PDA

View Full Version : Помощ??



missa
02-13-2012, 13:36
Здравейте момичета. Сигурна съм че всички искаме да имаме гъсти коси - как се постига това? Знам че зависи от косата но дали има някакви маски или нещо друго? Другият ми въпрос е за напуканите устни. Особено през зимата, устните ми много се напукват. По принцип и аз ги хапя много и знам че и от това зависи. Някакъв съвет за тях? Нещо друго с което мога да ги мажа освен с балсам? Третият ми въпрос е за теглото ми. Аз съм 45 кг и съм 9ти клас. Това нормално ли е? Всички казват "Ох непременно трябва да отслабна; Много съм дебела" а всъщност моят проблем е точно обратното. Според мен съм твърде слаба. Искам да надебелея малко но не като ям шоколади, вафли и какво ли още не защото това пък ще ми се лепне на задника и ще съм по зле и от преди. Много ще съм ви благодарна ако ми помогнете с тези неща. Благодаря ;**

FuCKkK13
02-13-2012, 13:51
1во: http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/493057-%D0%92%D1%81%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%BE-%D0%B7%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D1%81%D0%B0%D1%82%D0%B0-vol-3 - търсачката досега не е убила никого ;)

2ро: спри да ги хапеш... вазелин и зехтин,когато си у вас.. не ги плюнчи като си навънка и винаги си слагай балсам преди излизане

3то: винаги ми е било смешно като чуя '' еди колко си кг. съм,а съм на еди колко си години'' това дали си дебела или слаба зависи от съотношението на килограми - ръст,а не килограми-години.. кога ще го разберете не знам... а колкото до надебеляването.. просто не се тъпчи,а яж повечко пъти в деня.. и наблягай на сладкото и т.н. и защо не шоколад ? - шоколада е полезен ;) .. и другото което е,че зависи дали ти се лепи като ядеш или не .. айде толкова от мен