PDA

View Full Version : Бихте ли изневерили ?



Tediinkaa
02-16-2012, 12:53
По скоро темата е към женската част в форума. Бихте ли изневерили на гаджето ви ако много ви се е насъбрало, непрестанни караници в продължение на седмици, не ви дава свобода.. следи ви , ревнува ви без причина , не иска да имате много приятели момчета, и за капак на всичко и в секса не върви ?

cyclops
02-16-2012, 13:24
така като гледам какво си изредила по-скоро бих го зарязала

thefolenangel
02-16-2012, 13:36
Тединке колебаеш се какво да правиш ли?
По-добре го зарежи :D

TheBeliever
02-16-2012, 13:37
така като гледам какво си изредила по-скоро бих го зарязала

Точно.

Като връзката ви не те удовлетворява слагаш край и толкова. Изневярата не само, че няма да помогне, а и ще влоши нещата.

iLovePussyJuice
02-16-2012, 14:21
Колко мъка има по тоя свят...

marilyn
02-16-2012, 14:57
Хахх ако ми пряви такива простоии направо го късам...

Devil69
02-16-2012, 14:59
По скоро темата е към женската част в форума. Бихте ли изневерили на гаджето ви ако много ви се е насъбрало, непрестанни караници в продължение на седмици, не ви дава свобода.. следи ви , ревнува ви без причина , не иска да имате много приятели момчета, и за капак на всичко и в секса не върви ?

Има една древна мъдрост-като не оправяш жена си ,друг ще я оправи:))) Мисля че бях изчерпателен.

ShtrudeL
02-16-2012, 15:21
Хората не изневеряват от яд, за да си "отмъстят", или защото се карат с половинките си. Ако го правят заради това все пак... значи са ужасно глупави и не знаят що е обич. Изневеряват, защото не получават това, от което имат нужда.

Cold_Tearsss
02-16-2012, 15:33
Изневерявай, какво ти пука? Веднъж се живее.

anonymous708973
02-16-2012, 16:18
Изневеряват, защото не получават това, от което имат нужда.

Точно.

Така поставено, не виждам едно нещо, поради което да си струва да продължиш тая връзка.

dream1707
02-16-2012, 16:38
Никога не бих изневерила... За да изневеря трябва да имам проблеми във връзката, а ако имам такива първо ще скъсам с него.. чак след това ще правя каквото и да е.

granger
02-16-2012, 17:22
Не съм ,но как вероятно бих процедирала: Ако нещо не ми върви във връзката ,сексуално съм привлечена от друг мъж, или се влюбя в друг човек , бих прекратила връзката си.Просто щом нещо може да ми отклони вниманието от връзката ми ,значи нещо в нея куца, и то здраво. Но не бих изневерила- КРАЙ и точка по въпроса.Предпочитам да прекратя отношенията с някого , вместо да тъка на два стана.

MojoJojo88
02-16-2012, 17:28
Ако виждам, че една връзка отива надолу, или ще се опитам да я спася, или ще я прекратя. Ако ще правя секс с друг, ще е след прекратяване. Ако кръшкам с друг, докато се опитвам да залепя нещо спукано, просто ще го досчупя.
Мисля, че разбра.

DragonBorn
02-17-2012, 01:27
Добре, а ако връзката е дългосрочна и всичко си е наред, но някой те привлича чисто сексуално?

nymphadora
02-17-2012, 05:26
Не бих изневерила,ако го обичам.
Ако пък искам да изневеря значи нещата не вървят,следователно няма смисъл да сме заедно.

bloodyF
02-17-2012, 07:25
и като се има в предвид, че в другата тема беше написала че не те задоволява-зарязвай го, както ти казах и преди : )

MojoJojo88
02-17-2012, 09:23
Ми, то много зависи. Жените изневеряват повече от мъжете, особено това прекрасно поколение от 90та на горе.
Причини за изневяра-бол. Дали ще е незадоволена от приятеля си, дали ще й липсва някакво добро отношение, дали ще се чувства изтормозена от него, защото е ревнив и я преследва постоянно, дали защото е харесала някой с повече пари...

Но, когато в една връзка всичко е наред, шанса да изневери мацката (ако е човек на място) е почти нулев.

xoxi
02-17-2012, 09:52
Добре, а ако връзката е дългосрочна и всичко си е наред, но някой те привлича чисто сексуално?

Трябва човек да е голям идиот за да скочи на чуждо.

Тарикатче
02-17-2012, 10:12
Ахахаха.. Та вие без всички тия простотии си изневерявате без да ви мигне окото.. Камоли с тия глупости на главата..

anonymous708973
02-17-2012, 11:36
Ми, то много зависи. Жените изневеряват повече от мъжете, особено това прекрасно поколение от 90та на горе.

Но, когато в една връзка всичко е наред, шанса да изневери мацката (ако е човек на място) е почти нулев.

То винаги е така - от собствения набор нагоре.

С второто съм съгласна.

MojoJojo88
02-17-2012, 12:19
Ами муцка, то не е от собствения ми набор на горе. Въпрос на възпитание е. И колкото на много от вас да не им се вярва, разликата във възпитанието на 15-20 годишните и 24-25 годишните е от земята до небето. Както и ценностната им система.
Естествено, не са всички еднакви, аз също не обичам да слагам под общ знаменател. Но дори и ти не можеш да отречеш, че много момичета, които са твой набор са пълни боклуци.

DragonBorn
02-17-2012, 15:19
Ами муцка, то не е от собствения ми набор на горе. Въпрос на възпитание е. И колкото на много от вас да не им се вярва, разликата във възпитанието на 15-20 годишните и 24-25 годишните е от земята до небето. Както и ценностната им система.
Естествено, не са всички еднакви, аз също не обичам да слагам под общ знаменател. Но дори и ти не можеш да отречеш, че много момичета, които са твой набор са пълни боклуци.

Много момичета и от твоя/нашия набор са боклуци - то си зависи от личността и т.н. Но все пак набор 91,92 и нагоре наистина са с по-различна психика

MojoJojo88
02-17-2012, 15:28
Точно това ми беше мисълта. Във всяко стадо има мърша, това никой не го отрича.
Докато бях ученичка, обаче, случаите на к**вета в даскалото бяха единични. Сега, наблюдавам обратното-свестните деца са единици. Това е гадното. Защото, докато при нас преобладаваха свестни деца, то при следващото поколение се наблюдава морален упадък.

ccdesigns
02-17-2012, 16:21
не. най-много да целуна друга без език.. веднъж. и ще призная, ако се случи. ако се стигне до такава степен, че толкова много да искам секс с друга, директно ще и го кажа и ще я помоля да се разделим, няма да изневеря.

DragonBorn
02-17-2012, 16:34
И все пак - бихте ли прекратили цялата си връзка, само заради първичният нагон да правиш секс и с други? Според мен изневярата е необходимо лекарство понякога, особено при дългите взаимоотношения...

TheBeliever
02-17-2012, 16:44
И все пак - бихте ли прекратили цялата си връзка, само заради първичният нагон да правиш секс и с други? Според мен изневярата е необходимо лекарство понякога, особено при дългите взаимоотношения...

Не съм животно, че да не мога да си контролирам нагона. Не бих пропиляла дългогодишна, добре функционираща връзка за единия секс.

И защо непременно се приема, че дългата връзка има нужда от "лекарство"?

BaffaLsc
02-17-2012, 16:48
Бихте ли изневерили на гаджето ви ако много ви се е насъбрало, непрестанни караници в продължение на седмици, не ви дава свобода.. следи ви , ревнува ви без причина , не иска да имате много приятели момчета, и за капак на всичко и в секса не върви ?

