PDA

View Full Version : Биологично-литературен въпрос



EinGutesKind
02-14-2012, 14:59
Ако е вярно, че жена, забременяла от сина си, ще роди лудо дете, защо Антигона, Исмена и двамата им братя са нормални.... родителите им са Едип цар и майка му Йокаста :O

LovEsIckk
02-14-2012, 15:01
Лудо няма да е от биологична гледна точка, а от психическа. Баща му да му е доведен син..хич няма да е лесно.

EinGutesKind
02-14-2012, 15:09
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%80%D1%8A%D0%B2%D0%BE%D1%81%D0%BC%D0%B5%D 1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5

Oy7ofCon7roL
02-14-2012, 15:32
Природата си казва думата тук. До колкото знам аз, децата, които са плод на кръвосмешение, често биват уродливи или ненормални.
Просто природата се е погрижила да няма изцепки :Д
При животинските видове както предполагам знаете не може да се кръстосват животни от различни видове заради различният брой хромозоми
Кръстоска става между кон и магаре и се получава катър въпреки различния брой хромозоми ,за сметка на това той е безплоден , като казах природата си знае работата

marilyn
02-15-2012, 18:44
Природата си казва думата тук. До колкото знам аз, децата, които са плод на кръвосмешение, често биват уродливи или ненормални.
Просто природата се е погрижила да няма изцепки :Д
При животинските видове както предполагам знаете не може да се кръстосват животни от различни видове заради различният брой хромозоми
Кръстоска става между кон и магаре и се получава катър въпреки различния брой хромозоми ,за сметка на това той е безплоден , като казах природата си знае работата
ДА. А и все пак в литературата място за биология няма.. всеки може да си пише квото иска :D

ledenakrasota
02-17-2012, 11:39
Нали знаеш, че във Византия преди кръстоносците майка е спала със син, както и баща с дъщеря, подобно на доста други култури? За пример ти давам епохата на императрица Теофано. :)Прочети 5-та и 7-ма книга на Херодот и ще видиш какви извращения има. :?