PDA

View Full Version : За миризмата?



banalka
02-14-2012, 06:59
Здравейте, искам да си кажете мнението по следния въпрос (само да кажа, че не говоря за лоша хигиена, а по принцип). Примерно супер се притеснявам да не би да .. "замирише" :D само като си представя носа му заврян в "там долу" докато ме лиже и веднага се отказвам/препотявам/притеснявам и т.н. Същото е и за аналния секс.. предполагам повечето момичета не си правят клизма или то не всеки път (не съм сигурна и дали въобще е здравословно това) и си представям как замирисва на.. ако. Извинете за изразите, сещате се за какво говоря... не знам, хипер параноясвам на тази тема. Кажете си мнението, вашия опит, случвало ли ви се е да замирише или гаф и каквото друго мнение имате. Мерси:)

dimitar_ak
02-14-2012, 07:16
За анален не мога да ти отговоря защото не го практикувам. За другото мога да ти кажа, че нито има мирис, нито вкус. Въпросът е да си чиста и здрава.

vassy
02-14-2012, 11:00
За анален не мога да ти отговоря защото не го практикувам. За другото мога да ти кажа, че нито има мирис, нито вкус. Въпросът е да си чиста и здрава.

почти всички имат мирис както на едното място така и на другото място...

Иначе ако поддържаш хигиена си личи, че го правиш ..има разлика в това колко и на какво миришеш, според това колко често се къпеш

DragonLady
02-14-2012, 11:00
За няма такива притеснения, подмии се преди секс. Минаваш през банята и така.

cus7om1z3
02-14-2012, 11:20
Преди секс просто влизаш в банята за бързо подмиване, излизаш , лягаш , разчекваш се и нямаш грижи :)) Иначе на всеки се е случвало :)

flo0pY
02-14-2012, 16:02
Измий се хубаво а за клизмата не съм пробвал още но съм чел че клизмата е задължителна иначе може наистина да се случи гаф и то много по голям от колкото очакваш и не се притеснявай толкова за миризмата долу ако се поддържаш няма да има никакви проблеми :)

vde
02-14-2012, 20:40
Душ и без косми и няма мирис

flawless_
02-15-2012, 11:28
Абе има си някакъв лек, специфичен аромат, но ако си здрава и чиста, той В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ не е неприятен и отблъскващ! Дори напротив. Неприятната миризма е знак че нещо не е както трябва. За аналния секс не мога да изказвам мнение.

anonymous708973
02-15-2012, 17:15
Абе има си някакъв лек, специфичен аромат, но ако си здрава и чиста, той В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ не е неприятен и отблъскващ!

Точно.
Измий се с интимен гел и нямаш проблеми.

Същото е и за дупето. Ако ще правиш анален, трябва да си супер сигурна, че същия ден си ходила до тоалетна. Измиваш се с интимен гел, ако трябва да си пъхаш пръстче, за да измиеш още по-добре. Никакъв шанс за неприятна миризма няма.