PDA

View Full Version : Как да впечатля момче??!



^^Балева^^
02-14-2012, 16:15
Харесвам едно момче.Той понякога ме гледа (забелязах), но мой приятелки го питали (естествено зад гърба ми)и той е казал "ми нз".Мисля че не ме харесва, но пък аз не мога да се откажа от него.Искам по някакъв начин да му се харесам, но нз как!!! Моля предложете ми нещо...Как да го впечатля?!...

vermili0n
02-14-2012, 16:35
Най-баналното, което съм сигурна, че всички тук биха те посъветвали е "да бъдеш себе си". Наистина, добре е да го направиш т.е. не се прави на такава, каквато си... ще ти бъде трудно след това.
Заговаряй го, ако имате общи приятели(а доколкото разбирам е така) може да излизате заедно, разбери от какво се интересува(това никак не е трудно, може да разгледаш фейсбука му например) и разговаряй с него на такива теми, които ще му бъдат интересни. Това е в общи линии, останалото зависи от двамата. Надявам се да съм била полезна :)

aMbushhEr
02-14-2012, 17:43
Следи реакциите му когато си покрай него.Подбутвай го и такива от сорта неща..ако отговаря то със сигурност изпитва нещо : )

Chacho
02-14-2012, 17:57
Първата крачка винаги впечатлява момчетата. Запознай се и му вземи номера, после ще се хвали 1 седмица, ще излезе с тебе и накрая ще си мисли, че те е забил, а ти ще си живееш щастливо до края на другия месе... ъъъ... до края на дните си.

raror
02-14-2012, 21:31
ДА .. съгласен съм с "Chacho" ;д момчетата обичат да се фукат на тема "гаджета" .. и че има до тях момиче :D така че в случая ти си по-властната .. подскажи му че го харесваш и той ще си падне в капана [един път и аз се хванах така..]

iLovePussyJuice
02-15-2012, 03:14
Ще ти кажа мен какво ме впечатлява, пък дано ти е от полза.

За да ме впечатли момиче, то трябва да ми бъде интересно, да ме привлича, да бъде интелигентна, да имаме общи теми, да се отнася с мен с нужното уважение... би могло да е плюс ако покаже интерес към мен, но не е задължително. Други бонуси са: чувство за хумор (много желателно) и всякакви детайли, черти от характера и т.н, които аз харесвам, но са достатъчно много, за да не ги изброявам в момента.

Какво НЕ ме впечатлява (понякога отблъсква)? - неестествено поведение, високомерно поведение, ограничени възможности за разсъждения, всякакво поведение демонстриращо ниско ниво на култура и още много.

Във връзка с написаните неща преди мен: аз примерно не (обичам да) се хваля/фукам със забивки и креватни дейности.

Иначе ситуацията ми намирисва на high school crush (15~ +/- години), ако е така - нищо не губиш като опиташ.
Когато момче не харесва момиче и бъде попитано за това, обикновено отговаря с "не". : ))
Когато харесва момиче (или не е сигурно, или не харесва достатъчно, трябва да се допуснат и тези варианти), може да варират отговорите от "не", през "не знам", до "да".
И това става дума за този възрастов диапазон, в случай че се окажа прав за годините. :D

Много често момчетата на тези години са пасивни, прикриват несигурността си като демонстрират високо самочувствие и се изявяват като badass-ове, затова ти бъди инициативна, ти направи първата крачка.
Просто няма какво да загубиш. : )
Аз смятам, че е по-добре да играеш и да загубиш (образно казано, защото за каква загуба си говорим?! хаха), отколкото да не играеш и да се чудиш "какво ако..." : )
Смело и безотговорно! Айде успех :р

^^Балева^^
02-15-2012, 13:14
Мен много ме е срам защото неговия най-добър приятел ме мрази и е голям клюкар.Апък и в неговия клас са само кифли и банички....Може само да ме разиграва и да ме изложи пред цялото училище.Така мисля защото той е по-известен а мен ме познават само някъде 200 човека в училище..Притеснявам се..Май не си заслужава..?!

Chacho
02-15-2012, 13:22
За момента не. Запознай се с още 20-на човека и ще имаш шанс.

iLovePussyJuice
02-15-2012, 13:23
:facepalm:

Мисля, че не си дорасла...откажи се по-добре.

vermili0n
02-15-2012, 17:48
А бе я по-добре не се занимавай с глупости :D не е твоя човек ;)

Cold_Tearsss
02-15-2012, 17:57
Апък и в неговия клас са само кифли и банички....
Каква е тази мания по закуските?

БТЛ Какво е баничка? За кифла общо взето ви разбрах стереотипното определение, ама за баничка трябва да ме светнете, че не съм толкова "вървежен".

