PDA

View Full Version : Едно момиче



lowexd
02-15-2012, 11:14
Здравейте :)

Надявам се някой да ми даде съвет относно това и преди да започна да отворя една скоба и да ви ПОМОЛЯ да не пишете коментари като „ лапешки истории “ , защото все пак това е форум и за това пиша да ми дадете съвет.

Така понеже вчера беше Св. Валентин и в даскало си разменяме валентинки и днес ни ги донесоха по класове, едно момиче е решило , че трябва да ме покоментира така да го кажа :D. и е написало : Цитат „ Знаеш ли, че лилавото не си хоДи със сивото (понеже имам лилави ботуши и нещо средно между бяло и сиво яке) С обич Мама.

Та така това е. Кажете ми как да постъпя да ѝ го върна по някакъв начин или нещо друго. Благодаря за съветите предварително :) :)

sword
02-15-2012, 13:02
:lol:
10 букви

lowexd
02-15-2012, 16:23
мерси за отговора :) следващия моля.

bloodyF
02-15-2012, 17:15
и къв ти е проблема точно?

HolyShit
02-15-2012, 17:21
Така....Дебнеш я в клас като всички сте се събрали,задължително класната да присъства.Ще имаш някаква сопа,няква пръчка дрянова да е.. Рязко замахваш,за да я съблечеш голя и почваш да биеш със сопата по гъза колкото можеш с колкото сила ярост и злоба имаш,докато буквално не те вдигнат,за да те преместят...

Задължително пред класната и целия клас,за да разбереш,че не се бъзикаш и си напълно сериозен и втори опит няма да има.
После казваш,че ти си шефа и ще си правиш каквото искаш.Това е тайната към успеха.

lowexd
02-16-2012, 16:04
Така....Дебнеш я в клас като всички сте се събрали,задължително класната да присъства.Ще имаш някаква сопа,няква пръчка дрянова да е.. Рязко замахваш,за да я съблечеш голя и почваш да биеш със сопата по гъза колкото можеш с колкото сила ярост и злоба имаш,докато буквално не те вдигнат,за да те преместят...

Задължително пред класната и целия клас,за да разбереш,че не се бъзикаш и си напълно сериозен и втори опит няма да има.
После казваш,че ти си шефа и ще си правиш каквото искаш.Това е тайната към успеха.

:D :D добра идея мерси :)

MojoJojo88
02-16-2012, 16:11
и къв ти е проблема точно?

Явно лилавите ботуши и нещо средно между бяло и сивото й яке...

bloodyF
02-16-2012, 16:38
Явно лилавите ботуши и нещо средно между бяло и сивото й яке...

:lol:

бих казала: да ви имам проблемите

Reenata
02-16-2012, 17:32
ззащо просто не го премеш като съвет и да вземешда да си промениш стайлинга ;)

Lucho
02-16-2012, 18:49
А, ти, чичовото, момче или момиче си?

Кажи ми за да ти кажа как да си разтълкуваш съобщението!

HolyShit
02-18-2012, 10:53
:D :D добра идея мерси :)

Ако те накажат в знак на протест запали или счупи няколко врати в даскалото.Нашите така или иначе го правят без никаква причина :D

fluffy_^
02-18-2012, 11:24
How the F... did I get here ? :D (think)

Verminaard
02-18-2012, 15:08
Ти на хероин ли си,14 годишна ли си или имаш проблеми с церебралния метаболизъм,това е въпросът!