PDA

View Full Version : Това фетиш ли е?



stone4
02-15-2012, 09:19
Здравейте,сексуално повече се възбуждам от жени с дрехи, отколкото жени без дрехи. Така нека да дам пример. Много повече ми харесва да гледам жена със сутиен отколкото без и евентуално повече би ми харесало да пипам гърдите и през сутиена или през тънката лятна блузка ,както и повече ми харесва да гледам жената да е с къса прилепнала рокля , отколкото да е гола . Просто повече се възбуждам сексуално от комбинацията тяло+някакъв женски аксесоар.

airHaos
02-15-2012, 09:43
Хаха и мен така , повече ми харесват да са оскъдно облечени да не е напълно гола , ама за това за докосването през дрехите незнам :) там съм пасс :D

cus7om1z3
02-15-2012, 11:26
Зависи какво ще има под дрехите ... Иначе ако е с някоя прозрачна копринена дрешка :\ You're not Alone !

marilyn
02-15-2012, 13:31
Според мен е нормално, просто защото като е с нещо ти подсъзнателно си мислиш какво ли има отдолу и ти е интересно едва ли не. А като я видиш гола... виждаш всичко отведнъж и интереса се губи.

machoka
02-15-2012, 18:49
Не е фетиш.

Фетиш е да свърваш от кеф като и гризеш нокътчето на кутрето на крака...

Иначе и мен много повече ме възбуждат мацки с оскъдно облекло, отколкото без хич.

flawless_
02-15-2012, 19:01
^Точно, фетиш не е просто да ти харесва/да предпочиташ нещо, а дотолкова да те възбужда само МИСЪЛТА за него, че да си на прага на свършването. Да не говорим ако си в реален допир с това нещо. :) Говоря от личен опит, като човек който от дете има фетиш. Както казаха по-горе, много е важно какво има под дрехата. :wink: Има фетиш към допир с различни неодушевени предмети, но твоето не ми мяза много на такова... Фетишът е нещо друго... само като се сетиш за този предмет/част от тялото или др. се разтичаш.

DragonLady
02-15-2012, 20:18
Според мен е нормално, просто защото като е с нещо ти подсъзнателно си мислиш какво ли има отдолу и ти е интересно едва ли не. А като я видиш гола... виждаш всичко отведнъж и интереса се губи.

+1

10 буквииииии

Ev1l
02-15-2012, 20:23
Жив фетиш!Мен пък ми харесва, жената да има синджир на кръста.Напрао ебем като младо магаренце!