PDA

View Full Version : Зарязана на Свети Валентин .. уникално просто !!



cryingbaby
02-15-2012, 08:24
здраветите... Ето че се случи и това да ме зарарежат на този празник...
С момчето което ходехме.. от вчера вече не ходим.В петъка (мин седмица)бях в тях унижих се супер много..защото наистина тове е човека които обичам.. Унижих се отидох в тях ревала съм му цял ден.. и го помолих за още един шанс.. защото той каза че не искал никои,че искал да тренирра да излиза с приятели.. да учи... някфи текива работи а ходиме от половин година вече.. и просто по цял ден заедно.. и как да го забрава .. много боли на никои не го пожелавам
.. Писна ми да му хода по газа.. и да ме наранява.. !! добре кажете ми.. обясенете ми.. защо не мога да го разбера..
когато бях в тях целува ме ..гушка ме.. каза ми че ме обича.. обаче точно сега не иска да бъде с никои.. !?!?!?? Било му писнало но иначе ме обичал.. кфа е тази логика ?! Днес исках да отида до тях.. да го вида не искал да ме вижда.. не бил на кеф.. а не сме се виждали от 5 дена.. дори и като приятели да се видим.. за мен пак е нещо ;(( .. според вас заслужаава ли си да отида и да се унижа ..а и тря да му дам подаръка !! ;(

dimitar_ak
02-15-2012, 08:27
Не го задушавай. Кротувай и ако наистина думите му са верни, той ще те потърси.

valdesbg
02-15-2012, 09:11
И кво като са те зарязали на 14 февруари? Мен ме зарязаха на 7 януари. Какво като сте ходили половин година? Ние ходихме почти три (:

Факта че си подритваш достойнството показва защо те е зарязал. На повикване ли си му че ходиш през два дена до тях? Решил е че иска да учи, да тренира, да се вижда сприятели, да се шиба с 5 курви на един път - окей.

Ти какво искаш от него? Всъщност каквото и да е - вече е глупаво щото не си част от живота му. А се държиш сякаш все още си. Ей това ти е проблема.

Заслужава си да си вземеш емоциите в ръце и да почнеш да постъпваш като зрял човек, а не да си столкър.

w0sh
02-15-2012, 09:26
Всъщност дори не те е зарязал на 14ти.

И мен ако ме зарежат, мога да преследвам хората до избрана от мен дата (например рождения ми ден) и после да твърдя че са ме зарязали на рождения ми ден, за да изглежда по-драматично.

anonymous708973
02-15-2012, 10:26
унижих се супер много..защото наистина тове е човека които обичам..

И ти се струва нормално?
Едно е да се унижиш, друго е да си преглътнеш гордостта заради някого. Ти си направила първото.

Наистина не те е зарязал на 14-ти. Какъв подарък ще му даваш, след като не сте заедно?

vassy
02-15-2012, 11:02
И кво като са те зарязали на 14 февруари? Мен ме зарязаха на 7 януари. Какво като сте ходили половин година? Ние ходихме почти три (:

Факта че си подритваш достойнството показва защо те е зарязал. На повикване ли си му че ходиш през два дена до тях? Решил е че иска да учи, да тренира, да се вижда сприятели, да се шиба с 5 курви на един път - окей.

Ти какво искаш от него? Всъщност каквото и да е - вече е глупаво щото не си част от живота му. А се държиш сякаш все още си. Ей това ти е проблема.

Заслужава си да си вземеш емоциите в ръце и да почнеш да постъпваш като зрял човек, а не да си столкър.

+ наивна си...

LeprikonA
02-15-2012, 13:33
да седи човекът пред теб и да ти казва, че не те иска повече, а ти да му се тръшкаш и да му ревеш за шансове.. за какво ти е човек, който не те иска?

broken-barbiee
02-15-2012, 13:44
Не те разбирам. Отблъсква те, а ти пак твоята си знаеш. Поне малко достойнство да имаше. Оправдавам те, че още го харесваш ама тв'а да му ходиш в къщата и да му ревеш си е направо смешно. Просто разбери, че по този начин се излагаш и гледай да не се повтаря, защото вярвай ми, след време ако продължаваш в същия дух няма да говорят хубаво за теб. ;)

someonerandom
02-15-2012, 14:46
И ти се струва нормално?
Едно е да се унижиш, друго е да си преглътнеш гордостта заради някого. Ти си направила първото.

