PDA

View Full Version : според вас колко сериозен проблем е това?...



blader
02-15-2012, 09:06
Първо искам да вметна че до последно се колебаех дали да поствам темата в раздел 'Любов' или раздел 'Секс' но в крайна сметка става въпрос за секс тъй че тука реших да е...
Приятелката ми и аз го направихме за пръв път преди два дни...Тя е на 15 а аз на 19(разликата не личи щото сме на един акъл ама не мога да преценя дали аз съм на по-ниско ниво или тя на по-високо отколкото предполагат годините ни :D...както и да е...) ходим от почти 8 месеца и от доста време си говорим за секс и е ставало въпрос за това дали и колко го искаме но тя ми казваше че не е готова с което аз нямах проблем...всмисъл...желая я но все пак не съм с нея заради едното чукане...и така си карахме до преди няколко дни когато тя ми сподели че го иска(беше доста неочаквано...) и го обсъдихме...говорихме си дали е готова и дали го иска и след известно колебание тя каза че го иска...
Отидохме у нас иии го направихме...Аз бях възможно най-внимателен и нежен с нея защото не исках да я боли а и знаех че се притеснява но тя каза че и е било хубаво и не е изпитала кой знае каква болка а само леко парене което не е чак толкова неприятно...
Отделно...като свършвах въпреки че бях с презерватив не останах в нея изцяло...само може би секунда-две...и после проверих презерватива нищо си му нямаше и аз лично не се притеснявам но тя е много стресната в момента...
След това тя се чувстваше виновна пред техните щото те са малко по-консервативни хора в това отношение и тя си мислеше че ще има огромни проблеми с тях ако разберат и много се чудеше дали да каже на майка си(аз я посъветвах да не го прави защото все пак това си е нейна работа...всмисъл...разбирам да беше постъпила безотговоно или да го беше направила с някой невнимателен че да има от какво да се притеснява но при тия обстоятелства просто не виждам причина да я е страх...)...иииии...в крайна сметка е казала на майка си вчера и естествено жената е реагирала остро...казала и е че ще си има сериозни проблеми ако не и дойде тоя месец...и самите им отношения вече били други...И приятелката ми естествено е в много кофти състояние в момента...от една страна се притеснява че е бременна а от друга заради отношенията с майка и и ситуацията у тях...а реално нищо не се е променило...само дето тя стана малко по-уверена...а сега сама се товари...
И най-лошото е че е решила за да успокои положението вкъщи да ограничи почти до нула времето в което да сме заедно...занапред никакъв секс(което както казах не ми е най-големия проблем но не сятам че трябва да се стига чак дотам...все пак вече го направихме и беше хубаво и каза че не съжалява...но ако това е залога да съм с нея ще го преживея...обичам я адски много...) и като цяло почти пълен блок...което според мене е излишно щото в крайна сметка нищо лошо не сме направили с нея...нормално е майка и да го смята за нередно но това няма негативни последици върху бъдещето и...все пак не обсебвам времето и вниманието и...не и преча да си учи нормално...внимавах докато го правихме и занапред разбира се пак ще внимавам ако имаме възможност да го правим но тя е много стресирана, паникьосана и затворена в момента и не знам какво да правя...
Бих оценил мнения по въпроса...

anonymous708973
02-15-2012, 10:53
Ох, какво да ти кажа... Какви сериозни проблеми, нали сте били с презерватив?
Това, че искаш да правиш секс с приятелката си, по никакъв начин не означава, че ти е само за едното чукане. 8 месеца далеч не са толкова малко време.

paradosou
02-15-2012, 11:11
^Мда. Нямам кво да добавя.

cus7om1z3
02-15-2012, 11:16
Техните познават ли те?

MartinWesker
02-15-2012, 11:34
Според мен майка и излишно я плаши и стресира. Ти си постъпил като пич - евала! Тя тъкмо се е отпуснала и вече ти има доверие и изведнъж майка й и говори, че ще си има проблеми ако забременее. Вие сте го направили с презерватив, не виждам къде е проблема. Вместо да седне и да й обясни всичко за секса, тя я плаши, все едно секса е табу. Повечето проблеми стават точно, защото родителите не говорят с децата си за секса. В същото време не можеш да говориш против майка и. Според мен ще е най-добре да заложиш на тактичен подход, който да я накара да разбере, че секса е нещо хубаво и нормално (стига да се прави с акъл, както в случая сте и направили). Виждам, че наистина държиш много на нея - кажи й, че никога не би направил нещо, което да и навреди. Бъди твърд и искрен, когато го казваш.

reperw
02-15-2012, 12:10
говори с майка и

granger
02-15-2012, 12:21
Ммм,всъщност щом ѝ е за първи път има гоолляяяма,вероятност да и закъснее този месец,та ако стане,така че да ѝ закъснее, обясни ѝ ,че е нормално , да не се шашка.Иначе почти всеки родител реагира така,а не бива да е така. Родителите трябва да разговарят с децата си преди това, да им казват да се предпазват. А не да очакват децата им да знаят всичко от ей така( което всъщност става чрез интернет и практиката). Какъв е смисъла да и се кара,при положение ,че вече е поставена пред свършен факт.Малко подкрепа винаги е от полза. Мисля че ще е хубаво и ти да поговориш с майка ѝ,въпреки че ще е доста конфузна ситуация.

blader
02-15-2012, 13:09
Техните познават ли те?

Дааам...познават ме амаааа...да речем че не съм идеала им за приятел на дъщеря им(за което не ги упреквам...знам си недостатъците...плюс това мисля че е нормално да не харесват 19 годишното момче което ходи с 15 годишната им дъщеря...)...и проблема с майка и не е че не си говорят за секс...доколкото знам са си говорили за това но майка и ясно е дала да се разбере че е против това да го прави на тези години(и все пак мисля че не майка и е човека който да взима тези решения...не съм я карал на сила да го прави а тя реши да го направим по своя свободна воля тъй че според мен проблема е нулев...не е толкова малка че да не може да прецени с кой да го направи а и си мисля че по-добре с мен-защото аз я обичам наистина и съм много внимателен с нея-отколкото с някое животно дето ще я блъска още първия път...) а с това че майка и я смята за малка за тия неща...

Иначе и аз още вчера и предложих да говоря с майка и но приятелката ми я е страх щото си мисли че майка и няма да разбере и нещата ще санат още по-лоши но...аз си го обмислям въпреки нежеланието и защото искам да я облекча малко...всмисъл...мисля че ако майка и види че съм отговорен и не съм някво шубе ще е по-благосклонна към нас и сегашната ситуация...

LiliEvans
02-15-2012, 14:15
Според мен майката е виновна в случая. Буквално е наплашила момичето. Нормално е първия път да се паникьоса дали не е забременяла, мисля че всички сме минали през този период и ще има нужда от майка си да я успокои и да говори с нея, а не да я наплашва допълнително, ама както и да е...не съм аз човека, който трябва да я съди. Иначе не се сещам за друго, което може да направиш, освен да бъдеш подкрепа за приятелката си. Всяко чудо за три дни - и това ще мине, майка й ще го преодолее, а момичето ще спре да се притеснява. И междудругото, наистина е много вероятно да й закъснее този месец или да й дойде по-рано. На мен след първия ми път ми дойде две седмици по-рано, после пропусна един месец, изобщо...нормално е. Кажи й да не се притеснява :)

blader
02-15-2012, 14:26
Да и аз така мисля...опитвам се да съм до нея колкото мога повече и да я накарам да повярва че наистина нищо лошо не се е случило(тя се чувства виновна че го е направила щото просто...така е възпитана...техните не са искали да го прави толкова рано но аз съм за свободата като става въпрос за собствения живот а и както казах не е като да е малка и да не може да си преценя...достатъчно разсъдлива е...) и няма нужда от такава драма ама тя е много наплашена сега и е много затворена и по-скоро е склонна да слуша други хора отколкото мен...Много се надявам като и дойде най-сетне да преодолее всичко това щото наистина много кофти и се отразява...пък и аз го преживявам заедно с нея...

blader
02-15-2012, 17:10
Имате ли идея колко долу-горе може да и закъснее?...За да мога да и кажа и да се успокои...

thefolenangel
02-15-2012, 18:24
Така става като правиш секс с деца.

blader
02-15-2012, 19:26
O, RLY?...

thefolenangel
02-15-2012, 19:50
из НК...
Чл. 151. (2) Който се съвъкупи с лице, навършило 14-годишна възраст, което не разбира свойството или значението на извършеното, се наказва с лишаване от свобода до три години.

