PDA

View Full Version : Интересно ми е...



BumpyRide
02-12-2012, 17:46
Интересно ми е да разбера дали ви се е случвало гаджето ви да се дразни от това и да не иска да висите във фейсбук или скайп? И какво смятате за това? Нормално ли е да се съгласиш с това и да се лишиш от тези работи? Не, че е хипер важен фб, но понякога е начин за разнообразяване и т.н. Чакам мненията ви. :)

nepowtorima
02-12-2012, 17:52
Не е нормално въобще да ти казва какво да правиш..
Аз не бих се лишила от висене във facebook и skype.
Скоро може и да ти каже да не излизаш с приятели и прочие..

TheBeliever
02-12-2012, 18:39
Не е нормално. Никак даже. Това как и с кого комуникираш трябва да си бъде лично твой избор.

Попитай го какво точно го дразни. Това, че общуваш с хора различни от него самия?

dream1707
02-12-2012, 18:56
Не мисля, че е нормално... На мен не ми се е случвало, но имах една приятелка, чийто приятел редовно и държеше сметка, като я види в скайп или във фейсбук.

trabi_bs
02-12-2012, 18:59
ако си момиче има право,защото всякъкви момчета и чичковци ще ти пращтат съобщения и други глупости които може само да го вбесяват

TheBeliever
02-12-2012, 19:10
ако си момиче има право,защото всякъкви момчета и чичковци ще ти пращтат съобщения и други глупости които може само да го вбесяват

От къде на къде ще има право? Кой какво й пише е ирелевантно ако тя не е дала повод за недоверие. По твоята логика дай да я затвори в изолатор защото всякакви момчета и чичковци може да я заговорят на улицата.

DisappointedDreamer
02-12-2012, 19:15
^Точно така. На майка ми една колежка се омъжила за един по-възрастен мъж. Той постоянно и държал сметка за фаcебоок, защото я ревнувал. Накрая дори я накарал да си изтрие акаунта пред него, за да бъде сигурен, че вече няма да се занимава със социалната мрежа. Е, не е нормално. -.-

NomNomNom
02-12-2012, 19:16
Ами, ако киснеш там за да си пишеш с момчета - нормално да се цупи.

BumpyRide
02-12-2012, 19:41
Ами, ако киснеш там за да си пишеш с момчета - нормално да се цупи.

Еми, не. Нищо подобно. Почти с никой не си пиша във фб...

mMemories
02-12-2012, 20:15
не се оставяй някакъв лигльо да ти командори...
кажи му че ще правиш каквото си искаш и той няма право да ти нарежда..
много ме нервят такива дето си мислят че са център на вселената и действията на всичко и всички зависят от него..

darinnkaa
02-13-2012, 09:31
Нищо нормално няма,
въпрос на личен избор е колко време ще отделяш във фейсбук и скайп ,
той няма никакво право да ти държи сметка за товар,не ако му каже че ще прави каквото си иска може и да се скарат ,по добре да му каже ,че отделя достатъчно време за него и това не и пречи на ангажиментите или нещо от сорта и според нея времето което прекарва в подобни сайтове ,не е прекалено и би го помолила той да се съобрази с преценката и !

ivcheto0o
02-13-2012, 11:32
И аз мисля,че не е нормално,все пак това си е твоето лично пространство.Може би ревнува или нещо такова,обясни му че няма защо да се притеснява.

Glamour92
02-13-2012, 13:28
ако си момиче има право,защото всякъкви момчета и чичковци ще ти пращтат съобщения и други глупости които може само да го вбесяват

дори и така да е,не би трябвало чааак толкова да се засяга от това-някакви хора ще и пишат,тя избира дали и как да им отговори-ако приятелят и е достатъчно уверен,че да не трепери от страх как някой виртуален принц ще му я отмъкне,не би трябвало да му пречи. А пък и нима той не си чати с други момичета? М?

marilyn
02-13-2012, 17:57
Не е нормално. Няма право да ти казва как да си общуваш и с кого. Като ти е кеф да си седиш в скайпа и във фбто, стой си. На него ли ще му даваш да ти държи сметка?!