PDA

View Full Version : Въпроси около гимназията...



zvezdychka_t
02-15-2012, 19:49
Здравейте!Искам да ви питам тези, които вече сте минали в гимназия - как се променят там нещата?По-различно ли е отношението?Класа?Даскалит е?
В сегашния ми клас всичките са някакви лигльовци, интригантки, хейтъри... Изобщо не ми харесва.Аз съм от тия, които заради приличните оценки наричат зубъри, смотаняци и още какви ли не, без изобщо да ги познават.Омръзна ми някви лигави момчета да се правят на мъже (най-обичам като почнат танца i'm sexy and i know it), някви уродливки да ми се правят на великите пички, единия хейтър да ми важничи... Искам да намеря хора като мен, които мислят за бъдещето си и имат желание за добра кариера и сериозни неща, не детски лигавщини от сорта "прецакай даскала и ако може събери очите на класа".. Чувала съм, че в някои гимназии се смеят на тези с ниските оценки.Това вярно ли е?
Съжалявам, че изпаднах в обяснения, просто ако може някой да ми отговори :)

PainMonopoly
02-16-2012, 08:22
Зависи в какво училище ще попаднеш. Когато аз бях в кварталното основно училище, си я имаше йерархията от тъпите американски филми - зубъри и популярни. Обаче след това влязох в елитно училище, всички бяха отличници и същевременно не всички бяха зубъри. Нормални хора, държаха се цивилизовано в повечето случаи.

ve6ti4kata1994
02-16-2012, 13:11
Аз уча в обикновено основно училище не всички са отличници, но няма йерархия :)
Съгласна съм с горното мнение зависи къде ще попаднеш и на какви хора.