак, кое момче (да, момче) на 14-15-16-17 годишна възраст знае какво иска от живота или пък какво търси в една жена? Че той още не е мъж, по-жени ще ходи.

fluffy_^
02-13-2012, 12:32
Обяснила съм какво ЗА МЕН означава свестен. И не, не е обобщение, защото не всяка жена ще се съгласи с моето определение.
И сега пак прочети мнението ми и ме убеди, че 14 - 17 годишно момче "знае какво иска от една жена". Аз не мисля така, най-малкото защото на тази възраст никой (момче или момиче) не притежава нужния житейски опит, за да знае какво точно търси у партньора си. Ако това приемаш за обобщение, добре. Но всъщност си е факт. И тук изключения не виждам.

"Свестни" по твоите критерии може и да има на 14-15-16-17, но не и по моите.

Та за мен свестен мъж трябва да е:
- мъж, не момче (т.е. да е зрял, поне над 18-20 год. - не че възрастта е критерий за зрялост)
- да е наясно със себе си (не да ми мрънка, че не знае какво да прави с живота си)
- да знае какво иска от една жена (не да изневерява под предлог, че искал да опита от всичко)

Така добавих какво си написала като критерии :) почвам.
1.Всъщност това че всички момчета на тази възраст посочена по горе 14-17 не са били наясно със себе си и не са знаели какво да искат от жена и са ти МРЪНКАЛИ НА ГЛАВАТА ЧЕ НЕ ЗНАЯТ КАКВО ИСКАТ ОТ ЖИВОТА, не ти дава правото да казваш какви са всички други дори и по твойте критерии тъй като скъпа аз знам какво искам от живота и не бих тръгнал да изневерявам нито пак да опитам от всичко тъй като бих се съгласил с твойто решение ако е с такива като """"твойте критерии" и бих се съгласил само ако сам истенски влюбен.

Should i continue honey ? :)

flawless_
02-13-2012, 12:33
Дотам ли ви се изчерпват критериите за "свястност" у един човек? Леле...

fluffy_^
02-13-2012, 12:36
Оффф, не се спряхте. x7aZzy беше обяснила какво означава "свестен мъж" за нея. Нищо не бърка,caмo защото вашите виждания за свестен мъж очевидно не съвпадът. И съм съгласна с нея. Все пак, кое момче (да, момче) на 14-15-16-17 годишна възраст знае какво иска от живота или пък какво търси в една жена? Че той още не е мъж, по-жени ще ходи.

Я ми кажи за ВАС какво означава да знае какво иска от живота ? Ако говориш за професия или тем подобни бих ти се исмял в лицето с извинения ;)

DisappointedDreamer
02-13-2012, 12:40
Не, не говоря за професия. Обаче, във всеки случай не е и кой порно канал да си пусне днес, или коя песен да избере. Отчасти съм съгласна с нея, не изцяло.

Решiх да се включа, само защото не успявахте да я разберете, което не е учудващо.

Това е от мен.

fluffy_^
02-13-2012, 12:46
Напротив ПРЕКАЛНО ДОБРЕ Я РАЗБИРАМ само едно искам да ми кажете или ти или тя какво за вас означава да да знае какво иска от живота незнам можеби сега защото съм леко раздразнен не мисля като хората или ми говори това на нещо свързано с пари ? щом не е професия или да знае как да се оправя и да иска семейство примерно какво друго може да е интересно ми е не само да разбера но и хем да се замисля и да отговоря :)

fluffy_^
02-13-2012, 12:50
Можеби говорите за отговорност ? или не знам чакам отговор :)

milano2010
02-13-2012, 12:52
Така, признавам че не съм прочел темата изцяло (очевидни причини - 5 страници е) обаче, авторке ок аз претендирам че имам горепосочените качества и сега какво правиш ти например. Сигурно ще си кажеш че тоя дето ги притежава не би се изтъквал като мене - еми ето както каза номномном ти не знаеш какво искаш или по-точно знаеш ама подсъзнателно търсиш и други неща не само това което си описала.

x7aZzy
02-13-2012, 13:31
x7aZzy беше обяснила какво означава "свестен мъж" за нея.
Радвам се, че има някой, който да чете и да разбира едновременно.

fluffy_^, прочетох ти мнението (признавам си, много трудно ми беше, научи се да ползваш препинателни знаци), но не мисля, че го разбрах. Ти казваш, че:

"Всъщност това че всички момчета на тази възраст посочена по горе 14-17 не са били наясно със себе си (...) не ти дава правото да казваш какви са всички други дори и по твойте критерии тъй като скъпа аз знам какво искам от живота и не бих тръгнал да изневерявам нито пак да опитам от всичко тъй като бих се съгласил с твойто решение ако е с такива като """"твойте критерии" и бих се съгласил само ако сам истенски влюбен."

Не те разбирам. Извинявай.

А относно въпроса ти, "какво означава да знае какво иска от живота" - остави професия, пари, образование (много са важни, не отричам), за мен по-скоро е цялостно състояние. Не мога да го обясня. Просто не ми идват подходящите думи. Когато срещнеш такъв човек (мъж или жена), ще ме разбереш. Някак си от такива личности лъха самоувереност, спокойствие, равновесие. Карат те да се чувстваш сигурен само с присъствието си (не, не говоря за любов). Как да го обясня - все едно са в хармония със себе си и със света. Много клиширано звучи, но си признавам, че не мога да го обясня по-добре. Пък и това си е мое мнение и не го налагам на никого.

flawless_ , лично за мен, да. Малко са ми критериите, признавам. Аз не искам много, искам качествено.

MusicalCherry
02-13-2012, 15:54
К'во се изпокарахте всички тука.. :D Очевидно авторката има своята представа за нормално момче, не знам защо така я насолихте. :D
Честно казано и аз не съм от типичните момичета на моята възраст, ами напротив. Наскоро и аз се замислих по тази тема и установих, че първото което - няма перфектен човек. Можем да искаме красиво, умно, с чувство за хумор момиче/момче и така нататък, но няма пълно щастие. :) Човек трябва да намери своята "половинка", която да му пасне. А и няма да е интересно, ако всички са перфектни и еднакви, нали? Напоследък и аз се чувствам много самотна и гадно, защото и аз честно казано не мога да кажа, че познавам момче, което да гледа характера повече, отклкото външния вид, но това не означава, че няма такива момчета. Просто аз не съм попаднала на такова все още.. :)

Alabalaportokala
02-13-2012, 16:19
Аз като бройкаджия мога да ви кажа, че имате погрешно схаващане за някои неща. Примерно, че ако живота ме очукал ще се променя. Не, за момента не искам да се променям. Полигамно животно съм. Идеята да прекарвам време само с едно момиче и да и бъда верен вовеки веков никак не ми се струва привлекателна. Обичам разнообразен секс с различни момичета. Обичам тръпката да въртя по няколко наведнъж. Забавно ми е. Един живот живея и един път ще съм млад. Сега ми е момента да си разпръсквам семето надлъж и нашир. За мене това е пълноценно изживяване на младостта. Чудно защо изкарвате хора като мен едва ли не изверги и защо моногамните момчета са нормални? Това, че не владеят висша степен на експлоатация и манипулация не означава, че не искат да спят с различни моми всяка вечер.

anonymous708973
02-13-2012, 18:16
Свястното момче те уважава, разбира те (най-малкото се опитва да те разбере, ако не може), не те има за даденост, в очите ти вижда равнопоставен събеседник, грижа го е за това как се чувстваш и те подкрепя в тежък момент, забавен е, мил е, държи се възпитано, романтичен е, приема те такава каквато си, и най-вече...обича те, независимо през какво преминавате.


Такива момчета има много. Вярно е, че не са особено красиви и сексапилни, не се славят със женско внимание и най-често са сами, и в доста от случаите девствени. Ти не търсиш такива. Казваш го, но не търсиш. Не ги забелязваш дори. Не си привлечена от тях.

Маце, това момче можеш да го гледаш в очичките и да кимаш само. Толкова е прав, че си нямаш идея. Ще пробвам да ти обясня.

Нещата, които искаш, далеч не са много. Неотдавна си бях пуснала моя списък с "критерии" (така да ги наречем), който беше впечатляващо дълъг, половината форум ми скочи - каква съм била, че да искам толкова много. Е, намерила съм човек, който отговаря на тия неща. Без да направя един компромис с това, което търся. Получих го, че и още отгоре.

И тук е разликата между мен и теб, защото знам нещо, което ти не можеш да осъзнаеш. Няма да съм толкова груба колкото umri, въпреки че е прав.
Нещата, които търсиш, далеч не са редки качества. Ключът за бараката се крие във факта, че ако тия качества се виждат на преден план в едно момче... тоест, ги вижда всяка, а не само приятелката му, те не са нищо особено. Приемаш ги за даденост и започваш да възприемаш това момче като приятел. Не би трябвало да можеш да видиш тези качества, ако не си вникнала в обвивката. Ако не видиш, че точно момчето, което уж изглежда като бройкаджия, всъщност... далеч не е такъв. Да, вулгарен е. Да, става ти неудобно да го гледаш. Да, държи се свободно с момичетата. Да, имаш чувството, че е спал с половината свят. Да, просто ти действа на изключително физическо ниво. Той е такъв с всички. Тази нежна страна се пази за отделни хора... или човек, защото само той заслужава да я види. За да стигнеш до частта с виждането, трябва да предложиш на това момче нещо повече от хубаво тяло, защото той е виждал достатъчно такива.
Точно по тая причина umri каза, че "нямаш нужния арсенал, похвати, интелект, характер". Защото гледаш повърхностно на нещата.

За завършек ще цитирам нещо:
every girl wants a bad boy who will be good just for her
and every boy wants a good girl who will be bad just for him.

Замисли се.

Chacho
02-13-2012, 20:16
Маце, това момче можеш да го гледаш в очичките и да кимаш само. Толкова е прав, че си нямаш идея. Ще пробвам да ти обясня.

Нещата, които искаш, далеч не са много. Неотдавна си бях пуснала моя списък с "критерии" (така да ги наречем), който беше впечатляващо дълъг, половината форум ми скочи - каква съм била, че да искам толкова много. Е, намерила съм човек, който отговаря на тия неща. Без да направя един компромис с това, което търся. Получих го, че и още отгоре.

И тук е разликата между мен и теб, защото знам нещо, което ти не можеш да осъзнаеш. Няма да съм толкова груба колкото umri, въпреки че е прав.
Нещата, които търсиш, далеч не са редки качества. Ключът за бараката се крие във факта, че ако тия качества се виждат на преден план в едно момче... тоест, ги вижда всяка, а не само приятелката му, те не са нищо особено. Приемаш ги за даденост и започваш да възприемаш това момче като приятел. Не би трябвало да можеш да видиш тези качества, ако не си вникнала в обвивката. Ако не видиш, че точно момчето, което уж изглежда като бройкаджия, всъщност... далеч не е такъв. Да, вулгарен е. Да, става ти неудобно да го гледаш. Да, държи се свободно с момичетата. Да, имаш чувството, че е спал с половината свят. Да, просто ти действа на изключително физическо ниво. Той е такъв с всички. Тази нежна страна се пази за отделни хора... или човек, защото само той заслужава да я види. За да стигнеш до частта с виждането, трябва да предложиш на това момче нещо повече от хубаво тяло, защото той е виждал достатъчно такива.
Точно по тая причина umri каза, че "нямаш нужния арсенал, похвати, интелект, характер". Защото гледаш повърхностно на нещата.

За завършек ще цитирам нещо:
every girl wants a bad boy who will be good just for her
and every boy wants a good girl who will be bad just for him.

Замисли се.

Точка.

10б.

asp1r1n94
02-13-2012, 20:53
Ще се абонирам за потребителите "umri" и "NomNomNom" :)
Относно авторката,ако търси по дискотеките такива индивиди ,няма да намери. Съмнявам се ,че иска само това,което е написала...,съветвам я да види темата за нърдове.

trabi_bs
02-13-2012, 20:55
Ще се абонирам за потребителите "umri" и "NomNomNom" :)
Относно авторката,ако търси по дискотеките такива индивиди ,няма да намери. Съмнявам се ,че иска само това,което е написала...,съветвам я да види темата за нърдове.


нърдовете са заети от кифлите за да имат хубави оценки

Godzilla
02-13-2012, 23:25
Ще се абонирам за потребителите "umri" и "NomNomNom" :)
Относно авторката,ако търси по дискотеките такива индивиди ,няма да намери. Съмнявам се ,че иска само това,което е написала...,съветвам я да види темата за нърдове.

Защо? Защо да не ги намери по дискотеките? Нормалните хора не ходят ли по дискотеки? Къде да ги търси? В библиотеката ли?

musicinmyveins
02-14-2012, 07:50
Маце, това момче можеш да го гледаш в очичките и да кимаш само. Толкова е прав, че си нямаш идея. Ще пробвам да ти обясня.

Нещата, които искаш, далеч не са много. Неотдавна си бях пуснала моя списък с "критерии" (така да ги наречем), който беше впечатляващо дълъг, половината форум ми скочи - каква съм била, че да искам толкова много. Е, намерила съм човек, който отговаря на тия неща. Без да направя един компромис с това, което търся. Получих го, че и още отгоре.

И тук е разликата между мен и теб, защото знам нещо, което ти не можеш да осъзнаеш. Няма да съм толкова груба колкото umri, въпреки че е прав.
Нещата, които търсиш, далеч не са редки качества. Ключът за бараката се крие във факта, че ако тия качества се виждат на преден план в едно момче... тоест, ги вижда всяка, а не само приятелката му, те не са нищо особено. Приемаш ги за даденост и започваш да възприемаш това момче като приятел. Не би трябвало да можеш да видиш тези качества, ако не си вникнала в обвивката. Ако не видиш, че точно момчето, което уж изглежда като бройкаджия, всъщност... далеч не е такъв. Да, вулгарен е. Да, става ти неудобно да го гледаш. Да, държи се свободно с момичетата. Да, имаш чувството, че е спал с половината свят. Да, просто ти действа на изключително физическо ниво. Той е такъв с всички. Тази нежна страна се пази за отделни хора... или човек, защото само той заслужава да я види. За да стигнеш до частта с виждането, трябва да предложиш на това момче нещо повече от хубаво тяло, защото той е виждал достатъчно такива.
Точно по тая причина umri каза, че "нямаш нужния арсенал, похвати, интелект, характер". Защото гледаш повърхностно на нещата.

За завършек ще цитирам нещо:
every girl wants a bad boy who will be good just for her
and every boy wants a good girl who will be bad just for him.

Замисли се.
Мисля,че поста заедно с цитатите изчерпва темата!

Niakoitam
02-14-2012, 08:00
Аз като бройкаджия мога да ви кажа, че имате погрешно схаващане за някои неща. Примерно, че ако живота ме очукал ще се променя. Не, за момента не искам да се променям. Полигамно животно съм. Идеята да прекарвам време само с едно момиче и да и бъда верен вовеки веков никак не ми се струва привлекателна. Обичам разнообразен секс с различни момичета. Обичам тръпката да въртя по няколко наведнъж. Забавно ми е. Един живот живея и един път ще съм млад. Сега ми е момента да си разпръсквам семето надлъж и нашир. За мене това е пълноценно изживяване на младостта. Чудно защо изкарвате хора като мен едва ли не изверги и защо моногамните момчета са нормални? Това, че не владеят висша степен на експлоатация и манипулация не означава, че не искат да спят с различни моми всяка вечер.

Има една приказака: "Любов се печели лесно,но трудно се задържа"
Ще ти се наложи да се промениш след време,дори и сега хич да не ти се вярва ако искаш да се развиваш.

Защото често се получава точно ето така:

Жените като млади ви привличат badass дупетата , а когато след време поузреете ги заменяте с вече импруувнали своите social skills екс нърдове , които са и повече успели в професионален план и са идеални за семеен живот . Общо взето винаги печелите .

Годините си минават, а ти растеш. И ако мечтата на живота не ти е да се занимаваш с разни малки спрямо твоите години пикли дето не знаят дали им се пикае или им се ебе или разни кухи лейки неофициални проститутки,които се занимавам с теб само и единствено докато имаш пари да ги черпиш ще ти се наложи да преразгледаш позициите си.Иначе отваряш банковата сметка и се надяваш само на секс с горепосочените.Бъди сигурен...като свършиш парите те ще си намерят друг паралия да ги черпи и тъпка.


Нещата, които искаш, далеч не са много. Неотдавна си бях пуснала моя списък с "критерии" (така да ги наречем), който беше впечатляващо дълъг, половината форум ми скочи - каква съм била, че да искам толкова много. Е, намерила съм човек, който отговаря на тия неща. Без да направя един компромис с това, което търся. Получих го, че и още отгоре.


Поздравления ако е наистина така. Само дето от моите дългогодишни наблюдения установявам съвсем друго нещо.Сега си с този човек и затова си толкова убедена. Обаче недай си Боже нещата да тръгнат на зле и да приключат набързо набързо ще си "препрочетеш списъка" ще видиш колко неща от него умишлено или не си пропуснала и твърде вероятно е далеч по други работи да говориш.Разочарованите от любовта не е като да не ги знаем. И те някога може да са били щастливи и да са говорели точно подобни работи за разни списъци.Силно се надявам въпросният човек, за който говориш да НЕ е регистриран в този форум, а още по-малко пък да чете и пише в тази тема че в такъв случай нещата са от ясни по-ясни :)

asp1r1n94 темата за нърдовете аз и я предложих още в самото начало на темата и.

trabi_bs често нърдовете не са иззети от кифлите за хубави оценки, а кифлите само ги използват за хубави оценки,защото са тъпи кифли и вместо да гледат по съществени неща, гледат готините на деня,които се бият с този,който спре за малко поглед на тях и черпят и развозват кифли наред с цел да им пускат.

-meGusta-
02-14-2012, 08:12
Има свестни момчета, но не и на възраст 14-15-16 години.



Подкрепям ! :) :)

aMbushhEr
02-14-2012, 17:37
Какви свестни момчета като няма и такива момичета ??
Някви момичета на -20 градуса ми се разхождат в центъра на София по панталонки и разголени деколтета..грим сложи ли че с пръст да натиснеш ще изчезне..
Въртят си дупетата на маси и столове и върви по улицата без грам акъл..не може да ти събере 2+2 и с калкулатор и вика и се цепи като некаква селянка...
Кое свестно момче ще падне за това ?

Chacho
02-14-2012, 17:44
@aMbushhEr, къде ги намираш такива? Защо аз не се натъквам на тях?

aMbushhEr
02-14-2012, 17:49
Витоша, ндк, пиротска..кафета, навсякъде са и за съжаление те ме намират ха

trabi_bs
02-14-2012, 17:50
и в моловете ги има

Chacho
02-14-2012, 17:53
Витошка и Пиротска са известни със обикновено скъпите си магазини за дрехи, съвсем нормално е да се натъкнеш на такива. Пред НДК са повече скейтъри, рейвъри, пр, можеш да видиш всякакви там. Като седна на Попа в някое кафе до Художествената, намирам всякакви стереотипи, но не и тези, които им личи от километри, че са кючекджийки. Предлагането е съобразено с търсенето.

aMbushhEr
02-14-2012, 18:04
Е от повърхносно търсене какво може да е предлагането ?

ledenakrasota
02-14-2012, 18:04
Какви свестни момчета като няма и такива момичета ??
Някви момичета на -20 градуса ми се разхождат в центъра на София по панталонки и разголени деколтета..грим сложи ли че с пръст да натиснеш ще изчезне..
Въртят си дупетата на маси и столове и върви по улицата без грам акъл..не може да ти събере 2+2 и с калкулатор и вика и се цепи като некаква селянка...
Кое свестно момче ще падне за това ?


Повечето на такива попадат и после ревът, че няма свестни момичета. :-D нормално е да се загледаш по хубавото, но когато отвътре се окаже гнило... ;)

flo0pY
02-14-2012, 18:15
абе има свестни ама са рядкост ей...в повечето случаи вече са заети :D
не се отчайвай търси и ще намериш подходящия ;)
Не съм съгласен тия душевно красивите не са желани ; )

trabi_bs
02-14-2012, 18:20
красива си -90% от красотата ти мога да изтрия с мокра кърпичка

Muaythaifighter
02-14-2012, 18:40
firepower ли си там си ко си , ако си някой изключително извънредно котенце , знаеш ли колко свестен ще стана , ма ако си грозна просто няма как

li0n
02-14-2012, 18:53
Никой не е перфектен по дяволите! Престанете наистина да капризничите..

toad
02-14-2012, 19:00
Хю Джакмън е перфектен , ако бях женска ...

anonymous708973
02-14-2012, 20:06
Силно се надявам въпросният човек, за който говориш да НЕ е регистриран в този форум, а още по-малко пък да чете и пише в тази тема че в такъв случай нещата са от ясни по-ясни :)


Регистриран е, чете, даже си спорил с него. Ако реши, веднага може да намери поста, за който говоря и който е писан доста преди да се запозная с него, за да види, че отговаря на нещата, които искам.

Niakoitam
02-15-2012, 08:26
Този ти пост много ме блазни да си го запазя и да ти го цитирам ако някога те видя разочарована и плюеща всичко що мърда мъжко наред (иначе имам някакви съмнения че е umri, но не съм напълно сигурен все пак)...:)

anonymous708973
02-15-2012, 10:45
Запази си го, щом искаш.
Аз си пазя разни такива, чат-пат ги препрочитам и осъзнавам, че съм била права, пишейки го.
Била съм разочарована (точно след това разочарование се оформи "списъкът"), но никога не съм плюела наред. Уважавам силния пол и ми харесва да е така.

Цитирам една потребителка, тъй като съм съгласна с нея:


Първо, аз от мъже не съм се оплаквала никога, даже напротив, не веднъж съм казвала, че се чувствам добре и съм изключително доволна от отношенията си с мъжете. Много добре си се разбираме даже. И накрая... свестни мъже има, познавам не малко от тях, самия факт, че си избирам мъжете достатъчно добре, за да не говоря след това колко било гадно мъжкото племе и да... как го каза ти... рева, че нямало свестни, показва, че знам достатъчно добре какво искам.

Niakoitam
02-15-2012, 11:24
Ами надявам се наистина да е така както казваш :)
И аз уважавам слабият пол (само дето вече сериозно ми се струва че това нарицателно много не отогваря на истината ако не броим само физическа сила)
Понякога наистина ми е досадно обаче като гледам плювните колко гадни били мъжете и как вече не се намирали свестни, а след време тези дето го правят често тръгват точно с такива дето са плюли. Не че и при мъжете няма такива де. Доскоро мислех жените за по онеправдани, но нещо започвам да се замислям вече дали е така или пък съм в грешка. Някои жени постоянно обясняват как на мъжете не може да им се вярва и използват позициите си на слабият пол.Наскоро видях една изневяра на уж свестно момиче и въпреки че все пак не ми дреме,защото я познавам, а гаджето и не леко се поотвратих. Просто се зачудих как човек да вярва на уж мили очички, а даденото момиче да отиде на купонче и да оближе сливиците на някой си после оправдавайки се че бил едикакъв си и я потрошил докато гаджето и нищо не знае.Такъв шут в гъза щях да и тегля ако и бях гадже и разбера за нещо такова че вярно после ще се превърна в супер гадният мъж.Гаджето и не съм го виждал в действие, но тя ми беше на броени сантиметри. Това беше една тъпа курвенска работа, а после искат да имат свестни мъже до себе си,които да им имат доверие и да не ги държат на каишка....

пAteNцЕ
02-15-2012, 12:23
значи и двата пола (ех ама и аз се извъждам един "професор") казват че няма свестни
има свести ама за всеки влак пътници смис всяко парченце си има половинка само за него си
не че другите половинки са лоши но просто не пасват :)

Chacho
02-15-2012, 12:28
Има ученици, които не учат, оплакват се и изкарват двойки. Има такива, които учат, оплакват се и изкарват шестици. А има и такива, на които не им пука кой се оплаква.

@патенце, ако беше така, по-често щеше да има слънчеви затъмнения от това да се откриват сродните души.

djipsito
02-15-2012, 12:33
Сродната душа веднъж в живота ли се среща според вас ?

bratignat
02-15-2012, 12:38
Сродната душа веднъж в живота ли се среща според вас ?

Не и ако си луд - въпрос на настроение.

Толкова ли сте отчаяни, че вярвате в единственото момиче/момче? Пълно е с готини хора, ако не можете да си ги вземете, проблемът е във вас.

djipsito
02-15-2012, 12:52
Хаххах единствени и неповторими, няма. По-добри, по-лоши или просто по-различни, да. Аз лично последно време супер много си изкривих представата за любовта. А сродна душа съм срещала в момиче и не съм хомо.
Така де, тва със сродната душа ако го чакам да стане, ще умра заобиколена от котки.

Chacho
02-15-2012, 13:23
А сродна душа съм срещала в момиче и не съм хомо.


Деба... :/

MusicalCherry
02-15-2012, 14:00
Хаххах единствени и неповторими, няма. По-добри, по-лоши или просто по-различни, да. Аз лично последно време супер много си изкривих представата за любовта. А сродна душа съм срещала в момиче и не съм хомо.
Така де, тва със сродната душа ако го чакам да стане, ще умра заобиколена от котки.
+1, +1, +1
Хаха, не мога да го кажа по-добре! :D

пAteNцЕ
02-15-2012, 14:49
ммм не бе просто има хора които са ти сродни души и такива които не но това не ги прави лоши ами точно за някой друг ще са свестни

awerw
02-15-2012, 15:00
то ако питаш всеки ще ти каже че е свестен, тук нещата зависят от съвпадането на характерите, а на вас като не ви съвпаднат и айде момчето не било свестно, но тук се и заформя един голям кръговрат който не ми се описва сега....

пAteNцЕ
02-15-2012, 15:02
то ако питаш всеки ще ти каже че е свестен, тук нещата зависят от съвпадането на характерите, а на вас като не ви съвпаднат и айде момчето не било свестно, но тук се и заформя един голям кръговрат който не ми се описва сега....

е точно за тва говоря :D

toad
02-15-2012, 21:45
Седем страници никой не си призна , че не е свестен . Плеен деге излезна прав ;)

strave
02-15-2012, 22:10
Тази приказки за свестните хора(независимо от пола) за мен е като хубаво хубаво,ама много хубаво не е на хубаво.Глупаво ми се вижда да ги избирам по определени в списъка критерии и да се вглеждам до най-малката подробност дали става или не.В крайна сметка в една връзка трябва да се приемат и недостатъците на човека до теб,стига те да не са фрапантни.И все пак ако авторката брои мненията колко са за това,че има свести или че вече ги няма и казвам,че момче което да хареса винаги ще има.Въпроса е дали може да го приеме с положителните и негативните му черти.

PainMonopoly
02-15-2012, 22:12
Аз лично ако бях пуснал толкова безсмислена тема с такива заучени фразички и клишета, щях да съжалявам за изгубеното време в което съм я писал.

Ако сте имали само неприятни изживявания със срещуположния пол, има голяма вероятност да:
1. Се занимавате с хора, които НЕ СА за вас, не са за вашата персоналност, не си подхождате
2. Вие самите да не сте цвете, при което трябва да се промените или да се примирите.

Потърсете проблема в себе си, току виж сте го намерили.

ronyrony
02-15-2012, 23:22
вързах ги за дървото в задния двор хаххахах

fori72
02-17-2012, 13:37
Значи и за двата пола е едно и сащо положението , когато гледате първо външноста е така !
свясно момче не означава , харесван от всички външно , да го намериш в дисковтека или кафене и т.н.
свясно момче е някое което се занимава с нещо интересно , различен е от останалите , учи примерно , за да бачка някой ден по-хубава работа и не гледа само да се кефи в дискотеките ;) така че всичко зависи как си търсиш свястното момче хаха ако си мислиш че по заведенията ще го намериш много се лъжеш , там такива като мен отиват с нагласата да боднат и не е особено трудно , същото е и за момичета , когато излизам да се забавлявам, виждам леко пийнали с полички и клинчета , които знам че ще ги е*а , защото нестават за сериозно . Сериозни хора може да се намерят от общи познати , в училище , в университет , на работа и така ;) предимно в трезво състояните и не лигави дрехи ;) такъв е живота каквото си заслужиш , такова ще духаш :D

anonymous708973
02-18-2012, 08:37
Свестните хора са хамелеони - могат да са пияни като гъз на дискотека, а на следващия ден да учат за изпит.
Тезата ти издиша.

toad
02-18-2012, 08:42
Свестните хора са хамелеони - могат да са пияни като гъз на дискотека, а на следващия ден да учат за изпит.
Тезата ти издиша.

Това е твоята представа за свестни хора . И разбрахме вече , че визираш мъжа си , лошо няма .

fenkaaa
02-18-2012, 11:16
Има ги,но останаха малко :)

PLAMENKO
02-18-2012, 12:04
Вие пък сте много свестни, айде да не започвам темата......., че .............откакто старата ми приятелка учи в УНСС и започна да излиза с некви змии и кифли е станала ............ абе по-добре да не говоря, че преди имаше рег тука, не я знам дали все още го има, и без това не сме в добри отношения вече.......

п.с. иначе има ХОРА и от двата пола....
p.s. 2 освен всичко друго... скоро очаквам и да започне да пуши цигари......

flawless_
02-18-2012, 12:10
Вие пък сте много свестни, айде да не започвам темата......., че .............откакто старата ми приятелка учи в УНСС и започна да излиза с некви змии и кифли е станала ............ абе по-добре да не говоря, че преди имаше рег тука, не я знам дали все още го има, и без това не сме в добри отношения вече.......

