PDA

View Full Version : Имам нужда от съвет!



HappyStar
02-14-2012, 13:28
Здравейте!
Надявам се да не ви досадя и да отделите няколко минути, за да помогнете на един отчаян човек.
С гаджето ми правим 6 месеца след 1 седмица и аз просто незнам какво да и подаря.Знам, че има много подобни теми,но повярвайте ми всичко което прочетох в тях беше за плюшени играчки,бижута и парфюми.Това са много добри идеи, но за тези 6 месеца съм и подарил 3 плюшени играчки,сребърно колие с 3 висулки,сребърни обеци(или обици,никога немога да запомня думата) и 1 парфюм.За Св.Валентин и купих някакъв ключодържател с формата на сърце,който се разделя на 2,по 1 част и за двамата.Наскоро тя си купи нов парфюм,купи си цял комплект гримове и някакви си други женски глупости и аз просто вече незнам от какво има нужда.Знам какви цветя обича и това няма да е проблем,но дали няма да се обиди ако и подаря само цвете?
Моля ви помогнете на отчаяния човек!
ПП:Съжалявам ако е написано твърде неграмотно.

TheBeliever
02-14-2012, 14:05
Е ние от къде да знаем твоята мацка какво харесва, бе човек? С какво се занимава? Какви интереси има? Хобита?

В краен случай винаги можеш да организираш екскурзийка или поне специална вечер за двама ви. Не е трудно да зарадваш любимия човек, само желание се иска.

HappyStar
02-14-2012, 14:17
Харесва всички обичайни неща,които всички останали момичета харесват.Харесва Здрач,Дневниците на вампира,харесва комедии,харесва да се гримира,да се грижи за косата си,харесва да играе карти, харесва много неща,но не мога да ги напиша всички.Знам само че най-много харесва мен :Р.
Между другото забравих да спомена, че все още съм лапе на 16 години и имам не повече от 40-50 лева в най-добрия случай.

TheBeliever
02-14-2012, 14:26
Нямах предвид да ми изброяваш какво харесва, а ти да си отговориш на тези въпроси.

Но забелязвам, че като цяло в такивата теми подхождате грешно към проблема. Не се питай "Какво да й купя", а "Как да я зарадвам". Ще се зарадва ли на книга по любимия си сериал? Ще се зарадва ли на нова дрънкулка? Ще се зарадва ли на интимна вечеря на свещи? Ей такива въпроси трябва да си задаваш. Ние не я познаваме, че да ти кажем "Подари й еди-какво-си".

djipsito
02-14-2012, 17:50
Цвете в саксия. Избираш и хубава саксия в която да го прехвърли, има супер яки. Аз бях подарила на една приятелка една във формата на чаена чаша боядисана с нарисувани цветя (слънчогледи бяха)... Ще питаш цветарката да ти помага и ще пробвате цветето, което ще избереш с различни саксии. Отделно продават едни много яки телчета ли са кво са, дето се забиват в саксията и на върха има пеперуда или пчеличка.

И така ще си гледате цветето като бебче :Д

bloodyF
02-15-2012, 19:03
отведи я да хапнете някъде,вземи й цвете и отидете на кино примерно..
няма да се обиди, щото правите 6 месеца, не 6 години..

valdesbg
02-15-2012, 21:06
Чаша за кафе/чай по поръчка с картинка/текст по желание. Ваучер за еди какво си, разходете се до друг недалечен град,сгответе си нещо, ръчно изработена картичка, диск с ваши снимки/любими моменти/пожелания/причини поради които я харесваш/обичаш. на първо време това ми хрумва за подарък, който ще зарадва задължително :)

GerganaD
10-31-2012, 15:52
Здравейте, и аз имам нужда от помощ, приятеля ми има рожден ден след няколко дена и съм му харесала няколко подаръка, но не знам кой да бъде. Заедно сме от 4 месеца и ще става на 23 . Първият е часовник (чух, че не било хубаво да се подарява часовник) със кожен колан, вторият една стойка за алкохол от едната страна е с бутилка за ракия с 4-ри чаши за ракия, а от другата за вино с 4-ри чаши за вино. Какво бихте предпочели вие ?!

FuckedUp
10-31-2012, 22:32
Харесва Здрач

:lol:

Amore-Mio*
11-01-2012, 11:47
Някаква книга , примерно?


Иначе можеш да направиш нещо ръчно: картичка, клип, да приготвиш вечеря /ако имате такава възможност/ със свещи и една романтична обстановка, да й напишеш просто нещичко, заедно с цветенце. Варианти много, ти прецени какво ще й хареса на нея, според теб!

Mary_Jane_69
11-01-2012, 19:57
Оф трябваха ми точно 2 реда , за да спра да чета... начи писнало ми е вече, никой от нас не знае твоето момиче какво обича, не сме били ние с нея, та да знаем тайните и и недотолкова тайни желания, намеци и малки разговори... Бъди креативен и вниквай повече отвъд думите й и ще я направиш щастлива, айде със здраве.