Не, имам си уста, с която да кажа, че искам да се разделим..
Такива цигански номерца не правя и няма да правя. :)

DragonBorn
02-17-2012, 16:48
Явно проблемът е в мен :D В определен момент става ежедневно и скучно, някак си има нужда от разнообразие... това са само мои виждания :)

TheBeliever
02-17-2012, 16:51
Разнообразие може да се постигне по редица начини. Изневярата не е най-удачният от тях.

DragonBorn
02-17-2012, 16:59
За Истинско разнообразие говоря - а то не може да е със същия човек, но предполагам наистина изневярата не е най-правилното решение. Трябва да си подреди човек приоритетите, преди да прави каквото и да било.

DragonLady
02-17-2012, 20:39
На него НИКОГА! Любовта ми към него няма да ми го позволи, пък и защо ми е секс с друг, като най-добрият ми секс е бил ( и продължава да бъде ) с приятелят ми.

alfons1to
02-17-2012, 21:39
Конкретно в описаният случай, направо ставам и си заминавам.. Иначе ДА, склонен съм на изневери :D :D :D

Violenza
02-18-2012, 06:21
При описаните обстоятелства - направо ще се разделя с него и пак няма да стигна до изневяра. Засега това е едно от нещата, които съм убедена, че няма да направя, но няма и да простя. Нито съм омъжена за него, нито имаме деца, нищо освен чувствата ни не ни свързва, така че не бих направила компромис с това на този етап от живота си. Но след време нещата може да се променят, нищо не се знае.

Glam0rous
02-18-2012, 08:45
Значи, само малко да тръгне да ми прави тия номера, които са изредени, веднага ще го разкарам. За изневяра не знам, ако съм огледала някой и искам да стане нещо с него веднага ще си опитам късмета. Между другото точно това съм го правила, ама човекът си беше голямо говедо и си заслужаваше, даже беше много сладко.

MojoJojo88
02-18-2012, 09:07
И все пак - бихте ли прекратили цялата си връзка, само заради първичният нагон да правиш секс и с други? Според мен изневярата е необходимо лекарство понякога, особено при дългите взаимоотношения...
Не, не бих. Моята връзка е дълга-почти 6 години. Когато имам нужда от разнообразие си намирам някаква занимавка. Когато искам да разнообразя нещо в леглото, го правим заедно с половинката. Нужна е креативност, за да не прецакваш нещата. А това "необходимо лекарство" е необходимо на човек, който искрено желае да изневери и ползва тази реплика за оправдание на действията си.

GreenFairy
02-18-2012, 09:28
Не, не бих. Прекалено много държа на човека с който съм. Освен това секса с него е невероятен и не бих рискувала да си легна с някой, който познавам малко и не знам нито какво харесва в леглото, нито дали въобще го бива... :D

treisi90
02-18-2012, 09:31
И все пак - бихте ли прекратили цялата си връзка, само заради първичният нагон да правиш секс и с други? Според мен изневярата е необходимо лекарство понякога, особено при дългите взаимоотношения...

"Лекарство" така ли го наричате вече? Аз имам дългогодишна връзка, обожавам приятеля си, той мен също - доказал ми го е. Отношенията ни бяха страхотни, но дълга връзка наистина трудно се поддържа. Все още сме заедно и се обичаме по същия начин, вярно е, признавам си, че много пъти ми се е искало разнообразие, но никога не съм си позволила именно, защото имам чувства към него и знам, че ще съжалявам и НЕ, не си заслужава да прекратиш така връзка заради "единия секс". Но дойде момент в който се скарахме и от яд и под влияние на алкохол той ми изневери ( целувка беше ) но пак си е изневяра. След което аз се позабавлявах с други момчета и бяхме разделени известно време. И кво се оказа в крайна сметка? И двамата съжалявахме за нещата, които направихме и осъзнахме какво наистина има между нас и ето, че отново сме заедно. Знам, че ще ме нападнете и веднага ще ми кажете, че той не ме обича или че връзката ни е изчерпана, но не е така! Има неща, които просто трябва да се случат, за да се замислиш наистина и да си направиш изводи и да си вземеш поука занапред. Както са казали "хората се учат от грешките си". По темата: Всичко е въпрос на личен избор, но е доста относително да се отговори, никой не го планува, всичко става неочаквано и спонтанно. ;)