п.с. иначе има ХОРА и от двата пола....

Или по-точно казано ЧОВЕЦИ. Само дето на някои са им много ограничени представите за човечност, ебаси изкривените ценности и идеали.

picha_s_moskvi4a
02-18-2012, 13:28
Свестните момчета / момичета ги мачкате и тъпчете ежедневно с едно или друго свое действие или думи.Те обикновено са по-чувствителни и е нормално да се обидят. След това ще питате къде са , но няма да намерите никого , защото сте се отнесли лошо с него. А и стана малко смешно и клиширано това - "Къде са истинските мъже/момчета" - ами вярно е , но момичетата да не би да са по-различни? Всяка си мечтае да порасне да стане гадже на някое богаташче и за нея няма ценности. За нея не е важно колко мозък има в главата (момчето) , а каква прическа има , дали има мускули , хубав ли е ? Ами , нормално е да не ги откривате.

trabi_bs
02-18-2012, 14:10
Свестните момчета / момичета ги мачкате и тъпчете ежедневно с едно или друго свое действие или думи.Те обикновено са по-чувствителни и е нормално да се обидят. След това ще питате къде са , но няма да намерите никого , защото сте се отнесли лошо с него. А и стана малко смешно и клиширано това - "Къде са истинските мъже/момчета" - ами вярно е , но момичетата да не би да са по-различни? Всяка си мечтае да порасне да стане гадже на някое богаташче и за нея няма ценности. За нея не е важно колко мозък има в главата (момчето) , а каква прическа има , дали има мускули , хубав ли е ? Ами , нормално е да не ги откривате.


абсолютно вярно

flawless_
02-18-2012, 14:26
Всяка си мечтае да порасне да стане гадже на някое богаташче и за нея няма ценности. За нея не е важно колко мозък има в главата (момчето) , а каква прическа има , дали има мускули , хубав ли е ? Ами , нормално е да не ги откривате.

Aйде, пак обобщенията... Противоречиш си. Нали има свестни момчета И момичета? И на свестните момичета ли най-великата им цел е да стане гадже на този, когото описа току що? НЕ ОБОБЩАВАЙТЕ, има всякакви хора, абсолютно грешно и глупаво е да се обобщава, щом става дума за това сложно, колкото и да не ви се вярва същество - ЧОВЕКА.

kikki
02-18-2012, 14:56
Какви свестни момчета като няма и такива момичета ??
Някви момичета на -20 градуса ми се разхождат в центъра на София по панталонки и разголени деколтета..грим сложи ли че с пръст да натиснеш ще изчезне..
Въртят си дупетата на маси и столове и върви по улицата без грам акъл..не може да ти събере 2+2 и с калкулатор и вика и се цепи като некаква селянка...
Кое свестно момче ще падне за това ?

Пхах! Вместо тия романи можеше просто накратко да кажеш "кифли" :)
Не всички момичетата са такива! И не пиши тия работи - приличаш на женомразец :) Без лоши чувства - съвет.
Положението ни е такова, защото просто е модерно да си идиот. Ако пушиш, не учиш, държиш се гадно, псуваш, в тоя случай просто си бог, или пък си много... ъъ.. отворен, как да кажа ;) - всички ще ти се бутат да си им приятел. Просто на по-младото поколение ни е глупава логиката. Т'ва е обяснението. Свестни момчета има! Макар и да нямам гадже го знам :) Шегувам се. Най-добрият ми приятел, така де, вече не сме чак талкова близки - сега е в Кипър, беше момче и с него се разбирахме много добре. Така, че за мен това е утеха, че свестни момчета има.
А и момичета се намират...

IvanPetkov23
02-18-2012, 17:19
А свестните моми къде са?

screw the rules
02-18-2012, 18:10
С тия теми ебавате ли се хаха , да ви задам реторичен въпрос.. Къде са свестните момичета ?! Глупава тема.. където и да са по форумите най-трдуно се намират свестни момчета или момичета !

picha_s_moskvi4a
02-18-2012, 18:18
fawless , мое мнение е , че свестните момичета са си намерили свестни момчета. Тези , които питат явно имат проблем с откриването им , защото не гледат както трябва. Те искат да е свестен , мил , богат , красив , с хубаво тяло ... Да , но свестните момчета както казах и в предишния си пост рядко са такива.

w0lf
02-18-2012, 18:38
Проблема ви е, че ако се сприятелите със свястно момче той моментално отива в графата "сладък е, но няма да съм с него". Защото някак си не го одобрявам за моя половинка, вместо това ще си опитам късмета с поредния нещастник, нищо че знам колко лошо се държат с мен, как много много не им пука какво казвам и обикновено са "мили" само за да получат секс. За да видиш свестните момчета около себе си трябва да си отвориш очите и да ги потърсиш.

screw the rules
02-18-2012, 18:44
Проблема ви е, че ако се сприятелите със свястно момче той моментално отива в графата "сладък е, но няма да съм с него". Защото някак си не го одобрявам за моя половинка, вместо това ще си опитам късмета с поредния нещастник, нищо че знам колко лошо се държат с мен, как много много не им пука какво казвам и обикновено са "мили" само за да получат секс. За да видиш свестните момчета около себе си трябва да си отвориш очите и да ги потърсиш.


Е точно казано, и проблема не е че няма свестни момчета, проблема е че повечето момичета са прекалено кухи че не ги виждат или просто не ги искат !

raror
02-18-2012, 19:39
Изкуствена коса, изкуствени гърди, изкуствен тен и какво ли още не .. а чакате истински мъж.. ? :D

musicinmyveins
02-18-2012, 20:03
8 страници тема дъвчете едно и също...То вече се каза ама аз да го попетя.Свестните момчета са при свестните момичета.Ама тука идва тънкостта-Важно е момичето да е читаво.Читавите девойки са рядкост не момчетата.Обяснявате ми как искате да е мил,романтичен,интелигенте н,да ви глези,с чувство за хумор пък другото не е толкова важно.Такива момчета бол.Ама те не са търсени и даже често си им бият шута и отнасят резнята.Вие искате някой ръб,който да ви третира като боклук , да ви мачка ,да ходи по други и да се съмнявате във всичко,което казва.И не да ми ревете по форумите,че няма момчета или всички са кретени.Сами си ги избирате под предлог "ама той в началото не беше такъв".Ае да не си набивате в тиквите,че в началото някой е бил различен.Ако искате да е тоя лошия грубия и тн. и същевременно интелигентен ,забавен ,романтичен ,мил и тн. трябва да предлагате толкова колкото и искате да получите.Щото свестните момчета (еквивалент на казаното горе) търсят момиче по същите високи критерии каквито и вие .

Chacho
02-18-2012, 20:08
Към всички онези, които говорят за незабележимите свестни момчета, които момичетата режат и игнорират (за 1251251 път):

Повечето такива момчета са прекалено женствени, потъпкани и продължават сами да си потъпкват достойнството. Има момичета, които си търсят единствено мъже за връзка, има такива, които си търсят и за приятели. Първите въобще няма да обърнат внимание на женчовците, другите ще търсят само приятелството, защото момчетата не им предлагат нищо МЪЖЕСТВЕНО. От друга страна, когато срещат мъжкари, срещат два типа - убитаци и свестни мъжкари. И двата типа им предлагат мъжките черти, които търсят у един партньор, но първите са с много пороци и на такива по-често се попада. Съответно реват за последния тип мъже.
Завършвам с бърза аналогия. Колко "свестни" мекушавци ще тръгнат с умна, разплута, несресана девойка? А със стройна, малоумна пача? А със стегнато, симпатично и интелигентно девойче? Именно.


Към онези, които коментират, че жените се интересуват само от пари и простотия:

Първо, всеки се мисли за поне около 5 пъти по-интелигентен от другия. Някои имат смелостта да говорят пред хора, а ние седим, слушаме и си внушаваме, че сме безбожно по-перфектни. По-лесно е да откриеш философския камък, отколкото човек, който би се определил като глупав и с лоши ценности. Винаги сме над повечето от останалите.
За простотията обясних. Жените гледат акъла, но само с акъл не става.
За парите повечето хора изхождат от следната гледна точка: съществуват два вида хора - свестни и с пари. Почти всички жени се интересуват от парите дотолкова, че да се чувстват сигурни. Тогава защо да не изберат мъж, с качества на мъж и в бонус - с пари (да не говорим, че възможността да осигуряваш финансите също е мъжка черта). Има жени, които имат повече материални нужди, въобще повече привързаност към материалното. Хубавото е, че бързото решение, да се спасиш от такива, е да смениш средата, или да преценяваш хората по-бързо (понякога се налага и двете). Ако самото момче също е по-материално насочено, тогава може и да няма проблем. Но известността, парите, външния вид не са пороци; единствено завистта ги прави такива и вменява вина в момичетата, че търсят тези качества. Момчетата също търсим жени с външен вид и добро име.


Към онези момичета, които се оплакват, че няма свестни мъже (тоест по темата):

А вие какво предлагате на мъжете? А къде точно ги търсите? А колко точно капризни сте? А ще вдишате ли 10 пъти бавно и отново да си отговорите, вече по-спокойно, на въпросите?

djipsito
02-18-2012, 20:15
А тей, Чачо, сипи им!

anonymous708973
02-19-2012, 07:40
За парите повечето хора изхождат от следната гледна точка: съществуват два вида хора - свестни и с пари. Почти всички жени се интересуват от парите дотолкова, че да се чувстват сигурни. Тогава защо да не изберат мъж, с качества на мъж и в бонус - с пари (да не говорим, че възможността да осигуряваш финансите също е мъжка черта). Има жени, които имат повече материални нужди, въобще повече привързаност към материалното. Хубавото е, че бързото решение, да се спасиш от такива, е да смениш средата, или да преценяваш хората по-бързо (понякога се налага и двете). Ако самото момче също е по-материално насочено, тогава може и да няма проблем. Но известността, парите, външния вид не са пороци; единствено завистта ги прави такива и вменява вина в момичетата, че търсят тези качества. Момчетата също търсим жени с външен вид и добро име.


