PDA

View Full Version : ПОМОЩ ! Оголване на главичката



Witchcraft007
02-15-2012, 07:34
Така здравейте , аз съм нов но както и да е , знам че има много теми по този въпрос но нито една неможе да ми помогне на мен така аз съм на 16 имам проблем при оголването на главичката поне така си мисля така като е надървен немога да го оголя само до половината се показа главичката смисъл ако дръпна на доло много боли и леко по леко се показва но много боли .. а като не е надървен си го оголван . Така та въпроса ми е имам ли проблем ? как да го реша дали да хода там на доктор ? как точно трябва да стане оголването ? Защото с приятелката ми вече става дума за секс а четох тук там че неможе да се прави без да е оголена главичката . Може ли някак да се оправи без да хода на лекар или сичко опира до там защото много не ми се ходи но ако сичко опира до там .. Ако някой може да помогне ще съм много благодарен :)

machoka
02-15-2012, 08:56
Отиваш под душа и без да напъваш много, малко по малко ще излезе. Ако искаш може сапун - шампоан да намажеш за да ти е по-лесно. След време въобще няма да ти прави впечатление.

airHaos
02-15-2012, 09:47
Абе тва ,че ако не ти е оголен и не можеш да правиш секс не е вярно , даже като си слагаш презерватива и накрая главичката ти ако не е оголена претъпява осещането и издържаш много повече :D. Ама иначе това си е проблем аз бих те посаветвал да отидеш на доктор ако не оспееш да го оправиш , и аз преди имах такъв проблем като малък даже щаха да ме водят на доктор ама се оправих , бях някаде 5-ти клас като ми се оправи.

stambelan
02-15-2012, 10:41
Иди на доктор да ти сцепят кожата, не ги слушай.

anonymous708973
02-15-2012, 10:51
Много теми имало, ама никоя не можела да ти помогне. За сведение, тоя въпрос е разнищван милиони пъти и абсолютно всяка тема по него може да ти помогне.

cus7om1z3
02-15-2012, 11:22
Много теми имало, ама никоя не можела да ти помогне. За сведение, тоя въпрос е разнищван милиони пъти и абсолютно всяка тема по него може да ти помогне.

Можеше просто да му помогнеш, ако знаеш нещо по темата.. с този пост спамиш само и като го написа да не би темата да се истри или стана нещо .. ;хх

По темата - И аз имах такав проблем като малак и помня че всеки път като влизах в банята си го оголвах и го държах така известно време. Слагаи сапун, шампоан и тем подобни неща които ще ти помогнат с оголването (дори лубрикант ако имаш) ;D Иначе ако не се оправи се ходи на лекар и там ще те измайсторят. :D Успех

machoka
02-15-2012, 12:14
Абе всеки си мисли, че е за лекар в началото. Стига ги съветвахте глупости. Да я понапъне малко като сложи шампоан, нищо няма да му стане.

Nightwolf
02-25-2012, 14:18
Абе тва ,че ако не ти е оголен и не можеш да правиш секс не е вярно , даже като си слагаш презерватива и накрая главичката ти ако не е оголена претъпява осещането и издържаш много повече :D. Ама иначе това си е проблем аз бих те посаветвал да отидеш на доктор ако не оспееш да го оправиш , и аз преди имах такъв проблем като малък даже щаха да ме водят на доктор ама се оправих , бях някаде 5-ти клас като ми се оправи.

В 5клас....ясно как си го оправил :D:D:D