PDA

View Full Version : Пепоръчайте ми готина книжка..



sashunkaa
02-14-2012, 07:23
Моля, препоръчайте ми някоя готина TEEN книжка :) ако може и автор.. :D :D

bubkaa93
02-14-2012, 08:28
Можеш да потърсиш в Интернет или отиди в някоя книжарница ще ти помогнат по-добре от нас.
Аз в момента чета Мечът на истината авторът е Тери Гудкайнд не е точно тиин,но е супер интересна книжката само,че са доста части ; ) Препоръчвам ти я ;D

sashunkaa
02-14-2012, 10:40
Можеш да потърсиш в Интернет или отиди в някоя книжарница ще ти помогнат по-добре от нас.
Аз в момента чета Мечът на истината авторът е Тери Гудкайнд не е точно тиин,но е супер интересна книжката само,че са доста части ; ) Препоръчвам ти я ;D

Ох да една приятелка(по-голяма от мене) и тя чете,направо не мога да я изкарам от тях :D ама е много лошо, че вече книгите са, все едно,табу и ако обичаш да четеш значи си смотаняк..:( Това е неприятно,но въпреки всичко аз продължавам да съм силно влюбена в книгите :) Предполага че това е единствената вечна любов :D..
И сега относно темата,моля вас точно за съвет,защото смятам че вие всички ще ми дадете хубаво предложение за някоя книжка и ако я има в интернет-още по-добре(ако може линк да давате :))

sashunkaa
02-14-2012, 10:41
...а пък напоследък нещо не вярвам на хората в книжарниците :D..имам си случки с тях..:D

kikki
02-14-2012, 11:08
Ох да една приятелка(по-голяма от мене) и тя чете,направо не мога да я изкарам от тях :D ама е много лошо, че вече книгите са, все едно,табу и ако обичаш да четеш значи си смотаняк..:( Това е неприятно,но въпреки всичко аз продължавам да съм силно влюбена в книгите :) Предполага че това е единствената вечна любов :D..
И сега относно темата,моля вас точно за съвет,защото смятам че вие всички ще ми дадете хубаво предложение за някоя книжка и ако я има в интернет-още по-добре(ако може линк да давате :))
+1 :)
Аз напълно те подкрепям.
Та за книгите. Ами препоръчвам ти която и да е книга на Стивън Кинг, ако харесваш трилъри, де. Но иначе аз наскоро четах една "Аз, маниака" на Радо Бимбалов и си умрях от смях. "Крадецът на книги" от Маркас Зюсак - не съм я чела, но много ми я хвалят... Ем, общо взето е това!

bubkaa93
02-14-2012, 16:33
към sashunkaа :Това е жалко за тях,но досега не са ми казвали смотанячка,защото чета книги ;D
kikki : Стивън Кинг има уникални книги и аз го харесвам много