PDA

View Full Version : Моята дилема :(



SELENAesuper
02-13-2012, 10:34
Аз пея в хор и едно момче, доста дебеличко ме харесва.Той е сладък и го харесвам, защото е пухкав, не за друго.Е...не пухкав, ами просто сладък ми е! :D Е, проблема е такъв: Той има близначка, която ни подкрепя в "любовта" :D (rofl) Той мисли че съм сладка,красива,секси,супер, готина...Трудно ми е да кажа ДА, но казах.След това скъсахме, но той пак ми предложи и аз пак приех! :D Голяма игра! Но сега ми е много трудно, защото сестра му иска да се целуваме с него някъде, а на мен ми е неудобно.Все пак чак пък целувки!?! Знам, да си гадже с някой означава да се обичате, да се целувате..., но ние просто се харесваме, е поне той мен! Не знам какво ще правя - да избера любовния живот с него, или свободния живот, в който макар и късно, ще си намеря готин приятел! Очаквам за съвети! :)

nepowtorima
02-13-2012, 10:41
Ти шегуваш ли се с нас или?
И от какъв зор сестра му ще ви казва какво да правите? Тя ли ви ръководи любовта?
Ако може да се нарече любов..
Ти го наричаш дебел.. харесваш го.. и кво му харесваш, че бил пълничък..
Поне свестен ли е? .. ох боже..

SELENAesuper
02-13-2012, 10:44
Ами да :D Свестен е! Питам ви за помощ, не за подигравки! Но ще го имам в предвид! :)

Almond
02-13-2012, 10:53
На колко години сте?..

HolyShit
02-13-2012, 10:54
Миличка,объркала си интернета със Снежанка и седемте джуджета.
Какъв свободен и какъв любовен живот,като вие даже не се целувате,а сте марионетки на сестра му.
Ако не си трол,кажи на сестра му да отиде на психиатър,защото странно се самозадоволява.

nepowtorima
02-13-2012, 10:54
Не аз не се подигравам .. ама..
Щом наистина не изпитваш толкова силни чувства към него за връзка .. по-добре не го лъжи и си бъди сама и чакай момчето към което ще имаш наистина силни чувства..

А на колко сте впрочем? ако не е тайна..

SELENAesuper
02-13-2012, 10:57
На колко години сте?..

На 12 :D Знам, че ще кажете "А, много сте малки!"Ама вече поколението хора не сме такива.На 9-10 годинки вече търсим да се целуваме :D

nepowtorima
02-13-2012, 11:06
На 12 :D Знам, че ще кажете "А, много сте малки!"Ама вече поколението хора не сме такива.На 9-10 годинки вече търсим да се целуваме :D

Бе не е точно така.. ама да кажем..
Имала ли си първа целувка? /егати разпита :д/ - съжалявам.. :д

SELENAesuper
02-13-2012, 11:13
Бе не е точно така.. ама да кажем..
Имала ли си първа целувка? /егати разпита :д/ - съжалявам.. :д

Ами, не с език, но иначе да - 2 :D :D

w0sh
02-13-2012, 14:31
Сестра му ще ви накара ли и да си докоснете гениталиите?

Mi6inka
02-13-2012, 16:14
АВе да !?!?

пAteNцЕ
02-13-2012, 16:20
пу сладури изпапах ви :)
не прави нещо което не искаш

Glamour92
02-13-2012, 16:22
да избера любовния живот с него, или свободния живот
шегуваш се ...

marilyn
02-13-2012, 18:00
Лапе, стой си на задника и си гледай уроците.. на 12 години... малее като те е срам да се целуваш не се занимавай с момчета. :)

broken-barbiee
02-13-2012, 19:19
Ха-ха една целувка с език не значи нищо. Ако не искаш да го правиш просто недей. Но иначе ти казвам, че на 12 не си малка за целувки с език, не знам точно как да ти обясня.. Ще опитам все пак! Това е нещо невинно и сладко, не е като секса (имам в предвид, че на 12 си малка за секс, но целувките са нещо нормално за новото поколение). Все пак не забравяй, че не сестра му а ти и той диктувате правилата във вашата връзка (ако мога да я нарека така), така че сама си прецени ;)!

bloodman
02-13-2012, 19:39
Не той или сестра му са проблема ти а ти самата...по начина по който пишеш за него разбирам че ти самата него вземаш на сериозно и като цяло връската ви !

bebzgirl
02-13-2012, 19:42
Aбе вие и говорите все едно е вече на 15-16 години по-зрял човек.Обяснете и го по-простичко.
Значи сестра му няма право да ви се меси.Не ви е никаква.
Ако искаш го целуни,ако не искаш недей.От теб зависи,никой не може да ти каже.

alleyy
02-14-2012, 12:28
Кой клас сте ? 5-ти, 6-ти ????

SELENAesuper
02-16-2012, 11:54
5-ти :D Ама вече свърши, гаджета сме след играта на "чашка" :D Трябваше да е "шише", но нямаше от къде да вземем! :D

raror
02-16-2012, 15:45
По думите ти разбирам, че ти не цениш "връзката" ви (така го разбирам аз) ... в целувката нищо лошо няма ... ако го целунеш по причина-сестра му ... мисля, че всичко е започнало като игра... така продължава... и дано така не свърши :) Дали ще го целунеш зависи от теб и от него, не от сестра му (повтарям) ако наистина го мислиш за близък, ще го целунеш по твое желание. :)

bloodyF
02-16-2012, 17:33
ква връзка, ква любов..
пикльовци на 12 години се правят на джъстин и оная там
сядай да четеш робинзон крузо и не се занимавай с глупости

Djenka
02-16-2012, 19:33
Не мисля, че си готова за целувки.. Но и ако си, не се води по сестра му.. Излезте някой път само двамата и ако искаш го целувай, ако не искаш - не! И ако ходиш с него само за да му угодиш, или от съжаление, че си пада по теб, недей. Щом няма чувства, значи няма да я бъде!