PDA

View Full Version : При вас така ли е? (въпрос за вагината)



Gwendoline
02-16-2012, 09:07
Здравейте
от известно време забелязах нещо, но не мога да си спомня дали и преди е било така или се е получило. Като си разтворя вътрешните срамни устни на входа на влагалището от двете страни кожата ви каква е? Гладка или леко грапава и неравна? Като разтворя още по-навътре си е гладка, но точно на входа от двете страни е леко.. не знам как да го обясня.. може би с картинка ще мога да покажа нагледно: http://drugster.info/img/ail/1335_1344_3.jpg между показалеца и средния на ДЯСНАТА ръка (пада се отляво) виждате ли как е някаква по-различна кожата - по-грапава изглежда и розово-бяла на точки. На мен ми наподобява на кожа със стрии (стриите нали са някакви по-вдлъбнати), но едва ли е най-точното обяснение. Моето е такова, само че малко повече и се пада точно на влагалището. Оплаших се да не е гъбички, но нямам симтоми на гъбички-сърбеж,парене и т.н. :/ Вашата красавица :D така ли е или си е гладка.

PLEYGIRL
02-16-2012, 10:31
Това зависи .. при всеки е различно ако много се притесняваш отиди на лекар. По принцип кожичката на срамните устни не е гладка за да предпазва входа на влагалището и съответно част от вътрешната страна на устните е леко грапава. Сравни ги с другите си устни и ще ме разбереш за какво говоря принципа е същият... ии имам въпрос на колко си години???