PDA

View Full Version : Въпрос



Salom
02-14-2012, 18:00
Искам да попитам дали е възможно момче да харесва момиче, но едновременно с това да й говори за други момичета, т.е. да споделя точно като на обикновена приятелка? Това може ли да се приема като някаква техника да се добере до момичето? :)

Enchanting
02-14-2012, 19:01
според мен - не.

LadyTerrible
02-14-2012, 19:15
не,смята я само за приятелка.

broken-barbiee
02-14-2012, 19:32
Значи това ми звучи или като просто приятели или метода на отхвърлянето (т.е. иска да й покаже, че изобщо не се интересува от нея) :D Демек аз мисля, че няма шанс да я харесва.. :)

П.С.: Все пак изчакай и някое момче да се включи в темата, че нали знаеш може и да има някакви скрити мисли с това харесване на други момичета! :)

valdesbg
02-14-2012, 20:14
Тц. Такъв висш пилотаж не владеем.

Friendzoned girl is friendzoned :)

Salom
02-15-2012, 09:58
И момичето и момчето никога не могат да бъдат нещо повече от приятели?

valdesbg
02-15-2012, 10:05
Ми... може да помачкате чаршафите, като най-оптимистичен вариант. Засега :)

Мъжките имаме само една стълбичка, нали знаеш. Някой ден може да го цапне дъската.

Никога е прекалено дълго.

Salom
02-15-2012, 10:17
Тоест във всеки един момент единият може да хлътне по другия? (имам предвид не само секс)

valdesbg
02-15-2012, 10:23
Може, но е малко вероятно ако разчиташ на късмета, съдбата, патока Дъфи или в каквото там вярваш. Ако толкова го искаш въпросния младеж - вземи пофлиртувай малко с него, женски трикчета приложи там предполагам знаеш. Мъжките лесно се даваме.

anonymous708973
02-15-2012, 10:27
Вместо да седиш и да умуваш какво точно означава, излез с него, вкарай малко чар и ще стане ясно.

Salom
02-15-2012, 10:35
Много благодаря за мнението и съветите :)

ivcheto0o
02-15-2012, 12:21
Може би има два варианта-или се опитва да я накара да ревнува или наистина я приема само като приятелка.

djipsito
02-15-2012, 12:44
Зависи. Той как се държи с теб, показва ли интерес ?

На мен ми се е случвало нещо такова с един индивид и спрях да се занимавам, понеже не знаеше коя иска, а не мислех да тичам подир задници.
Не ми пречеше да говори за други, казвах си мнението. Или ми говореше за бившата си, която още обичаше, или за едно друго момиче, с което се закачаше. А през тва време ми правеше намеци и на мен. Така де, виждах го, че по-скоро му е само за секса, не му беше до връзки, а и той потвърди.
Един ден говореше едно (а правеше друго), друг ден ми казва, че бил влюбен в мен (:D) а аз му казах, че 1 април е далече. Така де, понеже си писахме тогава, като се видяхме аз го питах дали е бил сериозен като го е казал, щото аз го приех на ташак. И той каза, че да и го питах въобще знае ли кво иска и ми каза не, честно казано не знам кво искам...
Един ден се целунахме, на другия ден се прави, че ме няма и ме отбягва и почна да излиза с другото момиче (:D). На мен реално ми е все тая, въпреки че в началото го харесвах, ама бая ме отблъснаха тия работи, беше като фурнаджийска лопата.

Абе с две думи, не приемай нищо насериозно, докато не стане сериозно. По-лесно е и няма разочарование. По-скоро е едно такова кефско чувство, че не си се подлъгала с такъв индивид.

Както казаха и другите, може да говори, за да покаже, че няма интерес към теб или за да те накара да се подразниш или е като в моя случай, не знае какво иска и с коя го иска.

Chacho
02-15-2012, 12:51
Само да добавя, че според моите скромни статистически извадки, повече хора днес са запознати с термините friendzoned, pick-up, alpha male и каквото още се сетите от сваляческата литература и са попадали на съвети за това, как да се държиш пред момиче. Според мен е напълно възможно да го ползва като трик. Правило номер едно в езика на тялото е да взимаш обстоятелствата в предвид и да четеш цялостното поведение, за да изчистиш противоречивите сигнали.