PDA

View Full Version : Вирус ????



Princess_Daisy
02-14-2012, 16:47
Здравейте.
Имам нужда от помощ..-- смис на някой ако му се е случвало или ако има идея какво е ,моля да сподели. Преди 30 мин тръгнах да свалям един сериал и на 2 мин от свалянето ми се активизира анивурусната - пишеше,че е някакъв троянец.Не успях да видя нищо по-подробно,защото изведнъж ми затвори всичко - смис скайп,отворени програми,отворените страници в int explorer-a.А сега ми се появяват постояноо съобщения от рода на :critical error ,disk drive C is unreadable, damaged hard drive clusters detected,hard drive space less than techincal limits,boot sector of the hard drive is damaged,hard drive does not correspond to system requests,windows os can't detect a free hard drive space. hard drive error.
Някаква идея ? Това ми се случва за пъри път.
ПС: Когато отивам при all programs....няма никакви програми ..... А когато от C отивам в program files , всички папки са оцветени в светло....смис не както трябва да са.


Разгледах в гугъл и може да се окаже system check ,aко някой все пак се е сблъсквал с това, ще съм благодарна,ако сподели какво е правил.

sli73r
02-14-2012, 17:05
Има си и клипче как се маха : http://trojan-killer.net/top-14-lies-told-system-recovery-systemrecovery-virus-state-computer/

doomkillerr
02-14-2012, 17:16
С каква антивирусна програма си? Тя работи ли все още? В твоя случай, е най-добре сканиране на хард диска с буутващ диск...

Аз препоръчвам "Kaspersky Rescue Disk 10"

Princess_Daisy
02-14-2012, 17:17
Мерси много,тъкмо тръгнах да го оправям.Уфф,изкарах си акъла.