По смисъла на българското законодателство лицата ненавършили 18 години се водят "деца".
И както ти си на 19 т.е. пълнолетен, и в момента на такъв сорт престъпления се гледа толкова сериозно....Просто ако бях на мястото на родителите на това дете просто щях да те ИЗПЪРЖА!

Така че, да радвай се на "сърденето" и по-малкото виждане, защото ако подобно педофилче(потърси в гуугле терминчето да видиш колко хубаво влизаш в дефиницията му) пипне моята дъщеря просто няма да се размине само с това.

П.П. А щом си 19 годишно и си мислиш, че не си направил "нищо лошо"...сериозно те съветвам да поискаш от личния направление за психодиспансера, защото със сигурност имаш отклонения.

И да майка и си действа нормално, че то как да действа жената? Един ден се прибира и 15 годишното и дете, което до преди година е играла на площадката и казва "ми с гаджето правихме секс и то..."

А ти бладерчо, щом толкова много я "обичаш", можеше да я обичаш платонично поне още една годинка.

blader
02-15-2012, 21:55
из НК...
Чл. 151. (2) Който се съвъкупи с лице, навършило 14-годишна възраст, което не разбира свойството или значението на извършеното, се наказва с лишаване от свобода до три години.

Cool story bro...разкажи ми още...

Искам да ми бъдат разяснени критериите по които българското законодателство решава дали лицето навършило 14 годишна възраст разбира свойството(?!...) и значението на извършеното...

milano2010
02-15-2012, 22:02
Г-жица Разбирачката от горния пост да не говори глупости за да плаши момчето щото се съмнявам да го правила само и единствено с пълнолетни момчета. Естествено е всеки тийнейджър да го направи за 1ви път преди 18, а в закона който цитираш има и едно мн важно пояснение "...лице, навършило 14-годишна възраст, което НЕ РАЗБИРА свойството или значението на извършеното" ми според мене момичето щом даже си е и казало и си е поискало много добре си разбира, така че не психирайте момчето и без това не му е лесно

thefolenangel
02-15-2012, 22:22
г-н Разбирача е правил секс с непълнолетни тогава когато и той е бил такъв. Всичките гаджета на г-н Разбирача са били негов набор или по-големи.

г-н Разбирача казва на г-н милано, че изобщо няма значение какво е "според него". Всяко действие на непълнолетно или малолетно лице може да бъде поставено под въпрос, особенно ако то е било подбудено от друго пълнолетно такова което не е в качеството си на родител, настойник или попечител.
Така че г-н разбирача съветва г-н бладер да си трае и както гласи народната мъдрост "да си посипе главата с пепъл" и да се моли. А с г-н милано иска да сподели, че преди да почне да "смята" би трябвало да прочете някоя друга нормативна разпоредба.С добър адвокат и бялото може да стане черно, повярвай ми все пак съм син на такъв.

blader
02-15-2012, 23:23
г-н Разбирача е правил секс с непълнолетни тогава когато и той е бил такъв. Всичките гаджета на г-н Разбирача са били негов набор или по-големи.

г-н Разбирача казва на г-н милано, че изобщо няма значение какво е "според него". Всяко действие на непълнолетно или малолетно лице може да бъде поставено под въпрос, особенно ако то е било подбудено от друго пълнолетно такова което не е в качеството си на родител, настойник или попечител.
Така че г-н разбирача съветва г-н бладер да си трае и както гласи народната мъдрост "да си посипе главата с пепъл" и да се моли. А с г-н милано иска да сподели, че преди да почне да "смята" би трябвало да прочете някоя друга нормативна разпоредба.С добър адвокат и бялото може да стане черно, повярвай ми все пак съм син на такъв.

Even cooler story bro...but I don't feel like further listening...

Май имаш голям интерес да излезеш мъдър...

thefolenangel
02-15-2012, 23:43
Бладер изобщо нямам "интерес" да изляза мъдър. Опитвам се да ти покажа каква е парадигмата на един възрастен човек (родител). Това че тук в teenproblem.net те подкрепят и едва ли не зоват - "давай давай" не превръща действията ти в правилни!!!

Ако пък толкова искаш да ми говориш за ЛЮБОВ отново ти казвам - щом толкова я обичаш, можеше да я обичаш платонично още една година нали?

Aз ще спра до тук! Няма да ти обяснявам за различните видове зрялост и кога един човек ги достига - неща казани не от мен а от научни изследователи провели проучвания. Тъй като виждам, че ти самият осъзнаваш къде е грешката ти, но не желаеш да я приемеш (в по-горните си постове, си го написал сам).

Ще те помоля само за едно преди да отсъдиш че "никакъв проблем" няма и просто "има кофти родители". Иди при някой познат - родител и му задай въпроса "Абе ако детето ти прави секс на 15 проблем ли ще е? И ако да защо" изслушай това което има да ти каже и си направи сам изводите.

blader
02-16-2012, 00:00
Ако пък толкова искаш да ми говориш за ЛЮБОВ отново ти казвам - щом толкова я обичаш, можеше да я обичаш платонично още една година нали?

Ама аз можеше и да не съм с Нея въобще нали?...можеше като праведен и законосъобразен млад човек да си потърся момиче мой набор или повече че да си нямам главоболия нали?...

Айде стига глупости моля ти се...
От всичкия bullshit който изписа нищо не доказва който и да е аспект от отношенията ми с Момичето което обичам като нереден...дори и приложения член...

А и както виждам аз проблема ти не е че Приятелката ми е малолетна ами че аз съм пълнолетен щото в една друга тема чиято авторка е с няколко месеца по-голяма от моята Приятелка и която се притеснява дали не е забременяла от тоалетна хартия си изразил много по-спокойно мнението си и не си бил толкова 'справедливо-строг' и морално поучителен спрямо нея(или поне такъв извод си вадя от
Здравей буболинче,

след съвет с видният генеколог д-р Грегори Хаус, той ми каза да ти предам че:
"единственият начин да заченеш от тоалетната хартия е между теб и нея да има един МЪЖ!...)
...а си се опитал да я успокоиш и помогнеш...

Не знам защо реши вместо да направиш същото и тука да си играеш на прокурор...Също така не схващам какво толкова те дразни това че аз съм пълнолетен и държиш да отида в пъкъла заради това?...

Надявам се стана ясно че не съм използвал това че съм по-голям за да се възползвам от нея а по-скоро я смятам за равна и именно заради това се допитвам до мнението и преди да правим каквото и да е заедно...

