PDA

View Full Version : кажете ми ;(((((((



BrokenHeartt
02-14-2012, 18:48
Кажете ми как да не мисля за него ?!?!?!??!?!?! как да го забравя... какво ли ен съм пробвала не става и не става/.. знам, че няма такава магия, но вие как се опитвате да забравите някого или нещо. просто ми писна, за 1 минута да ми е бил в ума 100000 пъти.... помогнете миииии//// не искам да мисля за него... не искам, а като почна да си мисля за друго и веднага той, той, той, той, той ПИСНА МИ !

li0n
02-14-2012, 18:50
Relax! Времето оправя всичко. Не е единствен!

an0nimn0
02-14-2012, 18:52
Излизай по-често с приятели и се забавлявай, запиши се на нещо, не ходи на местата, където може да го видиш..Все едно и също..
Времето лекува. : )

Enchanting
02-14-2012, 18:57
Насочи се към нещо друго. Недей да си втълпяваш, че мислеш само за него. Така е още по- зле за теб.

BrokenHeartt
02-14-2012, 19:03
опитвам се не става.. като съм с приятели само за него мисля, като пиша дом. и уча пак така.. 1 година минаи нищо не станаа..

li0n
02-14-2012, 19:05
Щом е минала цяла година не мисля че можем да ти помогнем.

LadyTerrible
02-14-2012, 19:14
Или просто си кажи и спри,а ако не можеш,значи трябва да продължиш.

respectfull
02-14-2012, 19:16
В момента и аз съм същата.. Много добре те разбирам ;[ :x Дано с времето да мине

valdesbg
02-14-2012, 19:22
Ау... ти си трагичен случай. Иди при специалист. Тука сме аматьори всичките.

forside1
02-15-2012, 09:42
Всичко което може да ти помогне го написаха по-горе така че, аз само мога да ти кажа това : "Забравяш някого, когато срещнеш някого". Тълкувай го както искаш :)

lovemtk
02-18-2012, 10:11
Наистина любов се замества с любов, но и аз съм в такава ситуация, дано с времето спре.

dream1707
02-18-2012, 10:23
Хей, хей... дишай !
Колкото повече си набиваш, как не можеш да го забравиш, как не се получава, как постоянно ти е в главата и тем подобни... Толкова повече продължаваш да мислиш за него ..

Успокой се бе момиче, намери си хобита, излизай с други хора, други момчета.. Прави си кефа един вид и гледай да не си товариш главата с подобни мисли.. ще видиш как постепенно ще спре да ти се върти толкова в главата.

fenkaaa
02-18-2012, 11:16
Ще се повторя,времето лекува ..

bebeemalko
02-18-2012, 17:53
Запиши се на танци. Аз като вляза в залата, дори и болна да съм, всичко ми минава, а и аз мислех за бившия ми до скоро, така че ти съчувствам... казвам ти помага, а и доста време ще убиеш там+ще си намериш нови приятелки ;) късмет

DarkLight
02-18-2012, 19:02
Подкрепям те напълно :)

Lalalalaa
02-18-2012, 19:59
Времето не лекува ! То те учи само как да живееш с болката.. личен опит...

nqkakwa si tam
02-18-2012, 20:13
Еми аз ти предлагам да се запишеш на карате, защото аз така преживях едно момче. Като играеш карате забравяш за всичко и мислиш само за това да спечелиш. Това е от мен!!!

Glamour92
02-18-2012, 21:22
...Не се мъчи да го забравяш и не си втълпявай ден и нощ,че си длъжна да загърбиш всичко,свързано с него.Сега ще ти кажа защо.Когато някой дойде и ти каже "В никакъв случай не си представяй голям,сочен,жълт лимон" кое е първото нещо,за което се сещаш и за което си мислиш в близката 1 минута...Ами да,именно големия,сочен,жълт лимон,за който ти е забранено да мислиш.Така че приеми,че това е период,който е естествено да продължи известно време.Занимавай се с нови неща,продължавай да се виждаш с приятели,ако можеш-запиши се на спорт-понякога физическите предизвикателства увличат много и така... С времето ще отшуми

marilyn
02-18-2012, 21:25
Времето лекува, факт е. Но лекува, само тогава, когато наистина искаш да се излекуваш. Ако сам не искаш да си помогнеш и Господ не може да ти помогне. :)

TheBeliever
02-18-2012, 21:28
...Не се мъчи да го забравяш и не си втълпявай ден и нощ,че си длъжна да загърбиш всичко,свързано с него.Сега ще ти кажа защо.Когато някой дойде и ти каже "В никакъв случай не си представяй голям,сочен,жълт лимон" кое е първото нещо,за което се сещаш и за което си мислиш в близката 1 минута...Ами да,именно големия,сочен,жълт лимон,за който ти е забранено да мислиш.Така че приеми,че това е период,който е естествено да продължи известно време.Занимавай се с нови неща,продължавай да се виждаш с приятели,ако можеш-запиши се на спорт-понякога физическите предизвикателства увличат много и така... С времето ще отшуми

Ти ще ме пратиш в 00:29 до магазина за лимони...


Аз пък ще ти кажа да мислиш за него. Много, непрестанно, във всеки свободен миг. Мисли за лошите му черти, за това как не е единствен и неповторим, за всичко лошо, което някога ти е причинявал. Мисли само за това. И все някога ще ти писне да се самосъжаляваш и неусетно ще се вземеш в ръце.

Glamour92
02-18-2012, 21:48
^...от скритата мощ на забраната за лимона е :D действа в обратна посока и в радиус от километри
Авторке,това е...не си налагай забрани,защото вътрешно ще копнееш да ги нарушиш-изживей си мъката по тоя момък-тя не е безкрайна,някоя сутрин ще станеш и с изненада ще установиш,че ти е все тая за него.Не казвам,че ще е лесно-понякога мисълта ще те пари,може и да не можеш да спиш,в някои дни всичко ще ти напомня за него-но рано или късно всички тия щуротии отшумяват

Chacho
02-18-2012, 22:06
Защо трябва да не мисли за него или да го намразва. Единственото, което е нужно, е да си каже не, когато е пред изкушението, и да се опита да си запълни дупката - друга изгора.

nqkakwa si tam
02-19-2012, 07:58
Според мен най-добрият начин да го забравиш е да си хванеш друг. Е да първите седмици ще мислиш за него, но после ще те заинтересува този, с който ще си в момента.

yordans
02-19-2012, 12:28
Като го забравиш, само ще се ядосваш, че си изгубила толкова време мислейки за него.
Иначе не си хващай друг, само за да го забравиш. Абсолютно никога, не трябва да използваме някой, за да продължим напред. Имай малко търпение, ще мине.

ZeroTolerance
02-21-2012, 09:09
Всеки е минал по този път, така че не се филмирай излишно. Като за начало се опитай да не мислиш за него. Разсейвай се с нещо и си запълвай свободното време с приятни занимания. Намери си някакво хоби, нещо, което ти носи удоволствие и те отърсва от натрапчивите мисли. Излизай с приятели, запознавай се с нови хора, запиши се на курс по танци, бокс, аеробика... Нещо, което да те развлича и да неутрализира негативното в теб. С времето нещата ще се уталожат, чувствата ти ще избледнеят и ще останеш само със спомените за случилото се между вас. Ще срещнеш друг човек, който ще те прави щастлива и животът ще продължи в обичайния си ритъм. Никой не е казал, че е лесно, но пък се случва непрекъснато, така че трябва да го приемем и да продължим напред. Успех!

Pamaa
02-21-2012, 10:48
Запознай се с нови хора. (: