PDA

View Full Version : Има ли нещо "гнило" според вас



aleks07
02-15-2012, 06:11
Сложно е, но ще се опитам да го опростя максимално..Преди време незнайно как харесах момче тип "мачо"..за него по скоро са важни бройките..не исках да бъда поредната в списъка, въпреки, че бе ясно, че има интерес.Приятелите му ме одобряваха, НО НАЙ-МНОГО НАЙ-ДОБРИЯТ.Стана така, че по куп причини момчето което харесвах тогава вече НЕ е в нашето училище.Минаваше времето, а аз просто трябваше да се оттърся от него...един ден както си седях на прозореца в училище погледите ми се срещнаха С НАЙ-ДОБРИЯ МУ ПРИЯТЕЛ..(ще го наричам Х защото ще се объркате по нататък. от начало не обърнах особено внимание..но започна да се случва прекалено често.,.Гледаше ме всеки ден и то сравнително дълго 8-10 сек - с него се познаваме, но не сме в супер приятелски отношения..иначе да говорим си от време на време..та вчера СВЕТИ ВАЛЕНТИН.. пак гледаше пак толкова време...Отидох в ендо от междучасията при тяхната стая - от неговия клас е една приятелка и всички ме гледаха странно попитах какво е станало и ми казаха " Прочетоха валентинката, която си написала пред целия клас - за (онова момче което изключиха" аз не съм я писала, в нея пишело, че ще го чакам колкото е необходимо, че го обичам и тем подобни..Говорих с приятелката ми от класа му да поразпита кой я е написал..после тя ми обясни, че Х е казал, че я е написал когато са били скарани с момчето което не е в нашето училище, но, че нямал нищо против мен и ми каза, че си говорили кой харесва и аз попитах кой..тя ми отговори май теб и ми каза попитах го ако не вярваш..после беше казала на другото момче с което се движа, че той не е отговорил дали ме харесва, но мълчанието значело да.Незнам какво са си говорили двете ми приятелки, но после разбрах, че тя го попитала отново и той бил казал не. Като се замисля всичко не се връзва
1во Момичето от неговия клас каза, че той не е човек, който би си признал
2ро Държи се мило с момичето което харесва, а иначе е доста грубичък с останалите - с мен се държи наистина мило
3то 1во ме харесвал, после нензма си какво казал не - има нещо странно в това
4то..нензм на него за какво му е било да пише такава валентинка от мое име , казал е, че за да си помисля, че онзи си я е написал сам и да му се ядосам, защото тогава са били скарани..но той е знаел от доста от одавна, че когато раздават валентинките той няма да е в нашето училище..даже ми го беше казал отодавна, че няма да е в нашето училище и сякаш не случайно е написано това "ще те чакам колкото е необходио"..
.знам, че е наистина объркано, и някои от вас може да не разберат самата история..но не ви ли се струва, че всякаш в целия "развален телефон" между приятелките ми мен и него има нещо гнило, просто защото някак не се връзват нещата..ще ви бъда много благодарна ако ми отговорите..защото съм наистина притеснена

niq17
02-15-2012, 07:26
ами да ти кажа някой неща не се връзват едно с друго иначе нензам

djipsito
02-15-2012, 13:29
Ти реално от цялата история кво искаш ? Или кой ? Малко не те разбрах честно казано..

LeprikonA
02-15-2012, 15:06
Малко не те разбрах честно казано..

аз също. какво толкова те притеснява като цяло? а и сама си го каза, че е точно като развален телфон и не бива да се вържеш на всеки на думите.

TheBeliever
02-15-2012, 15:16
Ако толкова искаш да знаеш какво и защо е направил отиди и го питай сама. Тези глупости с кой-какво-казал няма да ти помогнат.

пAteNцЕ
02-15-2012, 16:22
поговори с него както казаха по-горе

aleks07
02-15-2012, 17:35
Ами харесвам сегашното момче тоест Х.. най-добрия приятел на изгоненото момче..говорих с приятелката си от неговия клас и се оказа, че тя е криела много неща..още в началото когато го харесах тя го е разпоитвала кой харесва и той се е усетил смаил с лека усмивка е казал хех знаех си, после вчера не е казла, че не ме харесва " ам, че не ме познава добре" и вчера по ендо време ни е чул, че аз искам да го заговоря като ще му искам запалка и я е попитал дали е чул правилно, че да си я вземе ;дддд и общо взето това е

пAteNцЕ
02-15-2012, 18:27
ама авторке като ще въртиш посредник нека той е надежден поне ;x

bloodyF
02-15-2012, 20:09
ама авторке като ще въртиш посредник нека той е надежден поне ;x

да..
иди и говори с него директно на 4 очи..с вашите приятели, приятелки и приятелчета затова накрая мрънкате всичките че нямате гаджета.

aleks07
02-16-2012, 05:04
Благодаря за мнениеята и наистина знам, че е много объркано..просто след всичко имам поне малки надежди, че има чувства към мен :)