PDA

View Full Version : Проблем с тестиса.



emo94
02-14-2012, 20:20
Здравейте,имам от 2-3 дена леки болки в десния тестис.Тези болки почнаха изведнъж както се разхождах и ме заболя тестиса...На другия ден затихна болката,но сега пак ме боли дори малко по силна е болката и се качва от тестиса нагоре...Проверих да няма някаква бучка,подутинка,но нямаше.Единственото нещо е,че като го пипна на определено място някъде по-нагоре и чуствам болка... Моля,ако някой е имал нещо подобно да сподели,че съм се притеснил с тва чудо...

ПП:Тази болка съм я имал и преди 2-3 години докат играя футбол ме е заболявало,но минаваше след 1-2 дена макс.

emo94
02-15-2012, 14:34
Няма ли някой да даде съвет :(

toad
02-15-2012, 15:09
Говори с баща си и идете на лекар .

emo94
02-15-2012, 19:54
Говори с баща си и идете на лекар .
Страх ме е като отида да не кажат нещо лошо,че е за операция :X:X :(

emo94
02-16-2012, 17:35
Днес отидох и личната ми лекарка ме прегледа и ме прати за кръвни изследвания и каза,че всичко е наред,но било малка херния и каза ако ме заболи да отида пак...Никакво лекарство нищо...Сега ме боли и крака от вътрешната страна...Май утре пак ще трябва да ходя :( Някой да знае дали това може да се излекува с лекарства без операция,че много съм се притеснил с тая операция ? :(

batkodoki
02-18-2012, 20:36
Днес отидох и личната ми лекарка ме прегледа и ме прати за кръвни изследвания и каза,че всичко е наред,но било малка херния и каза ако ме заболи да отида пак...Никакво лекарство нищо...Сега ме боли и крака от вътрешната страна...Май утре пак ще трябва да ходя :( Някой да знае дали това може да се излекува с лекарства без операция,че много съм се притеснил с тая операция ? :(

ВЪЗРАСТ ?!?

Нямаше как изобщо да се ангажирам ако не беше горният ти пост ...."Днес отидох и личната ми лекарка ме прегледа и ме прати за кръвни изследвания и каза,че всичко е наред,но било малка херния "....

Ако си полово активно Момче (както предполагам) и /или и със промискуитални склонностти - теорията за "малката херния" в тестиса на полово активен хлапак може да я репродуцира в собствената си кратуна в която едва ли би имало място за "малки хернии" поради липса на субстрат!