PDA

View Full Version : Разлика в годините



titkos
02-14-2012, 09:09
Аз съм на 20, а той на 18. Всъщност разликата ни е година и месеци. Не само това ме притеснява, но и обстоятелството, че той има и някак си по-детско излъчване. Много е зрял и разсъдлив за възрастта си, харесвам го, но погледна ли към него, вместо да видя мъжественост и някакво доминиране, виждам един невинен малчо. Това ме кара да се чувствам ... дърта и едва ли не неспособна да си намеря момче по-голямо от мен, което повече да ми подхожда. Може ли да бъде преодоляно това?

broken-barbiee
02-14-2012, 10:11
Звучиш сякаш в подтекст искаш да кажеш "притеснявам се как ще реагират хората на тази връзка". Не знам дали точно това имаш в предвид, но малко или много така ми звучи на мен. Ако го харесваш истински не трябва да ти пука дали излъчването му е детско. Просто не трябва да си толкова притеснителна според мен и ще го преодолееш. ;)

valdesbg
02-14-2012, 10:28
Може. Ако си смалиш критериите.

Ама не е за препоръчване. Макар че ми е чудно това твоето харесване в какъв аспект е... щото невинния малчо на мен на друго ми напомня...if you know what i mean ;)

marilyn
02-14-2012, 10:32
Ако наистина го обичаш и искаш да си с него няма да ти пука от това, че е на 18 или какво ще си помислят хората. Изясни се сама за себе си. ;)

forside1
02-14-2012, 12:10
Ако наистина го обичаш и искаш да си с него няма да ти пука от това, че е на 18 или какво ще си помислят хората. Изясни се сама за себе си. ;)
+1
Това е отговора, всичко друго зависи от теб :)

DragonLady
02-14-2012, 12:17
Звучиш сякаш в подтекст искаш да кажеш "притеснявам се как ще реагират хората на тази връзка". Не знам дали точно това имаш в предвид, но малко или много така ми звучи на мен. Ако го харесваш истински не трябва да ти пука дали излъчването му е детско. Просто не трябва да си толкова притеснителна според мен и ще го преодолееш. ;)

+1
Да не ти пука за хорското мнение! Била съм с момче 3 години по малко от мен ( 2 год и 9 месеца ) и то за доста дълъг период от време - 1г. и 9месеца и грам не ни е пукало какво ще кажат хората.

justasmile
02-14-2012, 14:46
Не трябва да има значение, че е по- малък!!! ;)

krissy__
02-14-2012, 15:28
Разликата ви е супер малка.. Съмнява ме обаче, че това не е основния проблем. Мисля, че не си много наясно дали го харесваш наистина или е просто някакво временно увлечение.
Помисли си дали искаш да си наистина с него и прецени ясно нещата.

gO0d_GiRl
02-14-2012, 19:31
Година и няколко месеца?! Аз имам 30 години разлика с човека, в който съм влюбена, а ти мислиш че имаш проблем? :D
В твоя случай годините нямат значение...

titkos
02-15-2012, 02:20
Да, прави сте, наистина съм малко объркана. От една страна той е най-подходящ по всевъзможни критерии за мен, но от друга страна няма онова мъжествено излъчване, което да ме накара да изпитам напълно полово привличане към него и сякаш тръпката малко се губи. Искам да съм с него, ама...
Не ми е до хорското мнение, опитвам се вътрешно да се преборя с тези мисли, съмнения и желания. Понякога се чувствам като pedobear. :D

iLovePussyJuice
02-15-2012, 02:56
Ами аз имах взаимоотношения с момиче, по-голямо от мен (разликата беше значително по-голяма от вашата - близо 4г.). Аз също смятам, че съм зрял за годините си, включително тя също го мислеше, но го нямаше проблема с "видимата разлика в годините", даже напротив. Аз изглеждам по-голям, тя по-малка...особено като съм по-брадясал хаха и това не беше проблем.

Та...зависи какви намерения имаш към момчето и какви отношения по-точно имаш предвид.

Но самият факт, че повдигаш въпроса и се съмняваш за това ме навежда на мисълта, че не си готова (и сигурна) за...вероятно мнението на другите или ти не си окей с това да ходиш с "малчо", вместо с мъж. : )
При всички случаи и двамата знаем отговора. : )

anonymous708973
02-15-2012, 03:34
Мнението на другите, дръжки. Изобщо не става дума за това, а за чисто физическата й реакция при вида му. По същия начин съм с по-ниските от мен момчета/мъже.

Няма да го преодолееш. А и не зависи и от теб.
Не се занимавай с човек, който не те привлича толкова физически.

djipsito
02-15-2012, 12:31
Мнението на другите, дръжки. Изобщо не става дума за това, а за чисто физическата й реакция при вида му. По същия начин съм с по-ниските от мен момчета/мъже.

Няма да го преодолееш. А и не зависи и от теб.
Не се занимавай с човек, който не те привлича толкова физически.

Съгласна съм. И аз съм така с по-ниските.

bloodyF
02-15-2012, 18:16
ако го обичаш няма да се притесняваш от реакциите на хората
а като не го обичаш го зарежи, няма да е последния

li0n
02-15-2012, 19:31
Година и няколко месеца?! Аз имам 30 години разлика с човека, в който съм влюбена, а ти мислиш че имаш проблем? :D
В твоя случай годините нямат значение...

Аааа, да, ти си тва момиче с чичото на 48 :D Начи си на 18 :D Че се чудих.

пт - годините в една връзка нямат никакво значение :P

PainMonopoly
02-15-2012, 20:49
Ако е физически недоразвит, е напълно възможно да заприлича на мъж скоро и ако връзката ви е достатъчно трайна, може и да можеш да дочакаш този момент. А дали ще е трайна не зависи само от това дали е сексуално изкъртващ.