PDA

View Full Version : Въпросче !!!



Heu3weS7нA
02-14-2012, 18:03
Здравейте, приятели.
Значи въпроса ми е следния - с моят приятел изпробвахме позата ''Обратно родео'' в която аз съм в/у него с гръб, та четох че така по - лесно се достига до оргазъма на G spot иии преди да започнем в тази поза аз свърших един път (клиторен оргазъм) и след това като бях в другата поза имаше мокро по кревата, и ме интересува какво точно е това и след тези ''води'' ли следва оргазъма.
Благодаря предварително ! :)

granger
02-14-2012, 18:16
Кви води?! Скуирт ли си получила ?! Съмнява ме,щеше да разбереш ,както и да е. Мисля ,че след като си получила оргазъм е нормално да е по-мокро,съвсем в реда на нещата. А ,ако питаш за скуирт оргазъм ,защото само така си обяснявам израза"тези води", при получаването на такъв вид оргазъм те изтичат ...даже в повечето случаи излизат на струйки :D Странно е за обяснение.

Heu3weS7нA
02-14-2012, 19:13
Хахаха за това сложих в кавички води ;) .. Разбираемо е, че след като съм свършила е логично да съм по-мокра ... Просто от доста време насам се опитвам да достигна до G оргазма, но се не се получава и си помислих, че това може би е част от него :D но от преди наистина да е започнал, чела съм доста за него и знам, че ако го постигна няма как да разбера, а пък за този ''Скуирт'' не бях чувала до сега.. Значи имаше доста ''вода'' както го наричам :D, но не изпитах НИКАКВО чувство на оргазъм и затова ми е доста чудно ?! :/

Heu3weS7нA
02-15-2012, 19:43
E някой ще каже ли ? :) :?

milano2010
02-15-2012, 22:10
Ми оргазма за това е оргазъм за да го усетиш, иначе не знам дали е възможно но може и да е възможно да си скуъртнала преди самия оргазъм знам ли... а за Джи оргазма щом си чела знаеш къде се намира точката и мога да ти препоръчам да използваш пози съобразно формата на чурката на другарчето ти , щото нали се сещаш че на него ако да речем му е извит нагоре обратната ездачка нищо не може да напраиш в смисъл надявам се да ме разбра