О...сега видях че си допълнил нещо за родителите...
Ми не...не смятам че родителите и са кофти...напротив...много читави хора са и това което съм казал в по-горните си постове има връзка с тях...не означава че осъзнавам някаква грешка ала-бала...означава че разбирам защо родителите и реагират така...ок...така са възпитани и такъв е бил ТЕХНИЯ избор но тя е свободна да направи своя по отношение на СВОЯТА сексуалност...когато ти си правил секс с малолетните си наборки когато и ти си бил такъв допитваше ли се до вашите?...А дори и да си го направил ако не беше това по-лош човек ли щеше да те направи?...

thefolenangel
02-16-2012, 00:14
Има една приказка "можеш да заведеш магарето до водата, но не можеш да го накараш да пие"
че и твойта работа същата - наумил си си нещо и даваш като "кон с капаци".

blader
02-16-2012, 00:27
You don't say...

Продължаваш да не даваш нищо състоятелно като аргумент което да ме убеди в неправедната природа на случилото се...

Съжалявам но не ми се занимава да се оправдавам сякаш съм изнасилвач...

alfons1to
02-16-2012, 03:06
Проблема е в родителите, които не могат да приемат че тяхното момиче расте и ненужно я манипулират и стресират.. След като сте заедно от толкова много време(щото 8 месеца за 15 годишните в днешно време е ЦЯЛА ВЕЧНООСТ), не и пречиш на училище и т.н. не знам какъв им е проблема на тези хора.. Щяла да забременее дрън-дрън та пляс..

П.П. thefolenangel - ХОДИ СИ ЛЯГАЙ, МОЛЯ ТЕ!

djipsito
02-16-2012, 07:52
Като й дойде, ще се успокои. Едва ли някой може да каже колко ще закъснее, дали ще закъснее, дали ще подрани и т.н.
Като се кротне, сядате двамата и четете и говорите кога точно и как стават гафовете, за да е сигурна следващия път, че няма нищо. Майка й едва ли ще я успокои.

blader
02-16-2012, 08:23
Мммного благодаря на всички за коментарите...дори и на thefolenangel(и без това не можех да заспя до късно снощи и ми се занимаваше да се опитвам да остроумнича но си редактирах постовете до по-поносими за четене дължини и съдържание щото установих че излишно съм се защитавал без да има от какво...И все пак не това беше идеята на темата но някой трябваше разбира се да започне да се опитва да раздава правосъдие...ъх...)...
Бяха ми полезни мненията ви и мисля че ще я успокоя по-ефективно благодарение на нещата които прочетох...
...peace...

CeLuVcHo0o
02-16-2012, 15:19
Даде един мислещ човек нормално мнение и му отговарят с "Щяла да забременее дрън-дрън та пляс.." Ами да, ти ако не знаеш се забременява от секса. (правили са го с презерватит ТОЗИ път, следващия може да е без...) + това съвсем нормално си е родителите да искат 15годишната им дъщеря да е девствена, и то не е защото "не могат да приемат че тяхното момиче расте и ненужно я манипулират и стресират"
А ти какво викаш? Не си я карал? Ами да ти кажа то има и други начини за принуждаване, освен да я вържеш или заплашиш. Това че си с нея я кара да мисли, че трябва да прави неща, които правят хората на твоята възраст. Ти си по-големият във връзката ТИ трябва да мислиш, кое е най-добре за вас (или в случея за нея), а не да се оправдаваш с "Ама тя ми каза, че е готова"...

blader
02-16-2012, 16:19
Следващия път не може да е без...нямам склероза и това не би било елементарна грешка че да си позволя да го допусна...

Да-тя е готова...
Не-не съм я принуждавал чрез никакви психологически методи за убеждение и провокация или подсъзнателно втълпяване нито съм се възползвал от това разположение на ролите и че тя ще иска заради мене...казвал съм че ако не го иска няма да го правим и нямам проблем с това...тя поиска-направихме го...as simple as that...
И няма причина родителите да ограничават Дъщеря си от това да прави любов освен ако това по някакъв начин не и вреди(какъвто не е нашия случай...) при положение че това кога с кого и колко да го прави си е изцяло нейна работа защото тя има достатъчно акъл да се сети за предпазните средства и всички възможни рискове повярвайте ми...не е безразсъдна и не го прави само щото и другите край нея са...щом тя е преценила че иска значи е готова...

CeLuVcHo0o
02-16-2012, 16:33
До 18 години, (в някои страни даже 21) човек е непълнолетен и зависи от родителите си. Това число не са го избрали просто ей така щото има харесва, а защото е установено, че до 18 години детето НЕ може да разсъждава правилно само и се нуждае от помощта на родителите. И тя колкото и да е умна, не може да взима правилни решения сама. Както се вижда ти, дори и вече пълнолетен, не можеш да взимаш съвсем правилни решения, че и грешката си не искаш да разбереш, пък какво остава за нея....

blader
02-16-2012, 17:25
Ох Боже до 18(в някои страни 21) години човек е зависим от родителите си?...
Има хора които на по 15-16 почват да живеят независимо от никой и си се издържат и се оправят с живота си(аз не съм от тях но това цели да покаже че пълнолетието не е признак за нищо освен според институциите...)

До 18 години човек няма как да е изградил някакъв характер,ценностна система или самостоятелно мислене така ли?...

Или ако приемем че тия неща може и да ги има то те в никакъв случай не трябва да се взимат под внимание защото по презумпция са неправилни тъй като човека няма 18 така ли?...

И нима нещо хубаво което по НИКАКЪВ начин не вреди и пречи на нещо е неправилно?...

Да ти имам тъпите критерии за правилно и неправилно...

Biskfitka
02-16-2012, 17:36
blader аз пък съм на мнението,че майката не е права.Бях в подобна ситуация,но ходех с гаджето си от няколко седмици и майка ми не реагира чак така,но никак не го одобри (годините бяха същите 15-18) ...бързо й мина...
И какви са тия глупости,изкарахте момчето виновно,че е спало с гаджето си,при положение,че се ОБИЧАТ?! Педофил бил,можел да я чака още една години и защо? Момичето се е почувствало готово,а майка й вместо да говори с нея я е наплашила.
Но според мен не е правилно гаджето ти да си ограничава времето с теб и да не правите секс,то вече е станало,ако го правите с презерватив няма никакъв проблем...

FuCKkK13
02-16-2012, 17:54
доста гадна ситуация.... гадно е това,че едни родители могат да приемат децата си и са по-напреднали.. т.е. знаят сега как стоят нещата и че има и такива,които и на по 13 се минават,а има други,които си живеят в техния си век ;д;д;д и не приемат това.... след като споделя с майка си защо майка и реагира така ? .. ох айде няма да пиша фермани... просто я подкрепяй,не позволявайте на родителите да диктуват връзката и,защото съм сигурна,че на 15 години можеш да има сериозна връзка колкото и смешно да звучи.. поговори с нея и се опитай да я накараш да се съгласи да говорите с майка и.. ама двамата да поговорите с жената.. разбирам я до някъде,но чак такава реакция.. не знам.. все пак мисля,че аз ако съм родител няма да постъпя така и най-малкото ще поговоря с детето си.. и в край на сметка ако секса е придружен с любов и разум не виждам какво му е лошото ? .. колкото до менструацията и.. както казаха преди мен може да има някакви аномалии.. промяна - дали ще закъснее или ще дойде по-рано.. а може и нищо да няма,но все пак.. и вземи да обясниш на приятелката ти (въпреки че мисля че си знае нещата) за това закъснение.. защото ако се притеснява и от това може да и закъснее пък още повече...а майка и ако е толкова пък чак притеснена да иде с нея на гинеколог.. това е... разговор,доверие и така :) успех

thefolenangel
02-16-2012, 18:11
bпри положение,че се ОБИЧАТ?!
Kаква ти обич бе момиче, хора на по 30 години не могат още да разберат това чувство. Други прекарват живота си в опити да го направят...а ти ми твърдиш, че някви си хлапета знаят какво е това любов. Това, че "обичам те" се превърна в новото "здрасти" изобщо не означава, че хората изричайки тези думи знаят и разбират какво значат.

Хайде пък да не говорим, че между това да се "почувства" и това реално да е готова има ОГРОМНА разлика. И човек, особенно дете често бърка тази тънка граница....затова и са РОДИТЕЛИТЕ!

Или пък нека да не коментираме самият факт, че въпреки че възлюбеният и толкова много я "обича" в темата си не е пропуснал да спомене "проблема" със секса...но хайде...млъквам че пак ще ме окачествят като някой "искащ да бъде мъдър".

FuCKkK13
02-16-2012, 18:21
^ тука не съм съгласна ;) .. едно е да не можеш да различиш харесване от обич,съвсем друго е да обичаш на едни години и на други.. не можеш да кажеш,че не можеш да обичаш на 14.. може наистина да обичаш на 14.. точно за това няма години,а колкото до ''новото здрасти'' това е така,но пак казвам.. не защото на 14 не можеш да обичаш,а защото повечето на 13-14 не могат да различат обич от харесване ;)

Biskfitka
02-16-2012, 18:37
thefolenangel
Само не ми обяснявай тва за обичта,не познаваш всички хора,не си минал през всичко,не знаеш кой какво чувства ;)

blader
02-16-2012, 18:42
Сега разбрах че вече всичко е спокойно в отношенията между нея и майка и но продължава да е така резервирана и затворена...а за секс и дума не може да става...не знам сега аз почнах да се притеснявам...

Според вас дали като и дойде ще се успокои и пак ще ме допусне до себе си щото ми е много кофти така...сякаш съм отлъчен...ииии...не знам...

Сякаш заради реакцията на майка и и от страх да не се повтори е загубила доверието си в мен което точно ми показа че заслужавам...

Разбирате ли...това че не иска да сме си толкова близки че да го правим отново ме притеснява защото имам чувството че заради единия страх се отдалечава от мен а не искам да губя това което имахме...
Точно минахме на следващото ниво а тя се затваря...не знам...страх ме е...

thefolenangel
02-16-2012, 18:53
^ и истината излезе наяве :D

Какво стана нали я обичаше? Нали това не беше проблем за теб...

*Biskfitka няма к'во да ти обяснявам, по-умни хора от мен са го казали - човек цял живот се опитва да разбере какво е любовта, и дори на смъртният си одър няма целият отговор.
Това, че ти си наперено тиинче, което си мисли, че е минало през "страшни изпитания" и че знаеш отговора на този въпрос си е изцяло твой проблем.
Аз не съм толкова самовлюбен че да мога да кажа, че знам какво е любовта, напротив точно обратното - все още не съм разбрал.

blader
02-16-2012, 18:56
^ и истината излезе наяве :D

Какво стана нали я обичаше? Нали това не беше проблем за теб...

Надценил съм те...Адски си плитък...

anonymous708973
02-16-2012, 18:59
Kаква ти обич бе момиче, хора на по 30 години не могат още да разберат това чувство. Други прекарват живота си в опити да го направят...а ти ми твърдиш, че някви си хлапета знаят какво е това любов. Това, че "обичам те" се превърна в новото "здрасти" изобщо не означава, че хората изричайки тези думи знаят и разбират какво значат.

Хайде пък да не говорим, че между това да се "почувства" и това реално да е готова има ОГРОМНА разлика. И човек, особенно дете често бърка тази тънка граница....затова и са РОДИТЕЛИТЕ!

Или пък нека да не коментираме самият факт, че въпреки че възлюбеният и толкова много я "обича" в темата си не е пропуснал да спомене "проблема" със секса...но хайде...млъквам че пак ще ме окачествят като някой "искащ да бъде мъдър".

Аре, моля ти се. И да не се обичат, харесват се. Това е напълно достатъчно, за да правиш секс с някого.
Второ, ако знае рисковете, харесва момчето и не се притеснява, какво не й е готовото?
Родителите ли да казват кога детето им е готово да прави секс? Утре те ще й кажат кога да има дете. Не става така. Не може на тия години да е абсолютно несамостоятелна и да не й се дава възможност да вземе едно решение сама (и така до 17 и 364 дни) и като навърши 18, край, всички забрани и ограничения отпадат. Тцъ.

Точно защото е споменал проблема, си личи, че му пука. Сексът е важна част от една връзка, нормално е да иска да го правят и да му е криво, че не могат, но това по никакъв начин не означава, че не му пука за нея, за нейното отдалечаване и интровертност. Така и трябва да е.

blader
02-16-2012, 19:07
За такива като thefolenangel ще поясня собствените си думи щото колкото и елементарно да съм го изказал явно има хора които не вдяват...

Обичам приятелката си и част от тази любов се изразява и във физическо привличане(смятам че е нормално...)...

Да-искам да правя секс с нея защото го смятам за върховния физически израз на любовта и доверието между двама души...Не мисля че можем да бъдем по-близки от това...Смятам че е хубаво...
И когато сме го направили веднъж а след това тя се затвори в себе си е нормално да се притеснявам не 'щото няма да я чукам...' а защото така почвам да си мисля че тази любов и това доверие са разколебани и това ме притеснява ИМЕННО ЗАЩОТО Я ОБИЧАМ...

Не-това да не правим секс не е същинския проблем и на практика проблем няма да има стига тя да ми покаже че не е намалила доверието си в мен в резултат на реакцията на майка си...по какъвто и да е начин...

Защо thefolenangel ти си решил по всевъзможни начини да се опитваш да наложиш нещо нелогично от чисто човешка и емоционална гледна точка?...

FuCKkK13
02-16-2012, 19:28
thefolenangel
точно защото човек цял живот се учи и защото не знаеш какво всъщност е любовта моля ти се не ограничавай хората по години.. т.е. примерно.. абе до 20 няма как някой да се влюби.. нито знаеш всички какво чувстват нито нищо.. за теб любовта може да е едно,за друг- друго,но можеш да я изпиташ на всякакви години,а това че едните години те ограничават показва какъв човек си ;) .. недей да имаш такова ограничено мислене,че хора като теб дето мислят,че любовта не може да се опише и че едва ли някога ще я изпитат,имам любови в живота си,но не го осъзнават.. и остават с мисълта,че не са се влюбвали ;)

FuCKkK13
02-16-2012, 19:30
и да поясня.. нямам в предвид,че любовта може да се опише с думи.. тя е прекрасно нещо и не винаги може да се опише,но можеш да си представиш какво би било за теб връзка с любов и когато стане да знаеш,че това е твоята любов.. пиша го,за да не ме разберете погрешно ;)

Biskfitka
02-16-2012, 20:05
thefolenangel не съм наперено тиинче,но много добре знам какво е да обичаш някого ;) По-добре не ми обяснявай,не ме познаваш най-малкото,спри да си налагаш мнението на всички

blader
02-16-2012, 21:42
Сега разбрах че вече всичко е спокойно в отношенията между нея и майка и но продължава да е така резервирана и затворена...а за секс и дума не може да става...не знам сега аз почнах да се притеснявам...

Според вас дали като и дойде ще се успокои и пак ще ме допусне до себе си щото ми е много кофти така...сякаш съм отлъчен...ииии...не знам...

Сякаш заради реакцията на майка и и от страх да не се повтори е загубила доверието си в мен което точно ми показа че заслужавам...

Разбирате ли...това че не иска да сме си толкова близки че да го правим отново ме притеснява защото имам чувството че заради единия страх се отдалечава от мен а не искам да губя това което имахме...
Точно минахме на следващото ниво а тя се затваря...не знам...страх ме е...

ето това ми беше point-a...

alfons1to
02-16-2012, 23:35
Целувчо, целувчо, след като са взели предпазни мерки и момчето дори не е свършило в нея, не мога да те разбера.. Иначе добра логика, дай никой да не прави секс защото от него се забременявало! Ако беше толкова лесно 95% от хората в този форум в момента щяха да си люшкат децата не да пускат теми!

А колкото до родителите, недей да ми спориш, защото това не е 1ят такъв случай на който попадам ;) Ама сигурно твойте деца на 15 ще си играят в пясъчника. . 21 век е, пусни си телевизора - навсякъде има голи жени, мъже, секс и други подобни, какво очаквате немога да разбера :xxx

CeLuVcHo0o
02-17-2012, 13:34
И понеже навсякъде има голи жени, мъже, секс и други подобни трябва да се проебем на 13... Чудесна логика! Как не се бях сетила!

blader
02-17-2012, 15:38
Не мога да загрея защо в темите хората вкарват толкова принципни положения и се отклоняват от темата?...
Момичето е на 15 от няколко месеца вече и определено е със съзнание на по-голяма...не е тъпа...
Тя самата държеше на предпазните мерки и подходи отговорно към това което правихме а аз бях възможно най-внимателен...

FuCKkK13
02-17-2012, 15:45
thefolenangel не съм наперено тиинче,но много добре знам какво е да обичаш някого ;) По-добре не ми обяснявай,не ме познаваш най-малкото,спри да си налагаш мнението на всички

съгласна.. +1 ;)

по темата: да,не е много добре да се почват на 13-14,но все пак тя го е искала и е с трезво и г/д вече разумно мислене.. майка и просто можеше да поговори с нея..

tomboy
02-17-2012, 17:34
Е не честно , накои мнения просто ме разбиха !..Какви са тея обвинения бе хора ?!Момичето само си е решило да го направи , а и плюс това както каза и автора , тя не е спала с някое животно , щом и 8 месеца я е чакал !...Според мен и майка и е до някаква степен виновна за това притеснение у нея .Смисъл , че то момичето и е споделило , което си е знак , че и има доветие и не иска да крие неща от нея , а майка и е постъпила лошо с нея. Вместо да е благодарна , че дъщеря и и е казала за това и да поговорят открито за секса и рисковете от него , тя и е вкарала глупости в главата !...Според мен нищо и няма и това си е на психическо ниво... Дано се оправят бързо нещата !..:)

alfons1to
02-17-2012, 18:02
И понеже навсякъде има голи жени, мъже, секс и други подобни трябва да се проебем на 13... Чудесна логика! Как не се бях сетила!

Разликата между 13 и 15 е огромна.. и като се добави 8 месеца връзка..
Вие тука се опитвате да ни убедите, че момчето едва ли не е престъпник защото е спал непълнолетна, а момичето на 15 години не може да взима трезви преценки.. Стига глупости!

thefolenangel
02-17-2012, 18:35
^ ми че престъпник си е - педофил да сме по-точни.

Според Световната здравна организация за педофили могат да се считат индивиди над 16-годишна възраст, ако проявяват постоянно и преобладаващо сексуално влечение към деца (момчета, момичета или и двата пола), при условие, че е налице възрастова разлика от поне 5 години
Освен това тя е "на 15 от няколко месеца вече". Ще кажеш, че това го оправдава...или пак това че "тя го е поискала"...факта си е факт и той е налице. Родителя ще реагира на самият факт.

Днеска го обсъждах това с една моя приятелка и тя само каза "моят ме чака 3 години, тоя се притеснява че няма да види повече секс и пуска теми във форума....че като преди не е правила секс с него това да не би да е значело че не е била близка с него".

CeLuVcHo0o
02-17-2012, 19:17
^Првилно е казало момичето. Пък и как казвате ЦЕЛИ 8 месеца... това било много време хаха..

an0nimn0
02-17-2012, 20:17
Айде сега..като станем на 18 чак тогава можем да го направим, чак тогава можем да обичаме истински и какво ли още не..Ами да, те годините го определят това. Тhefolenangel, ти по години ли подбираш с кой ще си легнеш? Явно е така..

blader
02-17-2012, 20:34
^ ми че престъпник си е - педофил да сме по-точни.

"Според Световната здравна организация за педофили могат да се считат индивиди над 16-годишна възраст, ако проявяват постоянно и преобладаващо сексуално влечение към деца (момчета, момичета или и двата пола), при условие, че е налице възрастова разлика от поне 5 години"

Освен това тя е "на 15 от няколко месеца вече". Ще кажеш, че това го оправдава...или пак това че "тя го е поискала"...факта си е факт и той е налице. Родителя ще реагира на самият факт.

Днеска го обсъждах това с една моя приятелка и тя само каза "моят ме чака 3 години, тоя се притеснява че няма да види повече секс и пуска теми във форума....че като преди не е правила секс с него това да не би да е значело че не е била близка с него".

Защо ползваш статистика като не умееш?...
И стига ме категоризира толкова убедено пич...ти си терорист и налагаш психически тормоз из форума създавайки лошо настроение на много хора и най-вече на мен(поласкан си предполагам...)
Чудя се с тоя нрав откъде си я изкопал тая приятелка дето да сте толкова близки че да ти се обяснява за 'нейния...'

Разликата ни с моята Приятелка е 3 години,10 месеца и нещо...проблем?...

Не мога да смятам човек като нея за дете...просто не става...
Дете можеш да си на всякаква възраст но това е твърде абстрактно и относително и е в един много преносен смисъл...за мен дете си до към 12-13 години...след това действителността(особено нашенската...) не ти го позволява...

Отделно...аз и години щях да я чакам и съм и го казвал но Тя сама си ми предложи и аз за твое съжаление взех пък че не я върнах съветвайки я да прочете наказателния кодекс че да не вземе да ми изкара беля и го направихме да...

И не пускам теми щото се притеснявам че няма да видя повече секс...

Ако ми беше за единия секс обекти много и възможности също...нямаше да съм и верен и да я чакам и месец ако ми беше за едното чукане но не мисля да ти се обяснявам на теб за отношенията си с нея...и без това няма да загрееш...

И така интернет и психически терористе заключвам тази си теза...

alfons1to
02-17-2012, 21:33
Целувчо, да разбирам , че 8 месеца са малко ? Замисли се колко по-дълги връзки са имали и двамата(на 19 и на 15 години!)
thefolenangel стига с тия наказателни кодекси.. разбрахме че цялото семейство сте адвокати, разликата им е по-малка от 4 години! Той да е на 35, ще те разбера, ама не е.

fluffy_^
02-17-2012, 21:45
из НК...
Чл. 151. (2) Който се съвъкупи с лице, навършило 14-годишна възраст, което не разбира свойството или значението на извършеното, се наказва с лишаване от свобода до три години.

По смисъла на българското законодателство лицата ненавършили 18 години се водят "деца".
И както ти си на 19 т.е. пълнолетен, и в момента на такъв сорт престъпления се гледа толкова сериозно....Просто ако бях на мястото на родителите на това дете просто щях да те ИЗПЪРЖА!

Така че, да радвай се на "сърденето" и по-малкото виждане, защото ако подобно педофилче(потърси в гуугле терминчето да видиш колко хубаво влизаш в дефиницията му) пипне моята дъщеря просто няма да се размине само с това.

П.П. А щом си 19 годишно и си мислиш, че не си направил "нищо лошо"...сериозно те съветвам да поискаш от личния направление за психодиспансера, защото със сигурност имаш отклонения.

И да майка и си действа нормално, че то как да действа жената? Един ден се прибира и 15 годишното и дете, което до преди година е играла на площадката и казва "ми с гаджето правихме секс и то..."

