PDA

View Full Version : И пак за предеякулационната течност и забременяването



time2rock
02-12-2012, 18:50
Писах в много теми относно предеякулационната и опасностите от нея. Разбрах, че ако попадне в устата на момчето и после то ближе момичето, няма шанс от забременяване понеже езика не стига толкова навътре. Обаче също така не получих отговор на следния въпрос: Когато се слага кондома и има предеякулационна, която остане отвън на презерватива(имам предвид, че момичето е пипнало пениса, останала е по пръстите и после по кондома) има ли опасност като навлезе надълбоко на остане във вагината и да стане нещо? Най-вероятно има. Тогава как процедирате вие при слагане на кондома? Абсолютно чисти ли сте, не ви ли пука, внимавате за нещо ли? Споделете, че това остана единствения въпрос, на който не мога да намеря отговор.

DisappointedDreamer
02-12-2012, 18:53
Ти си единствената потребителка, която не спря да се филмира. Най-добре недей да правиш секс, въобще. Ще ти бъде мирна главата. :lol:

Шегувам се. По темата: не мисля, че нещо може да стане. 1 - ако момичето не е в овулация, шанса е 0. 2 - трябва скорост, 3 - % сперматозоиди в предеякулационната течност е нисък.

granger
02-12-2012, 18:56
Ти си единствената потребителка, която не спря да се филмира. Най-добре недей да правиш секс, въобще. Ще ти бъде мирна главата. :lol:

Шегувам се. По темата: не мисля, че нещо може да стане. 1 - ако момичето не е в овулация, шанса е 0. 2 - трябва скорост, 3 - % сперматозоиди в предеякулационната течност е нисък.
This+ спри с филмите, не е здравословно!

time2rock
02-12-2012, 19:02
Е, за овулацията добре, ама имам нередовен мензис и не мога да си определя овулацията.
2-ро, макар , че има нисък процент, пак го има. Не мога да не се филмирам, като знам, че го има процента. Но все пак питам, вие как процедирате.

DragonLady
02-12-2012, 19:25
Е, за овулацията добре, ама имам нередовен мензис и не мога да си определя овулацията.
2-ро, макар , че има нисък процент, пак го има. Не мога да не се филмирам, като знам, че го има процента. Но все пак питам, вие как процедирате.

Излез от филма ...
Иначе подкрепям мнението на DisappointedDreamer
А и нали се сещаш че има двойки, който се пазят само по метода на прекъснатият полов акт и после не е имало усложнения от сорта на бременност.

dream1707
02-12-2012, 19:40
О Боже, стига бе хора... убивате удоволствието от секса с тая параноя .. Чудя се как въобще успяваш да се отпуснеш, без да мислиш дали си пипнала някъде преди да му сложиш презерватива и прочие.. Вземете пък стерилизирайте всичко и си мий ръцете всеки път след като го докоснеш... ;х



П.П .. едно ми е чудно... Как по дяволите ще попадне неговата предеякулационна течност в неговата уста о.О Ако отговорът е след целувка, след като си му правила свирка... имам намерение да се самоубия..

time2rock
02-12-2012, 19:50
Еми, точно след целувка си е. Още не си е махнал ребрата да си прави сам свирка. Добре, добре, обещавам, няма да се притеснявам вече! Наистина! Само ми отговорете вие какво правите, досега не получих 1 отговор. Всеки обяснява, че няма какво да стане, ама 1 не ми каза- да ние не се притесняваме, когато течността попадне във вагината ми/й.

DoublePleasure
02-12-2012, 19:55
Y U NO GET CONDOMS ????

time2rock
02-12-2012, 20:00
...?? Кой каза че не вземаме? Прочете ли горните постове :D След като получа отговор на предния си пост, обявявам time2rock за официално успокоена и темата за заключване или за копиране в обща култура ( по преценка) ;D Поне сложете в "Обща култура" "От предеякулационна течност по кондома не се забременява!" Сигурна съм, че не само аз се чудя по въпроса, но просто аз съм достатъчно филмирана с тези грижи за себе си. :#

dream1707
02-12-2012, 20:48
Не е казано, че не се забременява... Но шансът да ти се скъса презерватива и да забременееш от това е по-голям дори от да забременееш от предеякулационна течност пренесена с пръст по презерватива.. Така успокои ли се... или се панира още повече, заради презервативите :D

time2rock
02-12-2012, 21:17
Поуспокоих се повече ;D Пък и то е логично от скъсан презерватив да е по-голям шанса, ама там вече няма как да се предотврати.
10х ю ол!