Какво пиеш, викаш?

Chacho
02-19-2012, 08:58
Какво пиеш, викаш?

Уж гледам да се въздържам

DarkTemplar
02-19-2012, 12:02
Чудно ми е само авторката на темата на каква възраст е. :)

PLAMENKO
02-19-2012, 12:55
Дебел, грозен, пъпчив и космат мъж = свиня.
Дебел, грозен, пъпчив и космат, но с пари = мечо .

musicinmyveins
02-19-2012, 17:07
Към всички онези, които говорят за незабележимите свестни момчета, които момичетата режат и игнорират (за 1251251 път):

Повечето такива момчета са прекалено женствени, потъпкани и продължават сами да си потъпкват достойнството. Има момичета, които си търсят единствено мъже за връзка, има такива, които си търсят и за приятели. Първите въобще няма да обърнат внимание на женчовците, другите ще търсят само приятелството, защото момчетата не им предлагат нищо МЪЖЕСТВЕНО. От друга страна, когато срещат мъжкари, срещат два типа - убитаци и свестни мъжкари. И двата типа им предлагат мъжките черти, които търсят у един партньор, но първите са с много пороци и на такива по-често се попада. Съответно реват за последния тип мъже.
Завършвам с бърза аналогия. Колко "свестни" мекушавци ще тръгнат с умна, разплута, несресана девойка? А със стройна, малоумна пача? А със стегнато, симпатично и интелигентно девойче? Именно.


Към онези, които коментират, че жените се интересуват само от пари и простотия:

Първо, всеки се мисли за поне около 5 пъти по-интелигентен от другия. Някои имат смелостта да говорят пред хора, а ние седим, слушаме и си внушаваме, че сме безбожно по-перфектни. По-лесно е да откриеш философския камък, отколкото човек, който би се определил като глупав и с лоши ценности. Винаги сме над повечето от останалите.
За простотията обясних. Жените гледат акъла, но само с акъл не става.
За парите повечето хора изхождат от следната гледна точка: съществуват два вида хора - свестни и с пари. Почти всички жени се интересуват от парите дотолкова, че да се чувстват сигурни. Тогава защо да не изберат мъж, с качества на мъж и в бонус - с пари (да не говорим, че възможността да осигуряваш финансите също е мъжка черта). Има жени, които имат повече материални нужди, въобще повече привързаност към материалното. Хубавото е, че бързото решение, да се спасиш от такива, е да смениш средата, или да преценяваш хората по-бързо (понякога се налага и двете). Ако самото момче също е по-материално насочено, тогава може и да няма проблем. Но известността, парите, външния вид не са пороци; единствено завистта ги прави такива и вменява вина в момичетата, че търсят тези качества. Момчетата също търсим жени с външен вид и добро име.


Към онези момичета, които се оплакват, че няма свестни мъже (тоест по темата):

А вие какво предлагате на мъжете? А къде точно ги търсите? А колко точно капризни сте? А ще вдишате ли 10 пъти бавно и отново да си отговорите, вече по-спокойно, на въпросите?
Има разлика между романтичен,мил,добричък,т.н и женствен.Най-добрият ми приятел е точно миличък,добричък и послушен и върти секи месец момичетата и да ти кажа според мене няма нищо женствено в поведението му (аз като цяло мразя тия "гействените" та нямаше да ми е приятел ако беше някое мекотело).Аз съм абслулютната противоположност.Груб съм,флиртувам с много момичета,викат ми,че съм курвар и тн. обаче никога не ги сменям като него.Не щото не мога ами щото търся определени качества и имам бая високи критерии за девойка.Той ги върти точно защото не може да случи на момиче.На всяка нещо изкусорява след известно време (не по-дълго от 2-3 месеца).Да отбележа,че и той в началото не им вижда кусурите и уж сичко им е наред.Таааа отклоних се от темата.Става дума,че момчета тип "женствен" са различни от момчета тип "романтичен" примерно.
Колкото до парите-Обясни ми как ше не е лошо да се стремиш към парите?Представи си,че се раждаш в бедно семейство.Какво си виновен ти затова?Не си годен да живееш или да имаш приятелка?Щото то излиза,че момичета (които покриват "стегнато, симпатично и интелигентно девойче") никога няма да излезнат със стегнато симпатично интелигентно момче без пари.Може да не съм те разбрал поправи ме ако е така : )

rosy_99
02-19-2012, 18:02
и аз се надявам да на такова момче за в бъдеще

trabi_bs
02-19-2012, 18:04
Чудно ми е само авторката на темата на каква възраст е. :)




на 18......

anonymous708973
02-19-2012, 18:08
Уж гледам да се въздържам

Чай значи. :Д

libal44
02-19-2012, 18:51
Свестните момчета са във френдзоната.

error92
02-19-2012, 19:59
Тук са спокич.. :D

Sirona
02-19-2012, 20:08
^явно много добре се крият :D

toad
02-19-2012, 21:06
Хайде бе свестни , покажете се . Мацките имат нужда от добри и мили приятелчета ;)

DarkTemplar
02-19-2012, 23:06
на 18......
Не знам, наивничко ми се вижда. Не че всеки не си го е задавал тоя въпрос (и точно заради това се е превърнал в клише), ама все пак...

Иначе отговорът изглежда елементарен - повече социални контакти=по-голям шанс да срещнеш подходящи (свестни) представители на противоположния пол. Просто се иска старание да опознаеш човека, а не чак след като сте си легнали и си хлътнал/а да усещаш, че не си пасвате и трудно се разбирате.

И все пак са замесени емоции, та си е сложна материя. ;]

Chacho
02-20-2012, 07:29
Има разлика между романтичен,мил,добричък,т.н и женствен.Най-добрият ми приятел е точно миличък,добричък и послушен и върти секи месец момичетата и да ти кажа според мене няма нищо женствено в поведението му (аз като цяло мразя тия "гействените" та нямаше да ми е приятел ако беше някое мекотело).Аз съм абслулютната противоположност.Груб съм,флиртувам с много момичета,викат ми,че съм курвар и тн. обаче никога не ги сменям като него.Не щото не мога ами щото търся определени качества и имам бая високи критерии за девойка.Той ги върти точно защото не може да случи на момиче.На всяка нещо изкусорява след известно време (не по-дълго от 2-3 месеца).Да отбележа,че и той в началото не им вижда кусурите и уж сичко им е наред.Таааа отклоних се от темата.Става дума,че момчета тип "женствен" са различни от момчета тип "романтичен" примерно.
Колкото до парите-Обясни ми как ше не е лошо да се стремиш към парите?Представи си,че се раждаш в бедно семейство.Какво си виновен ти затова?Не си годен да живееш или да имаш приятелка?Щото то излиза,че момичета (които покриват "стегнато, симпатично и интелигентно девойче") никога няма да излезнат със стегнато симпатично интелигентно момче без пари.Може да не съм те разбрал поправи ме ако е така : )

Точно това се опитах да обясня, че има разлика между двете. Има разлика между това да си мил, романтичен и всякакви други добродетели, НО да си преди всичко мъж - да защитаваш близките и себе си, да не свеждаш глава, да си инициативен, самоуверен, т.н. Говорех за това, че повечето под мил и добър разбират това, винаги да се съгласяват, да се пренебрегват, да се правят на изстрадали, и очакват момичето да тръгне с тях от съжаление и гузна съвест.

Ако си роден в бедно семейство, можеш да се хванеш на работа, да изкарваш пари и най-вече, да се справяш с проблемите си сам. Ако не си способен на това, как ще вдъхнеш сигурност на девойката? А и не случайно поставих въпроса, момичетата които са се родили грозни не заслужават ли красиви и успели мъже? Както очакваме от мацката да е със стегнато тяло и приличен външен вид, така и те могат да очакват стабилно финансово състояние. Не говорим за екскурзии, хиляди чифтове маркови обувки, а за нормално бъдеще, което без да се лъжем зависи И от парите (не само).

musicinmyveins
02-20-2012, 07:46
Еми за грозните девойки също се намират мъже.Не е като да не се...Обаче има разлика между парите и външния вид.За парите съм съгласен,че това,че си се родил в бедно семейство не е оправдание да не се развиваш и да си лежиш на "аз съм беден такъв ше си остана никой не ме иска и съдбата е несправедлива" .Обаче до 18 годишна възраст си стоиш и търпиш,защото не можеш да направиш нищо освен да си учиш уроците да мислиш за бъдещето и да се бориш да постигнеш нещо.Но дотам.Пари няма как да изкараш (освен от стипендията в училище,която е няква смешна сума от сорта на 20-30 лева).Аз не оправдавам бедните хора,които вече са навършили пълнолетие и стоят с ръце в джобовете и само се оплакват.Оправдавам тия,които се борят,но по 1 или друга причина не печелят много.И извинявай ама красив,умен,романтичен,мил и т.н и т.н + БЕЗ ПАРИ = айде довиждане не ставаш.И някой не много симпатичен,груб,без грам подход към жените + ПАРИ = щастливец,който получава всичко.То общо взето така излезна.Замисли се ти би ли излезнал с красива девойка.Умна симпатична (абе като цяло добра партия),но с малко финансови възможности.И сега се замисли би ли илезнал с грозна девойка с пари.ТОЧНО това имам в предвит.Парите са фактор,който е важен до такава степен,че да имаш достатъчно за всичко ,от което имаш нужда (не мерцедес, iphone,апартамент 200 квадрата,обувки за по 700-800 лева и т.н).Не повече,не по-малко.Обаче за девойките днес парите играят важна роля.И не както казват само за да се чувстват сигурни и осигурени,а за да получават и получават НЕПРЕКЪСНАТО.

Chacho
02-20-2012, 08:02
То, ако си под 18 години, девойчетата са доволни и на по една кола да ги черпиш, стига да те харесат. Там не опира до парите, а до това, че са хлътнали по по-зрели мъже.