А ти бладерчо, щом толкова много я "обичаш", можеше да я обичаш платонично поне още една годинка.


Братле ти изобщо знаеш ли къде се намираш бе ? ти не си на тази планета :Х вах вах

FreakBitch
02-17-2012, 22:16
Не можел да гледа на нея като дете? о.0
Не става въпрос нито за годините, нито за Наказателния кодекс. Без значение, дали мацката е на 14, 15 или 17,5, факт е, че се държи като емоционално незрял индивид, неспособен да поеме отговорността за собствените се действия. Правила секс, изтичала да каже на майка си, знаейки каква ще бъде реакцията и, а сега - на всичкото отгоре - ти понасяш последствията, от това, че тя не е могла да предвиди евентуалните следствия от правенето на секс. Уоу, много зряла постъпка от нейна страна! Няма лошо да се обичате, просто недейте да правите секс преди да е дорасла за това.

Glam0rous
02-17-2012, 22:23
Не искам да обиждам приятелката ти, нищо лично към нея, но постъпката и е изключително тъпа. Знае какви ще са последствията от нея (от това да каже на техните) Страх я е да не разберат, а сама отива и им казва и то без реално да има защо. Първо не знам колко е осведомена, но няма причина да се притеснява, второ супер тъпо е да се отчиташ на майка си какво и с кого правиш. Отгоре на всичко е решила да "оправи нещата" като едва ли не те зареже?!
Чиста проба детски акъл. Ето затова малките не трябва да се мислят за много напред с материала и да се бутат да правят секс на 15-16. Обяснения от рода на "ама това е истинската ми голяма любов" и "Тя разсъждава като по-голяма за възрастта си" или "много е развита" са меко казано смешни на фона на това, което реално става. Не само в твоя случай.

blader
02-17-2012, 23:19
Ааааамиии...при все че не го одобрявах като идея и я посъветвах да не го прави(това да казва на техните...на майка си...)...не искам да я съдя защото все пак разбирам подбудите и и факторите които са я накарали да го направи а и държа на нея и разбира се няма да правим проблем от това че е била открита с майка си...

При всички положения трябва да мине известно време и да и дойде и да се успокои и пак да си се виждаме както обикновено...тогава всичко ще е наред...

bloodyF
02-18-2012, 04:59
изключваме ония глупости за пълнолетен чукал непълнолетна, защото в българия си е практика (а и от личен опит /нямам 18/ , по-приятно е с по-голям) и ти казвам, че щом си свършил даже извън нея, в нескъсания презерватив не виждам абсолютно никакъв проблем..
когато майка ми подозираше, че съм правила секс с едно момче и тя ме плашеше така, че ще забременея и пр., обаче като знаеш как да се пазиш, такава опасност няма, така че живейте си живота : )

Violenza
02-18-2012, 05:59
^ ми че престъпник си е - педофил да сме по-точни.


Днеска го обсъждах това с една моя приятелка и тя само каза "моят ме чака 3 години, тоя се притеснява че няма да види повече секс и пуска теми във форума....че като преди не е правила секс с него това да не би да е значело че не е била близка с него".

Ти знаеш ли какво значи педофил? Цитираш кодекса, ама не го разбираш, затова по-добре не се обаждай.
А твоята приятелка е била поредната инфантилка, така че хич не ни я давай за пример.


Авторе, явно твоята приятелка не е била готова за тази стъпка, което е разбиемо, защото е само на 15 годинки, наистина е малка. Ако искаш да запазите връзката си трябва да й покажеш, че държиш на нея, да бъдеш до нея, но в никакъв случай не й споменавай сега за секс, защото ще я отблъснеш още повече.

anonymous708973
02-18-2012, 08:42
Днеска го обсъждах това с една моя приятелка и тя само каза "моят ме чака 3 години, тоя се притеснява че няма да види повече секс и пуска теми във форума....че като преди не е правила секс с него това да не би да е значело че не е била близка с него".

Смятай колко е загубен тоя и как не може да си уреди секс, че ще чака 3 години...

Glam0rous
02-18-2012, 08:48
И като чака 3 години (от 15 до 18 може би) и после сигурно са спали няколко пъти и пак някой е зарязал другия. Супер тъпа, масова практика.

mockyy
02-18-2012, 10:44
Бладер изобщо нямам "интерес" да изляза мъдър. Опитвам се да ти покажа каква е парадигмата на един възрастен човек (родител). Това че тук в teenproblem.net те подкрепят и едва ли не зоват - "давай давай" не превръща действията ти в правилни!!!

Ако пък толкова искаш да ми говориш за ЛЮБОВ отново ти казвам - щом толкова я обичаш, можеше да я обичаш платонично още една година нали?

Aз ще спра до тук! Няма да ти обяснявам за различните видове зрялост и кога един човек ги достига - неща казани не от мен а от научни изследователи провели проучвания. Тъй като виждам, че ти самият осъзнаваш къде е грешката ти, но не желаеш да я приемеш (в по-горните си постове, си го написал сам).

Ще те помоля само за едно преди да отсъдиш че "никакъв проблем" няма и просто "има кофти родители". Иди при някой познат - родител и му задай въпроса "Абе ако детето ти прави секс на 15 проблем ли ще е? И ако да защо" изслушай това което има да ти каже и си направи сам изводите.


Разбрахме, че можеш да използваш сложни думички... Лице, което НЕ разбира свойството или значението на извършеното. Тя май го разбира, друг е въпроса, че ако иска може да му направи сечено. По-добре върви си учи историята и не ни запознавай с вече запознатото. Това, което са направили не е лошо, а просто майката прави нещата излишно притеснителни и депресиращи. Мога да твърдя, че това е нейна грешка! По закон до 18 годишна възраст не трябва да се пуши и пие алкохол, били ни обяснил как родителите като забранят детето ще ги послуша? Детето, което му се пуши ще се се скрие някъде и пак ще се пуши, и каква е ползата? - Да криеш такива неща от родителите си? Пак стигаме до мястото наречено ЛИЧЕН ЖИВОТ-ЛИЧНО ПРОСТРАНСТВО. Никой не може да ти държи сметка: как, защо и какво правиш. Колкото повече забраняваш, толкова повече детето иска от забраненото.
Не правете същата грешка съфорумци и бъдещи родители да се надяваме, а имено да забранявате! Оставете децата си да вземат решения самостоятелно дори и да са грешни, съветвайте ги, но не ги задължавайте! Не се карайте за сгрешеното, а го обяснете защо е сгрешено. Няма нищо по-хубаво от пълното доверие на детето ви или бъдещото ви дете.

FuCKkK13
02-18-2012, 11:10
^ ми че престъпник си е - педофил да сме по-точни.

Освен това тя е "на 15 от няколко месеца вече". Ще кажеш, че това го оправдава...или пак това че "тя го е поискала"...факта си е факт и той е налице. Родителя ще реагира на самият факт.

Днеска го обсъждах това с една моя приятелка и тя само каза "моят ме чака 3 години, тоя се притеснява че няма да види повече секс и пуска теми във форума....че като преди не е правила секс с него това да не би да е значело че не е била близка с него".
хаха.. философа.. изясни си разликата в годините за педофилия и тогава слагай етикети ;)

FuCKkK13
02-18-2012, 11:19
Смятай колко е загубен тоя и как не може да си уреди секс, че ще чака 3 години...

може да не е само заради секса..

blader
02-18-2012, 12:09
Ми не мисля че е наша работа да обсъждаме личния живот на приятелката на thefolenangel чието мнение(общото мнение и на двамата де...) според него е меродавно...Жената е искала пича да я чака 3 години и той е чакал...