Наистина не те е зарязал на 14-ти. Какъв подарък ще му даваш, след като не сте заедно?
Това.
10 букви.

Glamour92
02-15-2012, 16:55
Нямам какво да добавя-ако продължаваш да му се вреш и да се опитваш да го впримчиш,против волята му,най-много да започне да гледа на теб като на обществен враг ...

loveca777
02-20-2012, 07:54
Да ти кажа любовта понякога лъже и то много, така че не се давай на чувствата си ...

Jonas2009
02-20-2012, 08:14
Лапешка история да ходите половин година и да те зареже имали сте търкания и проблеми.Седнете и поговорете, ако успеете да се съберете поразнообразетея малко тая връзка.Вие сте гаджета не сте женени, не може постоянно да сте заедно водете личен и съвместен живот да има какво да си споделяте.Н

thefolenangel
02-20-2012, 08:43
скъпа cryingbaby,

По-горе съфорумниците , въпреки че малко по-груб начин, ти го казаха - ВИНОВНАТА СИ ТИ! Не заради друго, ами защото се тикаш там където не те искат. Има едно клише - не плачи за този, който не би плакал за теб. И ТО Е много вярно!

Иначе моята философия при раздяла е много упростена:

Реши да не му мислиш до края на седмицата.
Усмихвай се защото си жива.

Като дойде следващата седмица,
реши да го направиш пак!

Ако имаш въпроси пиши ми на лично.

сърдечно,
иван

gigiii
02-20-2012, 10:00
Стегни се малко.Не си единствена,а и защо трябва да се тръшкаш като малко дете?Ти си си навредила само това мога да ти кажа..Не е трябвало да го търсиш.Ок били сте заедно половин година,но само един да се бори няма смисъл.Аз бях в почти същото положение и ще те посъветвам да не го търсиш повече,казвам ти го от личен опит,защото няма да постигнеш абс.нищо...Аз направих така,спрях да го търся.И така двамата се успокоихме и всичко си дойде на мястото,но разликата е че аз не съм се молила.Ние бяхме заедно 2 години и на мен ми беше много трудно ...И уж вече всичко е наред.Само едно ще ти кажа - Времето ще покаже..........А и мисля,че си се унижила достатъчно :)

maider
02-20-2012, 10:41
Мацка, спри да се унижаваш. Така не доказваш любовта си, а неуважението към себе си.

Моят съвет е просто да спреш да общуваш с този човек. Поплачи си, потъгувай, после премисли защо е станало така и продължи да живееш. Дай си време.

Concussion
02-20-2012, 10:59
Ох, и един приятел така го подредиха... Отишъл с цветенцето, нашичкия, и оназ': "Край, дотука сме!" - ебаси пачата. Не за друго, ми щото един вид го пратила за зелен хайвер, след като щяла да му помогне за нещо много важно дни по-късно. Не можеше да изчака. Аман от дебилни лигли.

treisi90
02-20-2012, 11:35
Ако това, което изживяваш е просто детска любов, което зависи на каква възраст си, разбира се - нормално да ти е кофти. Но наистина, ако даден човек не те иска, няма смисъл да му ревеш и да го чакаш да размисли. Остави го. Не знаеш някъде там колко момчета биха те молили да споделяш живота си с тях. Успех! :)

ShtrudeL
02-20-2012, 13:48
По пътя на логиката ми, единствената причина да скъсаш с някой точно на Св. Валентин е, за да бъдеш с друг на тоз ден.
Съжалвам, че го разкривам пред теб. ^^

mOBSCENE
02-21-2012, 16:26
и кво? заразяха ме на рожденния ми ден. ходехме година и косур. стягаш се и продължаваш. избор нямаш..