Имам много красиви приятелки, някои са манекенки, някои спортистки. Често като сме излизали ги черпят някви по заведенията, заговарят ги и в момента, в който решат да направят крачка, ги режат. Просто не ги вълнува това. А колко пъти са си намирали приятели, с които едва свързват двата края. Някои дори се не виждаха с гаджетата по два месеца, че нямаха пари за влак.

Друг е въпроса, че повечето ВИП-чета гонят чичко-паричко. Щом са имали нужда от показност, за да стават ВИП-ове, най-вероятно са ориентирани към материалното и се влияят от общественото мнение. Ако гледаш списания, телевизия, вестници, ходиш по вип заведенията, моловете, централните кафета, съвсем нормално е да попадаш на такива хора. Целта им е да ги забележиш. Някоя от приятелките ми, ако я черпиш няколко пъти или й купуваш подаръци, ще спре да контактува с теб, защото се опитваш да я купиш.

И както сме се научили да разграничаваме между педераско държание и добро държание, така е добре да разграничаваме материалната жена от жената, която се радва на внимание.

Не на последно място, да не забравяме, че парите дават самочувствие с покритие. Не идват от небето, трябва да си си ги изкарал, тоест трябва да имаш качествата, за да успееш. Ако харчиш парите на мама и тати, никое свестно момиче няма да те уважава.

anonymous708973
02-20-2012, 13:51
И извинявай ама красив,умен,романтичен,мил и т.н и т.н + БЕЗ ПАРИ = айде довиждане не ставаш.И някой не много симпатичен,груб,без грам подход към жените + ПАРИ = щастливец,който получава всичко.

Обаче за девойките днес парите играят важна роля.И не както казват само за да се чувстват сигурни и осигурени,а за да получават и получават НЕПРЕКЪСНАТО.

На баба ти хвърчилото.
Не обвинявай женските заради неспособността ти да ги привличаш.

slimbo
02-20-2012, 15:37
А може би смотанякът или задръстенякът (накратко - комплексар) е станал такъв, защото обществото ни толерира глупака и на пиедестал е простащината? Или може би същият комплексар не смее да заговори момиче, защото днешните госпожички мрънкате за някой, който да ви разбира и обича, а тичате по гъзовете на "въздух под налягане"?

+ викат ми трябва ми сериозно момче и прочие /по описанието/ а правят джуки в муцуната на поредния кретен

Chacho
02-20-2012, 15:38
Тая тема взе много да се комплексира.

anonymous708973
02-20-2012, 16:14
Изненадан ли си?

Chacho
02-20-2012, 16:17
Не, само провокирам.

loveca777
02-20-2012, 18:16
Трили ли са модератори страници и коментари? Защото ми се струва,че повече бяха
Та така де ,не четох всичко, но от първоначалните мнения разбрах ,че голяма част от хората не знаят определението ,,свестен ,,човек.
Да не си мислите,че само ,,задръстените ,, и тези ,които не ходят на фитнес, пъпчасали , с девствени мустаци -могат да бъдат ,,свестни? Е лъжете са
Има такива, които ,ако им дадеш ,,власт да го нарека - стават такива идиоти,че няма на къде

това,че 99% от момичетата се влюбват в ,,лошите,, момчета , а по-затворените ги слагат в графа приятели пък след години в зряла възраст съжаляват за избора си - така е !
Живота е една илюзия

trabi_bs
02-20-2012, 18:18
не са трили

loveca777
02-20-2012, 18:32
Обяснила съм какво ЗА МЕН означава свестен. И не, не е обобщение, защото не всяка жена ще се съгласи с моето определение.
И сега пак прочети мнението ми и ме убеди, че 14 - 17 годишно момче "знае какво иска от една жена". Аз не мисля така, най-малкото защото на тази възраст никой (момче или момиче) не притежава нужния житейски опит, за да знае какво точно търси у партньора си. Ако това приемаш за обобщение, добре. Но всъщност си е факт. И тук изключения не виждам.

"Свестни" по твоите критерии може и да има на 14-15-16-17, но не и по моите.

Защо на 16 , 17 да не знае какво иска от едно момиче? Любов, доверие и най-важното да и дава личен избор и свобода ..

loveca777
02-20-2012, 18:44
Хайде и аз да си кажа историята на кратко
Направих голямата грешка да си призная чувствата пред момичето по нежен и мил начин
Естествено не бях на себе си, но не се получиха нещата
Тези качества на жената не се харесват ,защото са женски
Тя търси мъжкото , а именно грубостта и нахалството ;d

NambyPamby
02-20-2012, 19:00
Забелязала съм, че момчетата с ниско самочувствие и липса на грам подход налитат все на един определен типаж момичета - тунинговани, напудрени и прочее, на които очевадно, за да изглеждат по този начин, им трябват доволно финанси, а после, когато не ги огрее, омрънкват света и цялата женска част от населението. Някакво много странно е такова - хем нямат нужните качества и опит, за да надскочат летвата, хем се тикат между шамарите.

Имаше и едно много яко мнение, че как можело да ходиш при еди-колко-градуса, облечена по еди-какъв-си начин, пък после да искаш да срещнеш свестен мъж - ми, и при 20, и при -20 градуса си хайманосвам напред-назад все с разни къси поли, приятно ми е, удобно ми е, имам хубави крака и си ги показвам, докато мога и докато не остарея и спре да е чак толкова уместно. Свестни мъже ми се лепят и когато съм навлечена като ескимос, и когато съм показала повечко плът; и вечер, когато съм си изсипала цял несесер грим върху себе си, и сутрин, когато съм без грам грим, та си личи всяко несъвършенство, и съм рошава.

Парите са важни до толкова, че човек да има някаква изградена финансова независимост. Считам, че за един млад мъж е особено важно е да е находчив и пробивен, да се научи да поема отговорност за себе си на първо място, а не да лежи на гърба на техните и да чака наготово. Тези последните ми правят изключително лошо впечатление и бягам като дявол от тамян. Иначе грам не ми пука какво работи и колко взема, други неща ме вълнуват към момента. И с прост работник съм била, както се казва, но се чувствах щастлива. Много по-важно ми е да излъчва онези увереност и спокойствие, които са ми нужни, да бъде интересен събеседник и да бъде мъжкар в пълния смисъл на думата(а такъв не се става с 100 лева повече в джоба), отколкото дали плаща сметката всеки път, или не.
Отношенията между хората не са чак толкова сложни. Или чувстваш нещо, или не. Или се получава, или не. Който няма качествата да спечели една жена, мрънка, че е курва или меркантилна, или и двете.

Иначе, споделям мнението на x7aZzy, че свестен мъж на 16-17-18 трудно може да се срещне. Тепърва се изграждат като хора, определено някои от тях имат лидерски и типично мъжки качества, но те още не са се развили напълно и като цяло им липсва житейски опит, което е напълно нормално. Като се замисля, не помня някога да съм била с връстник. оО Не ги отхвърлям по презумция, просто не се получава - трудно намирам тема за разговор с тях и след време комуникацията закърнява.

spambotkvadratnigashti
02-20-2012, 19:11
Свестните за някои са боклуци за други.Идеални хора няма.

Burn94
02-20-2012, 19:12
Това за 16,17 годишни и т.н. в пълен бул шит ... Това на колко години си не те определя като човек, въпроса е че мнозинството е такова което е лошо разбира се де, но все пак и между доста по-големи съм виждал хора които не знаят какво искат. На 17 съм и съм видял много неща от живота, много пъти съм падал но щом пиша това значи не съм умрял просто съм станал по-силен. Именно това през което съм минал ме е оформило като човек и вече знам какво искам така че не слагайте всичко на куп :) А относно принца на бял кон ... съществува просто не е задължително в съвременния свят той да е Киро Скалата с черно БМВ :)

loveca777
02-20-2012, 19:12
Щом си красива и имаш излъчване - няма значение как си облечена или гадно гримирана
А това ,че се влюбвали в неподходящи - ами любовта не се контролира
,, Или се получава, или не. Който няма качествата да спечели една жена, мрънка, че е курва или меркантилна, или и двете.,,
Или просто осъзнава ,че той не става за такова уникално момиче ;)

x7aZzy
02-20-2012, 19:36
Защо на 16 , 17 да не знае какво иска от едно момиче? Любов, доверие и най-важното да и дава личен избор и свобода ..

Кажи ми, че си на 16 и няма да споря повече.

Иначе все още си държа на мнението, че 14-17 годишно момче "не знае какво точно търси у партньора си". Пък дори и да знае, или няма да е достатъчно смел, за да си поиска, или няма да е достатъчно зрял за такава връзка (както ти каза - любов, доверие, личен избор, свобода).

Пак ще се повторя: Свестни момчета няма - има свестни мъже. Това е моята гледна точка, ще се радвам някой да ме убеди в противното.

И само да вметна - това с възрастта се отнася и за момичетата. На 14-17 не са наясно със себе си, нито знаят какво искат, пък камо ли да водят пълноценна връзка. Не казвам, че на тази възраст момчетата и момичетата не могат да се влюбват, или да са щастливи. Просто не виждам как може да става въпрос за пълноценна връзка, когато мама и тати са в съседната стая. Не ми се задълбава в темата.
Основната ми идея беше, че докато един човек не стане самостоятелен (доколкото е възможно), малко или много независим от семейството си, не може да предложи на партньора повече от гушкане на дивана, секс в детската стая и стискане на палци по време на изпити. Това не е пълноценна връзка. Поне не и в моите представи.

Отклоних се от темата и то доста. За "свестните" момчета - всеки разбира по различен начин определението "свестен". Моите критерии са само три, ще ги напиша пак:
- да е зрял (разбирайте отговорен); - да наясно със себе си; - да знае какво иска от една жена.
Не искам да ми сваля звездите, нито да е фрашкан с пари, нито да ми чете мислите, не искам да е принцът на бял кон, не искам да има БМВ, нито триетажна вила.

