PDA

View Full Version : „3 МЕТРА НАД НЕБЕТО“



sashunkaa
02-14-2012, 10:50
Гледали ли сте „три метра над небето“?
Ако да-харесали ви или не е вашия филм;какво мислите за актьорите;какво мислите за края;с какви чувства изгледахте филма;бихте ли го препоръчали на приятели...и т.н.

Аз,лично,обожавам този филм;актьорите са дота добре подбрани;края беше многооо тъжен :( но получителе:) (да си призная,че плаках);в началото като започна бях леко скептично настроена,но накрая бях толкова влюбена в филма..уникален е!!!

an0nimn0
02-14-2012, 17:49
Уникален филм! Още от началото ми стана любим. И актьорите са много добри. Направо си го изживях, дори ревнах накрая. ;д Но мисля, че колкото и тъжен да е, края трябваше да бъде такъв, иначе някак си се губи смисъла. Реален е. Нямам търпение за втората част! <33

nIkEnCeTy_bE
02-14-2012, 17:57
Хубав филм, определено! :) Втората част е същата като италианската версия и на мене лично няма да ми е толкова интересно.

IWannaBeSedated
02-15-2012, 13:09
http://www.youtube.com/watch?v=UbFU5TP-lic

^
Трейлърът на втората част на филма, която излиза на 22 юни.

sashunkaa
02-15-2012, 15:44
WOW!Ще бъде много интересна 2част:)

kikki
02-15-2012, 17:09
Ооо... тоя трейлър много ме надъха :) Очаквам с нетърпение втория филм. А първият е уникален :)

qkakukla2
02-19-2012, 13:46
Втора част ще е същата, но ще има няколко нови сцени. :)

thefolenangel
02-19-2012, 22:04
Добре само аз ли намерих този филм за безсмислено дълъг и без голям особено голям смисъл>?

sashunkaa
02-20-2012, 11:41
^да,явно ти :D

d3sincet0y
02-23-2012, 09:54
Добре само аз ли намерих този филм за безсмислено дълъг и без голям особено голям смисъл>?

Определено не само ти... :D

smilelady
02-23-2012, 11:20
Значи този филм упорито отказвах да го гледам, не знам защо :D И една нощ в 2:30 ме беше налегнала скуката и си казах ''дай да го видим'' . Останах очарована, много ми хареса. Чакам с нетърпение ''Tengo ganas de ti'' :)

sashunkaa
02-23-2012, 12:33
^И аз по абсолютно същият начин- отказвах на една приятелка(в продължение на месеци :D)и накрая ми писна да ме моли всеки ден ..и взе че ми хареса :)..

thegreenzombie
02-23-2012, 13:11
Гледали ли сте „три метра над небето“?
Ако да-харесали ви или не е вашия филм;какво мислите за актьорите;какво мислите за края;с какви чувства изгледахте филма;бихте ли го препоръчали на приятели...и т.н.

да, вчера.. все ме караха да го гледам и накрая ми писна.. и реших да го гледам :Д
по принцип не обичам такъв жанр филми
тази, която играе главната роля е хипер зле в лицето и почти няма цици.. безобразие 8-) , а "H" има твърде много бронзант.. и постоянно си събличаше дрехите.. писна ми да му гледам плочките :д
края.. Баби(ебати името) е много зле !! обвини го за всичко, а всъщност всичко се случи заради нея..
беше ми смешно, когато возеше брат си на мотора 8-)
изгледах филма със заспали чувства, защото ми се наложи да го гледам в 2 сутринта..
толкова : )

Colouring
02-23-2012, 18:54
Очаквах да е много по-интересен,предвид всичкото това хвалене.Не ми хареса.С много усилия го изгледах,определено няма да го гледам втори път.

raduna
02-24-2012, 11:59
Испанската версия е римейк на италианския филм (който също е доста нов), гледала съм на италианския и първа и втора част и на испанския първа (втора още очевидно не е излязла). За мен италианския си е по-добър, но гледам римековете заради Марио Касас.:))
Гледайте и италианските, има ги в замундата.

ByBinKaa
02-24-2012, 18:27
Много хубав и смислен филм ! Бих го препоръчала. Актьорите са добре подбрани... Особено Марио Касас, няма втори такъв, ей ! Иначе много кофти край, до последно се надявах, че накрая ще се съберат. Добре, че има втора част. Има надежда :D

sashunkaa
02-24-2012, 18:43
^Надеждата умира последна.. :D

SorrowEyes
02-25-2012, 11:12
Йейй, ще има втора част със същите актьори. Дано да се съберат накрая, защото това ме побърка в първия филм!!! :(

mMemories
02-26-2012, 09:43
Няколко месеца се каних да го гледам, ама все не ми оставаше време... Една вечер една фр. ми ревеше по телефона смис. 'шот бил много тъжен и си викам чакай да го видя на кво прилича ии го гледах в 2 и половина през нощта ;д

Иначе уникален филм, уникални актьори (особено Марио <33), накрая много рев ии всяка вечер си гледам края и с една фр. си ревем като бабички на "Робинята Изаура" ;х