PDA

View Full Version : Възможно ли е да изпитва нещо



jeni4kata
02-12-2012, 20:23
Здравейте.Нека първо започна с това че съм на 22.Историята ми е доста глупава и вероятно без смисъл,но реших да пиша.
Преди 1 месец се запознах с едно момче от една моя приятелка по телефона.Те били на кафе и аз й се обадих и по едно време той й взе телефона.Говорихме си доста време.
Излезе че сме почти съседи.Той ми беше споменал,че ще заминава за Чехия на работа.И след този дълъг разговор той предложи да се видим.Видяхме се някъде към 12 вечерта.Аз слезнах уж за 10 мин,колкото да изпуши една цигара,а то стана 3 -4 часа.
Говорихме си,разказа ми за семейството му,за това че има условна присъда,че преди друсал...
После ми стана студено,той ми даде якето си,но пак ми беше студено и изведнъж се доближи,прегърна ме и ме целуна.На мен ми беше приятно и не се дърпах.После продължихме във входа и стана време да си ходи.
Обеща ми че на другия ден ще ми се обади и го направи.Бях със същата приятелка,но се държах супер тъпо и мълчах.И аз не знам защо.
Като си тръгвахме се разбрахме вечерта да се видим.Обадих му се,а той бил на рожден ден.Неговия приятел вдигна и се представи за него.Каза че сега не му се излиза и после ще ходят на рожден ден.Аз обаче познах гласа му,но се направих на ударена.
Излезнахме на другия ден ние тримата-аз,той и неговия приятел и като той отиде до кенефа аз гопитах на приятеля му защо така са се бъзикали с мен,а той каза че онзи го накарал да говори с мен ,щото не му се излизало.Аз пак се държах тъпо не говорех с никого от тях двамата.
Тръгнахме си като аз мислих че на другия ден той заминава за Чехия.Но той си е тука и мойта приятелка ме излъга,но както и да е.
Днес се видяхме и приятелят на този дето щеше да заминава й се обади и тя му каза че е с мен и той каза че и той искал да дойде на кафе с нас.Дойде ,,моя,, и неговия приятел и седнаха на друга маса,защото на нашата нямаше места.Ние не се преместихме до тях.Правехме си мохабет и не им обръщахме внимание, но ми стана интересно защо след като преди това са били на кафе и са се прибрали и като разбраха къде сме веднага дойдоха.А защо и той дойде,като дори нем е погледанито аз де.
Той преди това се обади на мойта фр и я пита защо ми е казала,че си е бил в БГ.Възможно ли е да изпитва нещо и за това да е дошъл ?
Но аз си направих нов скайп преди няколко дена и стана въпрос за връзки и той ми каза че скоро имал нещо с едно момиче,но бил пиян като я целувал,и не я харесвал.Демек - АЗ..Но не ми се стори пиян като бяхме заедно.Да беше пил,но чак пиян ...

kittyKat
02-12-2012, 20:29
Питай го големи хора сте. "Харесваш ли ме, имаш ли някакви по-сериозни намерения или само се разнообразяваш?"

an0nimn0
02-13-2012, 16:23
Уж големи хора, пък се държите като деца. А това със скайпа направо избива рибата. Не мисля, че те харесва.

пAteNцЕ
02-13-2012, 16:45
говорете един с друг и изяснете нещата :)

FairyTales
02-13-2012, 17:16
Тъпо се държи, но и ти когато е трябвало не си се държала адекватно.Това със скайпа си е доста необмислена постъпка,пък и е твърде очевидно и детински.Грешен ход е това да се правиш на дръж ми шапката,трябва ви един хубав разговор на четири очи.Ако иска нещо сериозно-супер,аако не....майната му,давай напред.

forside1
02-13-2012, 17:45
Все едно слушам за проблемите на две 13 годишни децича. Ти си на 22, седни и поговори с тоя човек ако изпитваш нещо към него. Какви са тея простотии, разпити в скайп, сядане по други маси на кафетата. Това дори пуберите не го правят в днешно време. Аз ти предлагам да се вземеш в ръце и да се разберете като зрели хора. Усяех !

mMemories
02-13-2012, 18:04
Като ти слушам историята направо ти казвам- не се забърквай с тоя. Ще страдаш..МНОГО.

hitex
02-13-2012, 18:23
Напълно съм съгласен с mMemories!

bloodyF
02-15-2012, 19:06
боже мой.
и ти си на 22..все едно си на 11, така се държиш
питай го дали изпитва нещо и така, какви нови скайпове, разпитвания, тая оная приятелка..