PDA

View Full Version : срам



veselincheto_n
02-15-2012, 12:55
Здравейте

Тези дни се разболях и понеже нашите са на работа по цял ден, ме оставиха при баба ми и дядо ми. Имам много висока температура и от 2 дни не спирам да повръщам, така че всички лекарства с които ме тъпчат не помагат, защото веднага ги изхвърлям. Днес извикаха личната ми лекарка. Когато дойде, баба ми, дядо ми и леля ми която дойде да види как съм, се строиха в стаята. Като чу, че постоянно повръщам, каза, че ще ми предпише свещички :( Най-ужасното беше, че имаше от тях и докато се усетя, ме накара да легна по корем, каза на баба ми да ми свали пижамата и ми сложи 2 пред всички! След това като ме преслушваше, ми вдигна блузата до врата и всички ми видяха гърдите. На всичко отгоре така и не ми вдигна пижамата и освен Д-то, леля ми, баба ми и дядо ми, ме видяха и отпред :((( Сега баба ми постоянно ме гони с тия свещички, а аз не искам да ми ги слага тя и не й давам, защото искам аз самичка да го правя. Само се караме, защото според нея съм малка и не можело. Все пак съм на 10 и бих могла, но тя не иска и да чуе :((((( Как да я убедя, че супер ме е срам и не искам? Освен това се оплака и на майка ми и тя ми се накара жестоко и каза да спра да се лигавя... Някой имал е подобен проблем и как да се справя с положението?

emo94
02-15-2012, 13:29
Вземаш свещичките и си ги слагаш сама

veselincheto_n
02-15-2012, 13:33
Ама лошото е, че те са у баба ми и не ми ги дава :( Мислех, че майка ми ще е на моя страна, ама то и тя като ми се развика, баба ми вече съвсем няма да ми ги даде :(

broken-barbiee
02-15-2012, 13:59
Казваш и, че или ти дава свещичките да си ги сложиш сама, или никой няма да ти слага свещички! И да ти се кара щом те е срам не се примирявай. Аз такъв странен проблем съм нямала, но разбирам срама ти. :)

veselincheto_n
02-15-2012, 14:06
Аз продължавам да се инатя, ама накрая ще дойде майка ми и ще стане страшно :(

emo94
02-15-2012, 14:33
Е кажи и че много те е срам и че нищо няма да стане,ако си ги сложиш сама :)