PDA

View Full Version : Изяждам се



noproblem123
02-14-2012, 17:12
Ще говоря честно, харесвам едно момиче от много време, но тя не знае, а нейната най-добра приятелка ме харесваше преди това, но аз я отрязах. Сега, с това момиче си казвахме преди Здрасти и такива неща, но престана да ми обръща внимание. Малко пъти съм и писал във фейсбуук. Имам чувството, че се притеснява да ми признае. Днеска бях с едно момче и тя идва и вика дали някой е към Попа и ме погледна мене и аз викам не, защото съм си в друга посока и тя изглеждаше разочарована. Когато съм наоколо ме гледа всеки път, но не ме заговаря. Много голям страхливец съм, признавам си. Още имам шанс, помогнете.

trabi_bs
02-14-2012, 17:19
кажи и направо че я харесваш и искаш ба бъдете заедно. не бъди страхливец иначе ще си седиш сам

kikki
02-14-2012, 17:26
Ем, искаш помощ. Да, ама не ти е нужна. Може би просто трябва да я заговориш. Не те е страх, искаш да кажеш, че те е срам може би. Разбираемо е. Но се замисли. И нея я е срам не по-малко от теб. Може би очаква ти да я заговориш, да направиш първата крачка или както искаш го наричай. Казвам ти го, защото съм момиче. Донякъде и аз знам какво й е на нея и смятам ,че и ти не изпитваш нещо чак толкова различно. А е престанала да ти обръща внимание, защото сигурно е помислила, че не се интересуваш от нея тъй като не я заговаряш :) Било е хубаво да приемеш да я изпратиш. Може да заобиколиш, но поне ще имаш шанса да поговориш с нея, да се сближите. Е, щом мислиш, че имаш шанс - най-добре я заговори. Сприятели се с нея.

Съвет: Момиче съм. Искам да кажа, не ми взимай толкова на сериозно писаниците :)

TheBeliever
02-14-2012, 17:40
Спряла е да те поздравява защото си отрязал най-добрата й приятелка. Кой знае колко са те обсъждали двете и най-вероятно са те окачествили като най-голямото зло на планетата. Запомни, че по-злобно нещо от наранена жена няма.

Преди да бързаш с признания и любовни излияния опитай поне малко да се сближиш с нея. Виж дали ще прояви интерес към теб. Това, че те била гледала и, че НА ТЕБ ти се е сторила "разочарована" не значи нищо. Понякога си мислим, че виждаме неща, които само ни се иска да са там.

noproblem123
02-14-2012, 18:23
Аз озенявам себе си като страхливец, защото съм си такъв, никога не съм казвал на някой в лицето, че го обличам, винаги е ставало по други начини. Аз никога не съм се интересувал в приятелката и, тя ми пишеше. Страх ме е да не би да ме отреже, защото отрязах приятелката и. Но аз никога не съм я отрязвал директно, тя не ми е признавала, но то си личи. Добре, че изгуби интерес в мен момичето. Леле, ако ме отреже ще приличам на най-големия глупак на планетата, защото сигурно яко ще ми се присмиват, ако съм разбрал тия намеци погрешно. При мене никога не минава лесно работата - всеки път е различно, но оценявам мненията ви.

BlizeR
02-14-2012, 18:38
Ще говоря честно, харесвам едно момиче от много време, но тя не знае, а нейната най-добра приятелка ме харесваше преди това, но аз я отрязах. Сега, с това момиче си казвахме преди Здрасти и такива неща, но престана да ми обръща внимание. Малко пъти съм и писал във фейсбуук. Имам чувството, че се притеснява да ми признае. Днеска бях с едно момче и тя идва и вика дали някой е към Попа и ме погледна мене и аз викам не, защото съм си в друга посока и тя изглеждаше разочарована. Когато съм наоколо ме гледа всеки път, но не ме заговаря. Много голям страхливец съм, признавам си. Още имам шанс, помогнете.

Извини се на приятелката й, След което бъде смел и признай на нея, че я харесваш. Момичетата не харесват страхливци ( не намеквам че ти си такъв)

LadyTerrible
02-14-2012, 19:19
Смелите си имат всичко ! Пък,който играе,печели,който не играе,не печели ;)

trabi_bs
02-14-2012, 19:23
не се плаши , намери някой за нейната приятелка и и се извини , след това момичетата ще те обсъждат и може тя сама да те потърси

noproblem123
02-14-2012, 20:23
Писах си по ФВ с нея и ми каза, че не ми обръща внимание, защото в училище не говоря с нея. WTF? Оказа се attention whore. Нищо, утре ще пробвам на живо. Сигурно се е обидила, защото не съм я заговарял напоследък.

trabi_bs
02-14-2012, 20:24
съгласен съм ,може и да стане

noproblem123
02-14-2012, 21:35
Обаче много странна работа. Това не е като сега да сме се запознали, аз я познавам от миналата година. Голям съм глупак, ма тя винаги се движи с някви момичета, то само едно здрасти да се каже, какво да и кажа, тя си ходи да си пуши с тях.

noproblem123
02-16-2012, 22:23
Хора, голям обрат. Сега ще ходим на кафе и искам съвети как да се държа и да не изглеждам скучен, там ще й призная. Тя вече се съгласи да излезе с мене, така че тая част е по-лесна.

anonymous708973
02-17-2012, 11:27
Писах си по ФВ с нея и ми каза, че не ми обръща внимание, защото в училище не говоря с нея. WTF? Оказа се attention whore.

Нещо много лесно лепиш определения май? Нормално. И аз не бих обърнала внимание на някого, който ме подминава в даскало.