Chacho
02-15-2012, 18:10
Същото....

bloodyF
02-15-2012, 18:58
стига се правиш на отворен във всяка тема, нали и схвана идеята..
покани го навънка без да използваш предразсъдърци, че винаги момчето кани първо..после бъди себе си

toad
02-16-2012, 15:21
Отиди и му подари кондом , след което се обърни и си тръгни . Определено ще му направиш впечатление.

Glamour92
02-16-2012, 15:34
^тя ако го нокаутира с едно дясно кроше също ще му направи силно впечатление :D дълго ще я помни

Авторке,поопознайте се малко повече с момчето-шанса да хареса теб,заради качествата ти е по-голям,а ако вече е решил,че те харесва,ще разбереш

lowexd
02-16-2012, 17:01
има една фраза ще цитирам: „когато някой те харесва , знаят всички други , но не и ти “ . така че поразпитай може и да излезе нещо :) Успех !

SorrowEyes
02-16-2012, 18:38
Мен много ме е срам защото неговия най-добър приятел ме мрази и е голям клюкар.Апък и в неговия клас са само кифли и банички....Може само да ме разиграва и да ме изложи пред цялото училище.Така мисля защото той е по-известен а мен ме познават само някъде 200 човека в училище..Притеснявам се..Май не си заслужава..?!


Хаха, ти си броиш запознанствата в училище :D

Виж сега, ако се опитваш да му се докараш с това колко много хора познаваш, няма да го впечетлиш ( освен ако не е някакъв комплексар или супер повърхностен) .
Що се отнася до познанства и приятелства (според мен) едно момче ще се впечатли много повече, ако имаш малко, но истински приятелки, които държат на теб, както и ти на тях, подкрепяш ги, застъпваш за тях и просто сте лоялни едни на други - това говори за теб и като човек като цяло.

Наистина ли е толкова важно да познаваш "кифли и банички" от други класове, като си лицемерничите взаимно.
Just keep it real. Бъди искрена в намеренията и думите си и не се преструвай пред него.
Късмет :)

rose_berry
02-26-2013, 17:58
haresvam momche i nezna da li i men me haresva

tHe_COolEst_GIrl
02-27-2013, 06:16
haresvam momche i nezna da li i men me haresva
Наблюдавай поведението му, докато си около него. Ако се перчи или търси присъствието и вниманието ти, работата е ясна.
Успех ;)

minchorna
02-27-2013, 06:24
haresvam momche i nezna da li i men me haresva

Добре.

пAteNцЕ
02-27-2013, 11:37
оф като почнете така....бъди себе си и ако не те хареса му тегли една! иначе няма да хареса сама теб и това което си а някаква друга
едит
ууу момент обърках и не видях :Д е пак същото-бъди себе си :3

Mimito067
12-01-2013, 12:54
sorry 4e pi6a na angl.
V4era skasahme s gadjeto mi za vtori pat no 4estno kazano ve4e ne mi puka , no sre6tnah dryg
Bqhme v edna detsa gradina i jivee blizo do nas
parvona4alno imahme mnogo temi za razgovor no sega ne mi se iska da mu dudna za y4ili6te vapreki 4e sme v razli4ni
znam 4e trenira futbol no az ne sam kato onezi momi4eta koito uj haresvali toq otbor i toq igra4 no vse pak mi trqbva tema
a i nie si pi6em po facebook

baby_baby
12-01-2013, 20:05
За какво трябва да се харесасх на момче ако те харесва ще дойде при теб ще покаже интерес към теб

betudontbet
12-01-2013, 23:54
Харесвам едно момче.Той понякога ме гледа (забелязах), но мой приятелки го питали (естествено зад гърба ми)и той е казал "ми нз".Мисля че не ме харесва, но пък аз не мога да се откажа от него.Искам по някакъв начин да му се харесам, но нз как!!! Моля предложете ми нещо...Как да го впечатля?!...

прави клекове , ходи на солариум, за да имаш хубава кожа

alison
04-16-2014, 19:37
Здравейте тийнейджъри , имам огромен проблем !!!
Има едно момче в училище и сме на един коридор . Но в този коридор са и другия клас ...от там почти всички са кифли . Той постоянно се натиска с едно момиче от този клас , с което може да се каже , че с е нещо като приятелки ... но това че се натиска ме дразни!
И не е в това проблема че той се натиска с тях ами .... имам в предвид че постоянно ме хваща през кръста,нарочно си мокри ръцете и ме пръска в лицето ... дори вчера се прибрахме заедно и си говорихме за футбол ,за танци понеже и двамата танцуваме и такива неща...Но пък понякога не сме си говорели по цели седмици нз защо. Той е по-голям от мен с 2 год. Немога да разбера дали ме харесва-според мен не ,но се нуждая и от вашето мнение!!!МОЛЯ ВИ...

alison
04-16-2014, 19:42
А ако е както при мен - момчето те наблюдава и в следващия миг обарва кифлите от другия клас за задника и ....