PDA

View Full Version : Честит 14-ти февруари



sashunkaa
02-14-2012, 06:00
Еми и аз искам да ви честитя 14.02. :) Какво ще празнувате:сладникавия свети валентин или трифон зарезан?Или и двете? Как ще празнувате,с кой?Давайте идейки за подаръци и за двата празника,абе пишете всичко за, което се сетите,относно празниците,в тази темичка :)

trabi_bs
02-14-2012, 06:46
Честит празник и от мен , нито единия нито другия празник тача . мечетата ,сърчицата, дрехи, вече са се изтъркали

BaffaLsc
02-14-2012, 08:10
Честито.
Въпреки че не харесвам много и двата..
С никой няма да празнувам, с моя днеска няма как да се видим :(
А подаръци и такива неща отдавна са изтъркани ,както казаха вече.
То целта на Свети Валентин не е ли една двойка да бъде заедно?
Защо отдавате толкова голямо значение на материалните неща.....
Стига вече с тия подаръци.

pninceskata_97
02-14-2012, 09:12
Честито на всички влюбени и пожелавам на всички необвързани днес да станат обвързани :)

Аз обаче имам един проблем..Днес съм болна и в даскалото момчето което харесвам от миналата година щеше да ми предложи..Мои приятели към 9:00 му звъняха, казаха му, че няма да идвам и той каза ''fuck..Толкова я харесва". Какво да правя, дали ще ми предложи..Идеи???

w0sh
02-14-2012, 09:35
Не сте ли малки за Трифон-алкохолик.

Glamour92
02-14-2012, 09:53
Днес е и празник на археолозите , да не забравяме

sweet_blue
02-14-2012, 09:56
Честито на всички влюбени и пожелавам на всички необвързани днес да станат обвързани :)

Аз обаче имам един проблем..Днес съм болна и в даскалото момчето което харесвам от миналата година щеше да ми предложи..Мои приятели към 9:00 му звъняха, казаха му, че няма да идвам и той каза ''fuck..Толкова я харесва". Какво да правя, дали ще ми предложи..Идеи???

Здравей pninceskata_97,
Аз ценя много този ден, за това аз много съжалявам за теб и твоят любим..Но ако наистина той те харесва не си испуснала шанса си и утре е ден, и други ден, както и всеки останал ден през годината..Пожелавам ти да оздравееш бързо и твоят любим да ти предложи, да те цунка по бузката и да ти каже "ОБИЧАМ ТЕ"..

sashunkaa
02-14-2012, 10:30
Не сте ли малки за Трифон-алкохолик.

Че сме малки-малки сме,но аз просто питам от любопитство :D

sashunkaa
02-14-2012, 10:31
Днес е и празник на археолозите , да не забравяме


Да това е вярно-и на тях да им е честит празника :)

forside1
02-14-2012, 12:13
Най-добрият ми приятел днес има рожден ден , така че Св.Валентин е на заден план :)

sashunkaa
02-14-2012, 12:22
Да му е честит рожденият ден!!Да бъде жив,здрав и все усмихнат :)

dimitar_ak
02-14-2012, 12:44
Кръчмата "Сам дойдох". Масичките са окупирани от шумни компании от традиционалисти, празнуващи Трифон Зарезан. На съседната маса едно момче поръчва за пореден път със замах две кани вино. Приятелката му го дръпва за ръкава и проточва с глезен глас:
- Милооо, ама нали знаеш, че днес има и друг празник...
- Ей, верно бе - плясва се по челото младежът и допълва поръчката:
- Две кани вино и порция СЪРЧИЦА

forside1
02-14-2012, 16:51
Да му е честит рожденият ден!!Да бъде жив,здрав и все усмихнат :)

Мерси много :)

OverCrusher
02-16-2012, 18:48
Аз празнувах и двете и съм мн доволен ;д