Искам да е свестен. Срещала съм такива мъже, но не и момчета.

И прави сте, "това на колко години си, не те определя като човек", но каквото и да си говорим на 14-17 дори и да знаеш какво искаш, обстоятелствата не ти позволяват да го постигнеш (в повечето случаи). Но познавам и такива, които са на 30 и още са си момчета, и такива, които на 20 са вече мъже, и то какви. Но мъже в истинския смисъл на думата на 16 още не съм срещала.
Имаше една приказка - не се раждаш мъж, мъж ставаш.

И сега пак ме нападнете, че обобщавам. Пак ще кажа - това е моята представа за свестен мъж.

nepowtorima
02-20-2012, 19:55
За който няма свестни момчета/момичета.. да си стои сам. Или да не търси косури и да обобщавате хората в 2 или повече групи. Ако намериш момче/момиче, което харесваш - прави с него/нея каквото искаш, но ако не ти харесва и той/тя е неморален/на и бла бла .. за теб.. просто го подмини и намери друг/а. Винаги идва човек в живота на всеки!! И все пак който иска да си намери човек който да му пасне в живота.. всеки си има малко или много критерии към другия пол.. нека да ги занижи, за да се намери по-лесно човека за теб. А дори е възможно след като ги занижиш и да откриеш, че този човек има и други качества, които ти си ги отметнал.

И това, че казваш, че няма свестни момчета на 14-17 години .. според мен не е вярно, но нека да не споря.
Колкото и да си малък на тези години и да зависиш от майка си и баща си малко или много .. ако има акъл, за да направи нещо в живота си то той ще го постигне и няма да се промени. Според мен човек се променя от 14 до 20 години, но всеки си има изграден характер и той си остава .. Ако е свестен и морален като малък.. ще си остане такъв. И дори и да се опитва да е "бройкаджия".. то той ще го прави само защото са го наранили, но скоро ще открие момичето, което наистина ще го върне към старото му "аз" ... така че исках да кажа, че не е вярно, че няма свестни момчета или момичета на тази възраст..

Burn94
02-20-2012, 19:58
Свестни момчета няма - има свестни мъже.
За това съм на 200% съгласен с теб :)

loveca777
02-20-2012, 20:04
На 17 съм , бях влюбен от доста време като в чувствата се засилваха повече и на края си признах
Да се имам и в зодията гадна, да се правя на романтик, сега разбирам,че по друг начин трябваше да действам ,но в крайна сметка или има излъчване -чувства , или няма ..
Преди се притеснявах да не кажа много , дали ще мога да усигоря хубаво бъдеще ,защото сме зависими все още от родители , а не балът и успехът ми в училище не е подобаващ за хубав университет, но всичко свърши
И да ви кажа след това исках да се местя в друго училище ,за да не я виждам
И още нещо ,за което никой няма да ми повярва - спрях да се страхувам от смъртта , може би защото и не ми се живееше,но сега далеч не е като преди И просто не ме е страх, но ми пука ,че имам родители и близки , авери ;)

musicinmyveins
02-20-2012, 20:05
На баба ти хвърчилото.
Не обвинявай женските заради неспособността ти да ги привличаш.

Къде видя,че говоря за себе си?Обобщавам казаното от Chacho /и никъде не споменавам МЕН/ или поне как аз го разбрах.В първия му пост каза,че да се стремиш към материалното едва ли не е +.Еми да,но с мярка.Не е добре да се примиряваш с положението си без да опиташ да излезнеш от него.Ок до тука съм съгласен.НО да си с даден мъж заради парите си е к****нско.Парите са + когато ги имаш в комбинация с качества.Но според мен не те са най-важното.Това имах в предвит,но явно според теб задължително трябва да намесвам себе си :)

djipsito
02-20-2012, 20:10
За мен свестен = добър (като човек; земен, човечен). Пълно е с такива хора, даже са повече от изродите. Не разбирам как слагате хората в някви графи, например, че като някой е незрял, значи не е свестен. Не знам, ама ми се струва, че бъркате понятията. И все пак, всеки си има критерии, по които определя.

Много хора не осъзнават, че тва, че някой е постъпил по начин, който не им е харесал, не го прави нито лош, нито НЕсвестен. Поне аз така го разбирам. Хората се нагаждат според събеседника. В повечето случаи за всяко нещо (държание, думи) си има причина. И вместо някои хора да седнат и да се замислят какво поражда тва държание, сядат да реват и да се оплакват.

Не отричам, че има случаи, когато някой постъпва несправедливо, ама все пак тва е личен избор. И аз лично не мога да нарека някой мъж или момче НЕсвестен, само защото не е постъпил с мен както аз съм очаквала. А като виждам, че с други хора пича е пич, не мога от завист и злоба да го определя като кретен. Гадно е, ама се преглъща. За тва човек трябва да се научи да разбира и да познава първо себе си, после да изисква нещо от другите. Примиряваш се, че не винаги нещата стават така, както ти ги искаш, търсиш си грешките и продължаваш. В крайна сметка никой не е център на вселената и не можеш да накараш някой насила да се държи по точно определен начин.

Ако се научите да не пречупвате хората само през вашата призма, а да ги приемате такива, квито са, ще ви е по-лесно.
По-нагоре правилно казаха, преди да искаш квото и да било, първо помисли ти кво можеш да дадеш, без да се надценяваш. Проблема е, че малко хора имат реална преценка за себе си и или се подценяват или се надценяват.

Другото което е, различното от представите ни и очакванията ни държание, не винаги означава, че е грешно или лошо, просто е различно и може да е точно толкова добро, колкото за нас - нашето.

Спрете да се оплаквате и почнете да работите върху себе си.

x7aZzy
02-20-2012, 20:35
За който няма свестни момчета/момичета.. да си стои сам. Или да не търси косури и да обобщавате хората в 2 или повече групи.

За мен няма свестни момчета. За мен има свестни мъже. И сама не съм оставала, защото не съм намирала това, което търся. Сама съм била, когато аз съм избрала да съм сама.


всеки си има малко или много критерии към другия пол.. нека да ги занижи, за да се намери по-лесно човека за теб.

Ако това е към мен - нямам намерение да си занижавам критериите. И без това не са много. Както казах - залагам на качеството, не на количеството.


Колкото и да си малък на тези години и да зависиш от майка си и баща си малко или много .. ако има акъл, за да направи нещо в живота си то той ще го постигне и няма да се промени.

Това не го оспорвам. Но няма "да го постигне" на 16, ще го постигне на 20-25-30.



Според мен човек се променя от 14 до 20 години, но всеки си има изграден характер и той си остава .. Ако е свестен и морален като малък.. ще си остане такъв.

Да бе, родил се е свестен и морален, ама друг път. Така както някой си е изградил характера в детска възраст, така може и да го промени заради обстоятелствата. Не ми се спори, но не съм съгласна, че щом на 10 си бил "морален" (за какъв морал може да се говори, когато си малък?), ще си останеш и на 20 така. Сори, животът не действа така.
И за какъв изграден характер си говорим на 14?


Съгласна съм с djipsito:


преди да искаш квото и да било, първо помисли ти кво можеш да дадеш, без да се надценяваш. Проблема е, че малко хора имат реална преценка за себе си и или се подценяват или се надценяват.

Спрете да се оплаквате и почнете да работите върху себе си.

amfet
02-20-2012, 21:23
Тъй като аз считам себе си за добро момче.
Аз, често си задавам въпроса.
Защо, добрите момичета се водят с лоши момчета.... с какво те са повече от нас? Добрите, които сме грижовни и ни пука за чувствата и това което става около момичето, а на нея не и пука ... !
отговор - не намирам, колкото и да ми се иска.
Та аз ще попитам обратното на въпроса "Къде са свестните момчета", вие ми кажете "къде са свестните момичета !?".

toad
02-20-2012, 21:26
Браво Джипси гърл

Chacho
02-20-2012, 21:29
Тъй като аз считам себе си за добро момче.
Аз, често си задавам въпроса.
Защо, добрите момичета се водят с лоши момчета.... с какво те са повече от нас? Добрите, които сме грижовни и ни пука за чувствата и това което става около момичето, а на нея не и пука ... !
отговор - не намирам, колкото и да ми се иска.
Та аз ще попитам обратното на въпроса "Къде са свестните момчета", вие ми кажете "къде са свестните момичета !?".

На кьорав ли се правиш или наистина не си видял, че последните страници се зададе 100 пъти тоя въпрос и досега го коментираме?

ForzaFelipe
02-20-2012, 21:40
Еми като си търсите някой който да ви издига на трон,да ви гледа като писано яйце...Тая тема "защо няма свестни момчета" просто показва много за момичетата...Минали сте всички че знаете какви сме момчетата???Това се отнася и за момчетата с въпроса "защо няма свестни момичета".Проблема не е че няма,а че не знаете къде да търсите,а и вообще какво търсите.Аз не казвам че аз знам и аз съм същата блейка,ама като тръгнете да се жалвате как всички са цървули па вие сте принцове и принцеси.........Мрънкате ли че няма да си намерите приятел/ка щото всички са цървули/курви/путки и т.н. няма наистина да намерите тва което търсите ;)

amfet
02-21-2012, 12:55
Не, просто не съм чел коментарите по въпроса !

mOBSCENE
02-21-2012, 16:15
гътнаха се :D

againstyou
02-21-2012, 17:38
Оо има ги,просто ние не ги харесваме. ;)

fluffy_^
02-21-2012, 17:56
Оо има ги,просто ние не ги харесваме. ;)

Ми като не ги харесвате защо ги търсите ? за да се карате ли направихте тази тема :Х

PullMeCloser
02-21-2012, 18:08
Тук половината сте некви тотални лигли, дето УЖ търсят едно, обаче намерят ли го-не се кефят/не му обръшат внимание. Не знаете какво искате чисто и просто, за това се получава така.
Пък amfet, който се нарече 'добро момче' и се чуди защо 'добрите момичета' ходят по 'лоши момчета'-тотален лигльо, да не съм по-груба.
Мразя хипер лигави и хипер грижовни момчета, които мацките им ги мачкат, единственото чувство, което остава у мен е чисто отвращение. Не се кефя на 'добри момченца'.
Не съм прочела цялата тема.

