PDA

View Full Version : Защо се чувстваш самотна?



sprqhli
02-12-2012, 15:22
-Как се чувстваш?
-Самотна съм.
-Защо?
- Защото имам нужда от някого до мен.
- От точно определена личност или просто от някой,няма значение кой?
- Просто от някого, някой който да се грижи за мен и да ми дава подкрепа.
- Ами,намери такъв човек?
-Не е лесно...
-Защо?
- Защото малко са такива в днешно време,как да ти нарека- свестни. А аз нямам много претенции. Искам някой, който да ме обича,да ми казва "лека нощ" и "добро утро". Да усещам,че е с мен ,и че мисли за мен . И че мога да разчитам на него.
-Ами,срещат се такива хора Нима казваш ,че не съществуват такива хора?
- Не,не казвам това. Не казвам,че всички са еднакви. Просто на момчетата,на които съм попадала досега все са били лъжци и са грабили от мен. Ако срещна такъв човек,аз знам,че съществува, бих му дала много неща. Не казвам,че чакам перфектния,такива хора няма! Не казвам,че трябва да е най-големия красавец. Просто аз да съм влюбена в него и той в мен.И когато обичам някого, аз го виждам перфектен,дори той да не е .но в повечето случаи се получава така,че човека ,с когото съм иска нещо несериозно,т.е. просто секс. И ми спестява тази подробност като казва,че иска от мен сериозна връзка.Аз се привързвам твърде бързо,примирявам се с недостатъците на този човек,почвам да го идеализирам.Когато той направи нещо глупаво,аз си затварям очите и го оправдавам с нещо глупаво. И какво става...ходим например 1 месец и аз вече съм на върха на щастието си ,всичко върви по мед и масло (според мен поне) и очаквам и от другата страна да се развиват така нещата . Обаче в един "хубав" ден ,ТОЙ ми казва ,че нещо не върви,куца,не сме един за друг и бля бля и трябва да се разделим и да си останем просто приятели. И казва тези работи,защото усеща,че аз се влюбвам. И след това идват едни дни на мъка,пиене на валериани,седеше вкъщи,сълзи... До болка познато...и това се повтаря,нещо като кръговрат.
-Какво да ти кажа,с доста хора се случва. Не си ли се замисляла просто да не се обнадеждаваш толкова още от началото, а да изчакаш малко ?
- Да,точно това и аз си помислих,след поредната 3месечна връзка,която приключи .При следващият ми опит с момче Изчаках 3 месеца да сме само приятели,накрая тръгнахме и ходихме 1 седмица,след това тотално се отдалечихме. Но пак се виждаме де...засичаме се случайно почти всеки ден.
- И страда ли за него?
- Да,беше ми мъчно.2 седмици . Проблема ми е че влагам твърде много от себе си,твърде много давам за хора,които не дават нищо за мен.
- Трябва да поправиш това!Не е хубаво.
-Знам,да.
-Освен да ти пожелая да продължаваш напред и да не се отчайваш и да се ядосваш за глупаци,друго не могаКъсмет!
-Благодаря!!!Радвам се ,че поговорихме!
-Винаги съм насреща!