Glam0rous
02-18-2012, 09:36
^ Е защо да не те обича. Така е станало, какво толкова. Да се целунеш или да си легнеш веднъж-два пъти с някой ей така за спорта не е изневяра, която си заслужава нерви или сърдене. А и въпросът на автора не е дали ще изневериш, ако си с някой, който обичаш и имаш стабилна връзка, а дали ще изневериш на някакво говедо, дето ти прави ядове и ти се качава на главата (не ми е ясно как ще обичаш такъв човек) .

treisi90
02-18-2012, 09:42
^ Е защо да не те обича. Така е станало, какво толкова. Да се целунеш или да си легнеш веднъж-два пъти с някой ей така за спорта не е изневяра, която си заслужава нерви или сърдене. А и въпросът на автора не е дали ще изневериш, ако си с някой, който обичаш и имаш стабилна връзка, а дали ще изневериш на някакво говедо, дето ти прави ядове и ти се качава на главата (не ми е ясно как ще обичаш такъв човек) .
Е това риторичен въпрос в случая.
След като тя не каза нито едно положително качество в него, следователно не става въпрос за изневяра, а за край на връзката. Вече причините поради които тя го търпи, само тя си ги знае, ако го обича и не е готова да сложи край на това безумие, нека изневерява, но съвестта й ще я довърши. Пак казвам- въпрос на личен избор!

Glam0rous
02-18-2012, 09:46
Реално знам подобни случаи, в които хората ходят от супер много време, не се разбират изобщо, постоянно се карат, разделят се събират се и в крайна сметка само се мъчат. Причината е, че примерно като са тръгнали на 15-16 и са заедно от години, просто ги е страх на какво ще попаднат и са неопитни с другите.До такава степен са свикнали и са в коловоза, че не могат да си представят да живеят по друг, макар и по-добър начин. Затова и тия дълги връзки не са толкова хубави на тоя етап. Да си прекарваш нещастно тия години и сам да ги прецакваш не е хубаво, като в крайна сметка един ден така или иначе ще се разделите щом имате толкова проблеми.

treisi90
02-18-2012, 10:22
Така е. Много хора са във филма.

ByBinKaa
02-18-2012, 11:17
Бих го оставила, но не бих изневерила :)

anonymous708973
02-20-2012, 16:25
Само едно нещо не мога да разбера.
Авторката сериозно ли се надяваше на нещо по-различно от:
1) "Неее, как, ти луда ли си, никога не бих!!"
и
2) "Да, правила съм го преди, не е нищо особено, дългите връзки имат нужда от разнообразие."

trabi_bs
02-20-2012, 16:28
не бих изневерил

Thrombocyte
02-20-2012, 17:45
Когато съм трезвен имам някви морални задръжки, а когато съм пиян ми се повдига от самата идея за интензивните движения, свързани с чукането на девочки.
Виж ся, ако съм в "млада" връзка и съм силно привлечен от дадено момиче не ми е проблем да я изчукам.

anonymous708973
02-21-2012, 18:02
а когато съм пиян ми се повдига от самата идея за интензивните движения, свързани с чукането на девочки.

Сигурна съм, че си единственият на тая планета о.О

Irti
02-22-2012, 07:34
Сигурна съм, че си единственият на тая планета о.О

Малко хора познаваш, колежке.

Ако си дърво-мотика нормално да не ти се прави секс.

Защо въобще трябва винаги да се ебеме като зайци? Аз отивам на събиране да се изкъртя от музика и други забавления, а не да се шибам. Може преди това да се прави нещо.. може по-късно вечерта като се прибереш или на другия ден.. може да си танцуваш с момичетата и да си флиртуваш.. но постоянно да напираш за секс..

