PDA

View Full Version : кофти криза след поредният ( самотен ) св. Валентин



!po0p!
02-15-2012, 17:17
1. Така първо да ви разкажа малко за себе си на 14 г. съм момче. Нямам си приятелка и няма признаци че някога дори ще се доближа до това. (ниско самочувствие и още нещо) Отчаян съм. Как да започна ?

2. Така сигурен съм че има и други момчета в моето положение (най-малкото защото познавам такива) . И се чудя дали има и момичета в такова положение (не ми се вярва много) . И ако е така защо всички не се пестрашим и да рискуваме трябва да има такава тема която ще помогне поне на двама души да намерят щастие.

П.С. Много ми е тъпо пиша и от скука и се чудя как мога да съм толкова жалък (прочети точка 1 :Д ) ако имате някакви съвети или нещо. Моля не пишете коментари от сорта ''Ниско самочувствие" знам но в моята ситуация няма как да стане и прочетете точка 2 и си помислете за всеки случей аз съм от Варна за скаип ще се разберем и не се надяваите на нищо добро ако ми обърнете внимание. Аз не подбирам нямам предпочитания бих се зарадвал на всичко.


ИМАМ НУЖДА ДА ОБИЧАМ

Glamour92
02-15-2012, 17:26
Forever alone club? Защо не? :D
Само един съвет към бъдещия колектив-като се посъберете така,вместо дружно да се самосъжалявате,разберете се,излезте малко навън и проучете,колкото се може повече странични занимания.Все някое от тях ще ви грабне вниманието,ще задобреете и хоп-ниското самочувствие вече няма да е чак толкова ниско.А пък и общуването с нови хора ще ви убеди,че те не хапят,не ви смятат за нищожества,респективно вие самите няма да се смятате за такива.Намирането на приятелка след това би трябвало да е въпрос на време...

Cold_Tearsss
02-15-2012, 17:50
Не се филмирай излишно. Вместо да се радваш, че си още дете и да се наслаждаваш, само си съсипваш детството. Ще им дойде времето и на приятелките.

sunman
02-15-2012, 17:57
УЧИ!!! Има време за всичко!! :)

marilyn
02-15-2012, 18:17
Миличък, ти си само на 14, това, че сега си нямаш приятелка, не означава, че цял живот ще си така. Нормално е, не може винаги човек да е обвързан. Излез малко от тоя нет, има живот и извън фейсбук. :) Аз съм на 19 и като не ми върви в тия сърцатите работи.. кво да кажа, не съм тръгнала да си режа вените... така че споко! Всичко с времето си.

valdesbg
02-15-2012, 19:59
Докато точка едно е в сила, и вземаш насериозно идеята от точка две и заглавието те кара да забиваш нос... няма признаци да излезеш от клуба на Forever Alone.

Стягай се, оправяй си самочувствието. Има тонове литература и книжки с готови идеи за това. Не е най-добрия възможен вариант, но за човек като теб ще подействат. Всъщност това ти и трябва. После лека полека нещата ще тръгнат.

slimbo
02-20-2012, 16:52
1. Така първо да ви разкажа малко за себе си на 14 г. съм момче. Нямам си приятелка и няма признаци че някога дори ще се доближа до това. (ниско самочувствие и още нещо) Отчаян съм. Как да започна ?

2. Така сигурен съм че има и други момчета в моето положение (най-малкото защото познавам такива) . И се чудя дали има и момичета в такова положение (не ми се вярва много) . И ако е така защо всички не се пестрашим и да рискуваме трябва да има такава тема която ще помогне поне на двама души да намерят щастие.

П.С. Много ми е тъпо пиша и от скука и се чудя как мога да съм толкова жалък (прочети точка 1 :Д ) ако имате някакви съвети или нещо. Моля не пишете коментари от сорта ''Ниско самочувствие" знам но в моята ситуация няма как да стане и прочетете точка 2 и си помислете за всеки случей аз съм от Варна за скаип ще се разберем и не се надяваите на нищо добро ако ми обърнете внимание. Аз не подбирам нямам предпочитания бих се зарадвал на всичко.


ИМАМ НУЖДА ДА ОБИЧАМ

:D welcome to my live :D