PDA

View Full Version : Вода в коляното..



twisted_temptation
02-13-2012, 12:41
Преди 3 месеца получих травма на коляното на тренировки. (тренирам кикбокс) Прекалено много се разтегнах и.. мислих, че е мускулно схващане. 3 седмици изчаках да видя дали ще ми мине, но без резултат. Отидох на ортопед и ми каза, че имам вода в коляното и нямало нужда от снимка защото е травма на меките тъкани затова той ме изпрати на физиотерапия. Правиха ми нагревки 2 седмици и имаше малък резултат, но дори и по-малка болката си остана .. Изчела съм много статии в интернет свързани с този проблем и вече не знам какво да правя! Някои ми казват, че е опасно да ми вадят водата със спринцовка, защото може пак да се събере.. Не знам. В началото на другия месец ще ходя на друг лекар да видя какво ще ми каже.. но бих искала да знам вие какво мислите по въпроса? Не искам да се отказвам от спорта.. мога да тренирам и сега, защото болката е поносима, но не е както преди.. има ли някакъв шанс да ми мине напълно? или ще е все така .. Моля ви, кажете какво мислите, защото наистина вече много се отчаях! :(

Savage14
02-13-2012, 18:17
Ами пич не е хубаво да правиш мавашитата без загрявка

twisted_temptation
02-18-2012, 15:42
Момиче съм.