Моята Приятелка също искаше да я чакам и я чаках...след това явно Тя сама реши че няма нужда да я чакам повече и това е...Ако според някои хора това ме прави престъпник може да си го...
...нека запазим добрия тон....да приемем че не съм съгласен :D...

Няма нищо престъпно двама души да се радват на себе си по какъвто и да е начин...
Благодаря...

PullMeCloser
02-18-2012, 17:05
Мале, как ще чака три години за секс :Д:Д:Д Това не е нормално...пфу, ще умра!!!
И какво, три години връзка и не са правили секс тия три години? Не знам, обаче това нещо ми е трудно да го повярвам... За мен дори 3-4 месеца(което доста хора смятат за нормално) е адски много време да издържиш във връзка без секс,ама три години вече направо си е адски малоумно... Леле...

И какво ще рече: 'Може да не е само заради секса'?
Ако съм разбрала правилно...
За мен връзка без секс не може да се нарече връзка. Аз не знам кой човек с всичкия си ще кара три години така, за каквото и да му е...
Може да прекалявам малко, обаче съм супер изумена...

darkladYy
02-18-2012, 17:16
според мен това че момичето се шашка излишно е по вина на майка и ... или по-скоро на родителите който да кажем имат малко по различно виждане .... преди време ти е казала че не е готова - съвсем нормално ... решила е че е готова - направила го е.. какъв е проблема в. вместо да седне с нея и да си поговорят за секса и за всичко свързано с него тя я е наплашила излишно ... както казах всички родители имат малко по-различно виждане по - този въпрос но какво да се прави ..

ПС. напълно съгласна с PullMeCloser отнсоно това че връзка без секс не е връзка ;) ;p

Glam0rous
02-18-2012, 17:25
Майка и иска да я предпази точно от тия стресови ситуации, които възникват като всеки родител. Обаче не по правилния начин. Вместо да кара на принципа дай да я наплаша и да я откажа, наистина е по-добре да е говорила с нея нормално. Но повечето родители са така.

darkladYy
02-18-2012, 17:33
Майка и иска да я предпази точно от тия стресови ситуации, които възникват като всеки родител. Обаче не по правилния начин. Вместо да кара на принципа дай да я наплаша и да я откажа, наистина е по-добре да е говорила с нея нормално. Но повечето родители са така.

права си ... като си спомня и моите родители бяха така ... апък и като се замисля на 15 години мацката е напълно нормално да е готова вече и не майката е тази която ще я спира (дори и по някакви причини майката да е права)

ankata
02-18-2012, 18:48
Пич евала ти правя за търпението към нея тъй като и мен ме чакаха около 5 месеца макар, че бях на 19, когато ми се случи, но да оставим мен. Твоята приятелка щом се е страхувала от техните, че може да разберат защо не е изчакала момента, в който хем ще е готова хем пораснала хем и техните да са на мнение, че може да го прави вече..но минало е вече, не е и трябвало да казва, но тя си знае най-добре. Успокой я ще мине време техните ще го приемат както и тя тяхното отношение, разбирам и тях и нея, те все пак се страхуват за малкото си момиченце, което и според мен е малка, но тя пък си знае най-добре дали наистина те иска, а щом го е направила значи наистина те иска и обича. Моят съвет е: остави времето да оправи нещата,техните ще те приемат както и случката, докажи им че цениш, обичаш, и пазиш дъщеря им и ще се оправят нещата,а относно до нея щом ти си сигурен,че не е имало гаф (понеже мисля че на теб не ти е за 1 път и знаеш кое как и т.н.) я успокой и и кажи, че като не иска вече секс скоро това само може да те натъжи не поради факта, че няма секс, а от това че един вид не е сигурна в теб, че ти е кофти от случката и се чувстваш виновен заради проблемите и...просто я обичай и имай търпение, но зарежеш ли я точно в този момент важен за нея повярвай цялата би рухнала, все пак си и оставил "белег" за цял живот с факта, че си и първия, а за техните да не говорим като разберат, горко и на нея, защото тя ще се окаже виновната, че не ги е послушала :)

blader
02-18-2012, 19:05
И на двама ни ни беше за първи път но и двамата много бяхме чели и говорили с хора по-опитни от нас и бяхме възможно най-внимателни(естествено без да сме някви супер сковани тъй че нищо да не усетим...беше хубаво и за двамата...)

А иначе нито за секунда и през ум не ми е минавало да я зарязвам дори и секс да не видя повече...Не бих я изоставил особено в момент на несигурност...
Наистина държа на нея невероятно много...

Няма проблем...даже днеска се засякохме с майка и и дори се поздравихме но не сме говорили(все пак според Приятелката ми проблема още не е решен щото не и е дошло...)...

Glam0rous
02-18-2012, 19:11
Е не чак толкова драматично...вярно малка е, но е само секс. Ще и остане гаден спомен и без това сигурно. Една от причините техните да се притесняват толкова навярно е, че като е започнала веднъж вече няма спиране, което си е така. Ще види,че нищо и няма, няма вече да е девствена, за да се притеснява, надявам се и да попрочете малко да се образова и ще започне да си ляга спокойно с който реши. А и не за всички момичета първият е толкова важен.

blader
02-18-2012, 19:18
Е не чак толкова драматично...вярно малка е, но е само секс. Ще и остане гаден спомен и без това сигурно. Една от причините техните да се притесняват толкова навярно е, че като е започнала веднъж вече няма спиране, което си е така. Ще види,че нищо и няма, няма вече да е девствена, за да се притеснява, надявам се и да попрочете малко да се образова и ще започне да си ляга спокойно с който реши. А и не за всички момичета първият е толкова важен.

Казах че и на двамата ни хареса...бях внимателен и тя каза че дори да не е било най-якото чувство на света(за първи път е все пак...непознато е...) е било хубаво и ще и остане готин спомен...

И както казах и двамата доста четохме и говорихме...

Glam0rous
02-18-2012, 19:22
Е значи всичко е ток и жица, остави я да вземе решение какво да прави и най-вероятно ако толкова държи на теб след няколко дни ше се усети, че и липсваш и ще те потърси. Не се филмирай!

blader
02-18-2012, 19:36
Дааа...ние даже днеска си излязохме и беше много хубаво...Точно с нея бяхме като засякохме майка и...и тя отиде и нещо си казаха някви общи работи и аз се поколебах и тръгнах към тях ама майка и бързаше и само си казахме 'здрасти...' и това беше...

Иначе тя не се е успокоила съвсем ама поне се поотпусна малко и мисля че след още малко време всичко ще е наред...

ankata
02-18-2012, 22:20
споко, и на нея ще и мине като и дойде и се увери, че няма страшно :)

BrokenInnocence
02-19-2012, 17:29
Майката наистина не постъпва правилно като я наплашва по тоя начин и й вкарва някакви филми, но като се замисля и моята 15-годишна дъщеря някой ден ако дойде при мен и ми каже, че е правила секс първата ми реакция няма да е да поканя пича и да налея по едно уиски, за да отпразнуваме това, че той я е чакал 8 месеца и тя като си го е поискала той не я бил върнал. Разбирам донякъде неприятното чувство на родителя, но пък поведението й в никакъв случай не е правилно, станалото-станало, явно разчита, че като наплаши дъщеря си тя поне още няколко години няма и да си помисли за секс. Според мен много по-правилно е да седне и да поговори с нея като майка за опасностите и за начините да се пази от болести и да предотврати ранното появяване на внуци. Разликата в годините не ме фрапира, но определено не мисля, че въпросната девойка е "твърде зряла за годините си" както гаджето я описва, поне поведението й не го показва.

