PDA

View Full Version : Въпрос към момичетата с малки очи...



Pepellqshka
02-12-2012, 14:56
Здравейте! Имам въпрос към момичетата с малки очи.Искам да ви попитам как се гримирате,защото все пак на малките очи не може да се слага какъвто си поискаме грим защото може да изглеждат още по-малки.Интересува ме за училище да кажем ако използвате грим какъв е.Чувала съм например,че при малките очи не е хубаво да се слага черен молив отдолу защото изглждали още по малки.Споделете къде си слагате и дали позлвате черен молив или очна линия.Също ако използвате и някакви сенки (от тези дето са почти телесен цвят) споделете. Абе като цяло кажете какви гримове използвате и КАК ги използвате :))) Това ми е основен проблем в момента,че не мога да открия подходящия грим за мен.И най-ме интересува за училище или за излизане,било то на дискотека или на кафе как се гримирате :) БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

cAnDyYy
02-12-2012, 15:08
За да изглеждат очите ти по-големи пробвай да сложиш бял молив от вътрешната страна на окото,при мен се получава.Става също и с молив с телесен цвят :)

eminemfenka
02-12-2012, 15:09
Добре извити мигли и спирала му е майката ;)

strawberry88
02-12-2012, 15:15
За да изглеждат очите ти по-големи пробвай да сложиш бял молив от вътрешната страна на окото,при мен се получава.Става също и с молив с телесен цвят :)

Да. :) ...

RainBerry
02-12-2012, 15:33
Освен белият молив/телесният, при мен също така като си сложа спирала на долните мигли, обаче си ги оправя добре, очите ми се увеличават оптически. Аз си слагам и черен молив/очна линия, върху горния клепач.. близо до миглите или оформям както искам. Но наистина избягвай да използваш черен молив по водната линия. :)

Pepellqshka
02-12-2012, 17:31
Благодаря ви много :)