PDA

View Full Version : Ако пеете или свирите на китара , барабани или други..



ilovesinging98
02-14-2012, 13:43
Както вече разбрахте от ник нейма ми аз много обичам да пея . Ако и вие обичате музиката оставете по един коментар , споделете хобито и мечтите си ... ;дд вие сте... :)

Takta
03-14-2012, 16:29
Скоро записахме тази песен http://vbox7.com/play:89d2cf3c55
В момента работим по още 3, работим по логото ни, шаблони и обложки за дискове, живот и здраве догодина албум и тениски с името на групата :Д .
Хобито ми към музиката се откри, когато се качих за пръв път на сцена на едно коледно парти...беше уникално преживяване и така от тогава всичко стана и в момента се боря за да се кача на сцена отново..По най-простия обяснен начин Харесва ми да се занимавам с музика и съм щастлив, когато карам публиката да е щастлива :Д

BloodyDreamer
03-14-2012, 19:05
Преди седем години започнах да свиря на пиано поради простата причина, че сестра ми свиреше и аз, нали, за да не остана по-назад xD Отначало ми беше тъпо, защото свирех много лесни неща. После ми беше тъпо, защото смених учителката и новата беше отвратителна. Ей толкова ми оставаше да се откажа. Обаче не го направих. Вместо това отново смених учителките. Сегашната ми госпожа е страхотна - и като човек, и като учителка. А и ми дава страхотни неща да свиря.
Преди една година попаднах на една рок група. Преди това съм минавала през почти всички стилове и се бях установила към простотиите по МТВ и подобни. Но те просто ми отвориха очите. Благодарение на тях израстнах като личност, благодарение на тях се заформих като качествен меломан, благодарение на тях открих музиката в истинския смисъл на думата. Чувала съм страшно много песни (само в телефона имам 508 ), но никога на такова ниво. Заради тях съм се смяла, заради тях съм плакала. Чрез музиката те промениха живота им. Целта ми е да се занимавам с музика и да превърна нечий живот в приказка точно така, както направиха и the GazettE за мен.
Също - освен пианото свиря и на класическа китара. В следващите няколко години искам да се науча да свиря на акустична китара, електрическа китара, бас китара и барабани. :) Макар че вътрешно съм най-навита и нахъсана за барабаните и баса.