P.S. И четейки цялата тема някакси ми остана впечатлението, че колкото и да го отрича и да се обяснява, автора най го е яд за секса, който ще му се отказва оттук нататък и то точно, когато най-накрая след 19 години му се е отворил парашута.

blader
02-19-2012, 19:05
Оф...ясно съм го казал...

Който дори и след като съм обяснил пак има съмнения относно чувствата ми към Нея Fuck you...Wanna know why...Because fuck you...that's why...

thefolenangel
02-19-2012, 19:09
P.S. И четейки цялата тема някакси ми остана впечатлението, че колкото и да го отрича и да се обяснява, автора най го е яд за секса, който ще му се отказва оттук нататък и то точно, когато най-накрая след 19 години му се е отворил парашута.

Абе ейй!!!!
ЯЯ НЕ се съмнявай във вечната им и неугасваща любов!!! :cool:

bladder+ecchi = ВНЛ :D

blader
02-19-2012, 20:16
Bladder?...

Dafuq?!...
(НАПИСАНОТО ПО-ДОЛУ Е ПРЕДНАЗНАЧЕНО ЗА ИДИОТИ!...)

.................................................. ...............................

Искам да правя секс с Нея...
Бих Прежалил Секса С Нея В Името На Връзката Ни...

.................................................. ................................

(НАПИСАНОТО ПО-ГОРЕ Е ПРЕДНАЗНАЧЕНО ЗА ИДИОТИ!...)

thefolenangel
02-20-2012, 08:53
Ах любов ли бе да я опишеш
http://m.sibir.bg/uploads_bg/img/0125896/img_125896_465447_l.jpg

:D :D :D :D

maider
02-20-2012, 10:20
Мисля, че на приятелката ти и е насадена мисълта, че сексът е нещо лошо, особено на тази възраст. (Точно затова се чувства виновна...) Аз имах подобен проблем с майка ми, даже бях по-голяма.
Ясно е, че майка и се притеснява, но с времето ще свикне. Приятелката ти е малко малка на години, но в крайна сметка всеки човек сам решава кога и с кой и родителите не могат, а и нямат право да контролират това. Важното е, човек да е запознат с рисковете и да се пази.
Моят съвет е, просто да изчакаш. Всичко ще си дойде на мястото.

eilhar
02-20-2012, 13:21
из НК...
Чл. 151. (2) Който се съвъкупи с лице, навършило 14-годишна възраст, което не разбира свойството или значението на извършеното, се наказва с лишаване от свобода до три години.

Демек не разбира какво са му направили, демек изнасилване. Дъъ. Вниквайте малко в написаното де.

blader
02-20-2012, 14:05
Мисля, че на приятелката ти и е насадена мисълта, че сексът е нещо лошо, особено на тази възраст. (Точно затова се чувства виновна...) Аз имах подобен проблем с майка ми, даже бях по-голяма.
Ясно е, че майка и се притеснява, но с времето ще свикне. Приятелката ти е малко малка на години, но в крайна сметка всеки човек сам решава кога и с кой и родителите не могат, а и нямат право да контролират това. Важното е, човек да е запознат с рисковете и да се пази.
Моят съвет е, просто да изчакаш. Всичко ще си дойде на мястото.

Ето един човек схващащ положението...изключително много благодаря за разбирането и липсата на излишни закачки които и без това са далеч от първоначалната тема...

BrokenInnocence
02-20-2012, 17:55
Ето един човек схващащ положението...изключително много благодаря за разбирането и липсата на излишни закачки които и без това са далеч от първоначалната тема...

Аз си ти отговорих съвсем по темата, не знам само 'що се оплакваш.Следващия път като решиш да слагаш дисклеймъри напиши, че искаш само и единствено мнения, които се съгласяват с твоята гледна точка, 'щото другия вид ти влияят зле на нервите и те карат да се правиш на интересен с разни заучени фразички на английски, които си ги чул от филмите и компютърните игри. ;)

P.S. И стискам палци любовта на живота ти скоро пак да ти даде да я из*каш, 'щото липсата на секс не ти влияе добре явно. Ето ти и новo попълнение в "речника" - sexual frustration. 8)

blader
02-20-2012, 18:19
Аз си ти отговорих съвсем по темата, не знам само 'що се оплакваш.Следващия път като решиш да слагаш дисклеймъри напиши, че искаш само и единствено мнения, които се съгласяват с твоята гледна точка, 'щото другия вид ти влияят зле на нервите и те карат да се правиш на интересен с разни заучени фразички на английски, които си ги чул от филмите и компютърните игри. ;)

P.S. И стискам палци любовта на живота ти скоро пак да ти даде да я из*каш, 'щото липсата на секс не ти влияе добре явно. Ето ти и новo попълнение в "речника" - sexual frustration. 8)

Ето ти едно допълнение в българския речник-'комплекс'...

Да съм казал че точно твоето мнение не е по темата или въобще да съм конкретизирал за нечие освен за на thefolenangel щото неговите са way off?...

Фразите си ги ползвам първо щото са ми по-благозвучни...второ щото на моменти просто ми идва така...не е като да се напъвам...и трето щото понякога са по-точни в образността си от българските си съответки...
Игри не играя а от филмите не наизустявам фрази които искам да използвам във форуми повярвай ми...не схващам що лично се засегна след като дори не съм те споменал...не искам лоши отношения с никой бахти...

Ква е тая злоба?...

echii
02-20-2012, 18:43
Айде..стига сте коментирали вече де..мама не е няква дето да ми втълпява някви неща дето не са верни .. всичко беше за ден..два..и отмина..аз пък не съм няква тъпа..дето да не знае какво е секс..и за какво става въпрос във всички отношения..много съм чела и слушала по тая тема и не е като да не знам за какво става въпрос..ам..и с мама сме си говорили по този въпрос..такам..бях притеснена..явно без причина..но аз пък съм си такава..принципно..съм много тревожна и притеснителна..независимо за какво става въпрос..пък ти thefolenangel не ставаш за адвокат..и си доста ограничен..Той не е с мен САМО ЗАРДИ СЕКСА!!!!!..ама че сте.. нито го познавате..нито знаете ще за човек е..и какво испитва към мен и аз към него..Айде сега модовете ако обичат да заключат тая темичка..

blader
02-20-2012, 18:50
И аз не бих им се разсърдил ако ударят едно катинарче да...

Glam0rous
02-20-2012, 22:28
Авторе, всички (много от нас момичета, минали през подобни моменти) ти казахме, че най-вероятно няма чак такъв проблем, момичето ще си се прибере при тебе и да го не мислиш толкова. Същите ние и знаеме колко много им се прави секс на момчетата на 19 и не само, особено като тва е ново изживяване за тях и как "не моо се запрат"..нормално. Не отирчай, че този аспект не е важен за връзката ви, особено като вече сте започнали. Недей толкова свадливо, че изпъкват ЕГН-та...

blader
02-21-2012, 08:01
не съм отрекъл нищо от мненията на който и да е потребител освен твърденията или намеците че съм направил нещо нередно и това че Тя не е знаела какво прави...Тя сама ви обясни...
Айде ключ че се повтаряме че и потретваме вече...
Благодаря на почти всички писали...

s_E_x_Y_y_Y
02-21-2012, 18:11
Де да имаше повече момчета като теб 1во.2ро се случва тези мисли да ти минат през главата понякога,но не чак да почне да те тресе параноята ии в случая тя не е трябвало да казва на майка си или пне да изчака, а така майка й е влошила нещата.Споко пич ще си се обичате за напред и ще правите много секс въпреки параноите и майките :P

CeLuVcHo0o
02-21-2012, 18:31
омг... сега вече е герой... хахаха