PDA

View Full Version : Jokeroo.com от 1$ до МНОГО ПОВЕЧЕ на Ден !



Ghetto1231
02-15-2012, 14:14
Здравейте, не знам дали сте чували за този сайт
но мога да ви гарантирам, че това е най приятния и лесен начин да си правите пари в
интернет поне за мен за вас не знам.. ето и какво е Jokeroo.

това е сайт които Ви плаща всеки ден по 50 цента за "Реакции на картинки" и още 50 цента за "харесване" което прави 1$ на ден + 5 $ бонус при регистрация (което си е супер) но най хубавото е, че можетоео да си правите допълнително много повече пари на ден и това става когато качвате картинки клипове и хората ги харесват и дават "Реакция" ако хората или някой админ хареса ваша снимка качена на сайта или клип автоматично ви дава 10$ за клип и 5$ за картинка Аз вече имах тази чест с една моя каратинка получих 5$ за нея и 10$ за клипче и това само от 1 картинка и 1 клип представете си ако ви харесат 5-6 или повече ? сайта плаща в Paypal или с чек който се обменя в банката.. минимума е 50$ но парите можете да си ги направите или бързо или бавно с харесвания и реакции на снимки и видеота което прави по 1$ за 24-26 часа заради часовата разлика и т.н, също така при всеки ваш реферал, които админ му хареса снимка или клип ви дава по 15$ при мен веднъж ми дадоха но с доста голямо закаснение, явно имат проблем с това защото и други хора се оплакаха от този проблем.. плаща на края на всеки месеца ако имаш събрани 50$ САЙТА ПЛАЩА не пишете коментари от рода дали е скам или не вижте в интернет ако искате проверете го (началото на другия месец когато ми преведат парите ще ви покажа доказателство, че е редовен).. също така може да качвате и игри но аз предпочивам или някой картинка или клипче и ако имам късмет ще ми платят 5$ или 10$ за това.. ако има нещо не ясно пишете ще ви помагам..


За регистрация CENSORED

machoka
02-15-2012, 19:44
Всичко добре, но кой ти позволи да си набираш реферали - лимонки точно тук...