PDA

View Full Version : Русо . . . какъв цвят ?



n3zabrawiimaa
02-16-2012, 09:38
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/155531_146892022027862_100001211953468_297275_3574 968_n.jpg
ЛЯВО!

Какъв цвят се води това и с каква боя може да се постигне?
Естествения ми цвят е кестеняво.

PLEYGIRL
02-16-2012, 10:23
Първо трябва да си изсветлиш косата със цвят "пепеляво русо" след което нанасяш "пастелно русо" - (на снимката). Не е сигурно ,че след пепеляво русото косата ти ще се изсветли напълно за това може да се наложи да повториш процедурата.
Щом косата ти е кафява значи може би едно нанасяне ще бъде достатъчно. По добре не прави нищо сама а отиди на фризьор и му кажи какъв цвят искаш. Това обаче не обещава ,че косата ти няма да бъде овредена напротив ще бъде ,но ако си готова да я жертваш давай... :)

broken-barbiee
02-16-2012, 11:19
Мисля, че първо трябва да я обезцветиш и после направо да нанесеш русото. /Аз като се изрусявах така направих и станах по-руса и от нея, а дори не ми изгоря толкова много косата/.

Tiin
02-16-2012, 15:07
Дай твоя снимка.



Иначе,ако ти е тъмно кафява трябва да наслояваш бои,докъто не ти се получи желания цвят. Обезцветяването е много вредно доколкото ми каза фриз.

Glam0rous
02-16-2012, 17:00
Щом искаш да станеш руса и то конкретен нюанс, по-добре занеси снимката на фризьорка и тя да те направи. Не е задължително по принцип да те обезцветяват, може да стане и само с боя. Една позната я направиха от кестенява подобно русо много успешно. Обаче после на 3-4 седмици ти избиват корени и трябва постоянно да я боядисваш, защото наистина с тия корени е много грозно.

n3zabrawiimaa
02-16-2012, 21:06
Естествения ми цвят е като на мацката в дясно един до два тона по-светъл .
Преди време имах кичури, правени с блондор и станаха супер, сега сигорно пак така ще се направя, само че цялата коса (естествено на фризьор).
Дам, ясно ми е, че трябва да си боядисвам корените, разбира се! ;д
И още нещо, няма такова нещо като пастелено русо. ;д По-скоро бежово, но точно този цвят мисля, че е златно русо.
БЛАГОДАРЯ МАЦКИ :*

Meoww
02-17-2012, 10:56
На мен ми прилича на пепелно русо. Само с боя трудно може да се постигне. Трябва да отидеш на фризьор да те обезцвети и след това да нанесе съответната боя. Ако искаш цвета ти да е с пепеляв оттенък, просто си купуваш шампоан, който да матира жълтите оттенъци ;). Преди няколко години и аз бях с такъв цвят и така си унищожих косата, че още ме е яд... ама какво да се прави като жените сме толкова суетни :D

n3zabrawiimaa
02-17-2012, 19:15
С какво го развали? :D
Ахх цвета е мега якияя.. нямам търпение вече :D хаха