loveca777
02-21-2012, 18:17
Мразя хи хипер грижовни момчета, които мацките им ги мачкат, единственото чувство, което остава у мен е чисто отвращение...... !!!Не се кефя на 'добри момченца'.!!!
Не съм прочела цялата тема.
Ей го доказателството ,че към момиче не бива да се подхожда мило ,грижовно, а че трябва си твърд и не притеснителен
Де на можех да върна времето на зад в моя случай :D

PullMeCloser
02-21-2012, 18:35
Много ясно, че трябва да си непритеснителен и твърд, че то ако почне да ти се лигави, притеснява, лично аз веднага режа, дори внимание не бих обърнала. Мразя лиготии, мрънкащи мъже.
Един решителен, смел :Д и знаещ-какво-иска мъж ми действа...възбуждащо. Харесвам силни и някак арогантни мъже. Такива ми хващат окото, на такова момче ще обърна внимание, към това момче ще имам сексуално желание.
Ще си едитна мнението по-късно с малко по-широко обяснение,че така ми се струва доста неясно.

toad
02-21-2012, 18:43
Вие , с вашите изкривени представи , изкарахте всички свестни мекушавци и путьовци . Я по-трезво моля .

loveca777
02-21-2012, 19:03
Много ясно, че трябва да си непритеснителен и твърд, че то ако почне да ти се лигави, притеснява, лично аз веднага режа, дори внимание не бих обърнала. Мразя лиготии, мрънкащи мъже.
Един решителен, смел :Д и знаещ-какво-иска мъж ми действа...възбуждащо. Харесвам силни и някак арогантни мъже. Такива ми хващат окото, на такова момче ще обърна внимание, към това момче ще имам сексуално желание.
Ще си едитна мнението по-късно с малко по-широко обяснение,че така ми се струва доста неясно.
Мхм, пък аз си забравих думите и се изложих ..деам ;D ;D

Onemann
02-21-2012, 19:03
Все си мисля че не бих изневерил и че съм романтичен. И ся не мога да разбера от тая тема, мацки като pull me closer какво ми казват - че съм смотан и задръстен или какво? Ся едно е да харесваш арогантни, друго е да отричаш всички различни мъже. Ако си се изразила правилно, за теб мнението ми е че си парче месо, което трябва само да бъде употребявано. И да си се възбуждаш през това време. Не разбрах да искаш да усетиш някаква... емоция в цялата работа. Освен разбира се оргазъм :D Ся ще кажа, че не искам да съм груб, но ти пък ще ме анатемосаш - трябва да съм арогантен ! (злорадстване)
п.п. на 18-19г. съм ако има някакво значение :роолeyes:

amfet
02-21-2012, 19:46
Тук половината сте некви тотални лигли, дето УЖ търсят едно, обаче намерят ли го-не се кефят/не му обръшат внимание. Не знаете какво искате чисто и просто, за това се получава така.
Пък amfet, който се нарече 'добро момче' и се чуди защо 'добрите момичета' ходят по 'лоши момчета'-тотален лигльо, да не съм по-груба.
Мразя хипер лигави и хипер грижовни момчета, които мацките им ги мачкат, единственото чувство, което остава у мен е чисто отвращение. Не се кефя на 'добри момченца'.
Не съм прочела цялата тема.
Значи, в отговор на тази част от коментара ти за мен - не ме познаваш, че да ме съдиш аз какъв съм... ако ме познаваше мнението ти съвсем щеше да бъде различно за мен, но аз като гледам така ти си най лигавата де се прави, че не е ... Коментарът ти колкото е правилен, толкова и грешен...
Аз нито съм момче под чехъл и нищо подобно. Лошо ли е момче да е загрижено за момиче, което харесва, а пък да не говорим ако тя му отвръща със същото.

PullMeCloser
02-21-2012, 19:51
Айде, айде, аз колкото и зле да се изказах, вие тотално ми изопачихте думите.
Обяснявам:
Та. Дефиницията на доста момичета за 'лошо момче' е момче, което говори по-грубичко, саркастично, момче, което действа направо, което знае какво иска и не им ходи по гъза. Просто...един мъж според мен не трябва да оставя мацката си да му се качва на главата, иначе вече не изглежда като мъж. Да няма задръжки, да знае какво иска и как да го получи, абе да си е освободен. Това, което изброих, са накратко нещата, заради които бих проявила интерес, които ще ми хванат окото. Не,не ме кефят някакви селяни без абсолютно никакъв подход.
И ако тук някой от четящите реши, че такъв мъж не би се отнасял с уважение към мен и искам да се държат с мен като с 'парче месо' ...
Разбира се, че искам емоция и любов, да се чувствам значима, обаче да усещам това отношение само към мен и да се чувствам специална, обаче как АЗ ще се чувствам различна от тези, които е чукал за една вечер, ако с тях се е държал точно както с мен? Там е въпроса, самото момче да може да разграничава коя за него е по-специална от другите и на нея да показва нежността и любовта си на нея. Обаче това вече е след като се стигне до връзка.
Имаше преди известно време една тема във форума, която обясняваше как се попада във френд-листа на едно момиче. Точно 'критериите', които някои от писалите в темата имат, бяха качествата, заради които въпросните момчета попадат там.

Аз тотално се отклоних от смисъла на темата.
Нещо не обяснявам добре, ми се струва, ще продължа да пояснявам, ако има нужда :Д

Едит: Onemann(дано не бъркам никнейма :Д), не казвам, че е лошо да не изневеряваш(аз дори много държа на това специално) и да си романтичен,което също е важно, но предполагам и аз,и ти можем да направим разлика между 'лигав' и 'романтичен'.

Onemann
02-21-2012, 21:09
То отклоняването от темата е неизбежно, най-малкото защото всякакви дискусии са безмислени. Не знам какво да ти кажа... мои приятели, които влизат в характеристиките ти на лоши момчета, не знам да са се държали с момичета, както ти искаш (или както са се държали с теб) Даже мога да ти дам доста примери в обратното, затова и ми е трудно да разбера позицията ти. Явно различни хора навсякъде. Както и различни мнения. И явно авторката на темата не харесва типа момчета, които ти харесваш и обратното. Провокирах се да пиша, защото предното ти мнение ми прозвуча като мнение на "николетка" , а такива не понасям да ми разсъждават :D . Ще се пренеса на ЛС да ти пратя нещо, което да изкоментираш по възможност, а по темата нямам желание да споря. Ти харесваш "арогантни половинки", аз не. И все пак си мисля че едва ли ще загубиш много ако не отрязваш не-арогантния при първата му проява на притеснение. Което е естествено ако се вълнува от теб. (то това на ЛС трябваше да ти го пратя, но няма да го копирам)
Let's agree to disagree
Иначе да, уцели ми никнейма.

Ashenvale
02-21-2012, 21:11
скрил съм ги

Chacho
02-21-2012, 21:13
То отклоняването от темата е неизбежно, най-малкото защото всякакви дискусии са безмислени. Не знам какво да ти кажа... мои приятели, които влизат в характеристиките ти на лоши момчета, не знам да са се държали с момичета, както ти искаш (или както са се държали с теб) Даже мога да ти дам доста примери в обратното, затова и ми е трудно да разбера позицията ти. Явно различни хора навсякъде. Както и различни мнения. И явно авторката на темата не харесва типа момчета, които ти харесваш и обратното. Провокирах се да пиша, защото предното ти мнение ми прозвуча като мнение на "николетка" , а такива не понасям да ми разсъждават :D . Ще се пренеса на ЛС да ти пратя нещо, което да изкоментираш по възможност, а по темата нямам желание да споря. Ти харесваш "арогантни половинки", аз не. И все пак си мисля че едва ли ще загубиш много ако не отрязваш не-арогантния при първата му проява на притеснение. Което е естествено ако се вълнува от теб. (то това на ЛС трябваше да ти го пратя, но няма да го копирам)
Let's agree to disagree
Иначе да, уцели ми никнейма.

Тва едни харесват едно, други харесват друго, не е аксиома.

PullMeCloser
02-21-2012, 21:14
То отклоняването от темата е неизбежно, най-малкото защото всякакви дискусии са безмислени. Не знам какво да ти кажа... мои приятели, които влизат в характеристиките ти на лоши момчета, не знам да са се държали с момичета, както ти искаш (или както са се държали с теб) Даже мога да ти дам доста примери в обратното, затова и ми е трудно да разбера позицията ти. Явно различни хора навсякъде. Както и различни мнения. И явно авторката на темата не харесва типа момчета, които ти харесваш и обратното. Провокирах се да пиша, защото предното ти мнение ми прозвуча като мнение на "николетка" , а такива не понасям да ми разсъждават :D . Ще се пренеса на ЛС да ти пратя нещо, което да изкоментираш по възможност, а по темата нямам желание да споря. Ти харесваш "арогантни половинки", аз не. И все пак си мисля че едва ли ще загубиш много ако не отрязваш не-арогантния при първата му проява на притеснение. Което е естествено ако се вълнува от теб. (то това на ЛС трябваше да ти го пратя, но няма да го копирам)
Let's agree to disagree
Иначе да, уцели ми никнейма.

Арогантността понякога е секси. Но не винаги.
Далече съм от Николетките.
Да, искам да ме обичат и да са мили с мен,но САМО с мен. Мисля, че е повече от ясно, че не искам да се държат с мен като с парцал и момиче само за секс, щото съм доста над това.
Как са се държали с мен, всъщност?
С мен до сега са се държали прекрасно и съм се чувствала прекрасно и комфортно във връзка с тези момчета, с които съм била. Нямам особено голям опит, имала съм 2 гаджета до сега-по-сериозно връзки са били и двете, за над 8 месеца и двете, но съм ти описала момчетата, които ми привличат вниманието.

Onemann
02-21-2012, 21:46
........................