На събирания отиваш да се видиш с приятели и да купонясвате, а не постоянно да обръщаш внимание на тоя до теб. С бившата като идехме някъде - тя си танцува с момчета, аз си танцувам с момичета.. но само танци. Пием си заедно. Целуваме се и продължаваме да се забавляваме и да водим нови запознанства. След като се приберем се нашибаме и готово. А не там да търчим в спалнята и дай..

Има си дни в които е редно да се изкъртиш от кеф и то без секс..

Малоумна работа е където и да си само това да ти в главата.

С времето разбираш, че това не е най-важното и че без него също се живее. Ама трябва да се укроти действието на пуберо-хормоните ;д.


Не бих изневерил. Ако имам влечение към друга ще кажа на момичето до мен да се разделим и да няма разправии. Не съм наранявал така и не мисля и да наранявам. Знам какво е да ти изневерят. Това са подчовешки действия, отношения и липса на елементарно уважение.

thefreak
02-22-2012, 07:50
Към авторката:
Аз съм стигнал до извода, че държанието и как нещата вървят в една връзка няма голямо значение, ако човека е решил да изневерява.
Това което ти си описала не е връзка, прекрати го възможно най-скоро.

anonymous708973
02-22-2012, 11:18
Ако си дърво-мотика нормално да не ти се прави секс.

На събирания отиваш да се видиш с приятели и да купонясвате, а не постоянно да обръщаш внимание на тоя до теб. С бившата като идехме някъде - тя си танцува с момчета, аз си танцувам с момичета.. но само танци. Пием си заедно. Целуваме се и продължаваме да се забавляваме и да водим нови запознанства. След като се приберем се нашибаме и готово. А не там да търчим в спалнята и дай..


Добре, колега, аз само изказвах мнение. С малко по-различна нагласа съм за нещата, ама ако почна, отиде и тая тема и вече ще ме изхвърлят като мръсно коте от форума :д

Irti
02-22-2012, 19:48
Колежката има поща. Веднага да си я прочете! :D

Raekwoon
02-22-2012, 19:52
не трябва да се ревнуваме, трябва да се редуваме 8-)

fenkaaa
03-01-2012, 19:30
Не знам дали моето се брои за изневяра,но се води,че с приятеля ми не ходим от 2 месеца,макар че абсолютно всеки ден сме заедно и правим всичко,което сме правили и преди,дори роднините ни не подозират,че "не ходим".През тези 2 месеца точно заради тези скандали,тази ревност и "държене в клетка" толкова време,реших да си поживея.След като скъсах с него,започнах да се занимавам с друго момче,спахме заедно.. от части дори се разделихме заради това момче,просто се чувствах по свободна с него,харесваше ми,изпитвах нова тръпка.. След това имаше целувки с 4-5 момчета по дискотеки или купони,не че съм такава,просто едно че си го връщам,друго за да го дразня може би,защото след това му казвах всичко.. И въпреки това продължаваме да се виждаме,но "уж" не ходим,така че аз лично не смятам тези неща за изневяра.

galq_25
03-01-2012, 20:07
За мен това не е вразка,когато има забрани, ревност и ограничаване на приятелите.

kotenceto_bonbon
03-03-2012, 09:08
Да.. и без да ме е ядосал съм го правила.. просто е далече,а аз имам нужда някой да е до мен :)

blonde star
03-03-2012, 13:18
Да, не че го мисля за нещо хубаво но зависи от много неща, а и някой път си заслужава : )

adelle
03-28-2012, 09:53
На него НИКОГА! Любовта ми към него няма да ми го позволи, пък и защо ми е секс с друг, като най-добрият ми секс е бил ( и продължава да бъде ) с приятелят ми.

десет буквиииии

по темата- Аз вярвам, че човек изневерява, когато има сериозна липса на нещо каквото и да е то, а при нея доста са се насъбрали, но все пак не се унижавай, не падай толкова ниско да му изневеряваш, направо му бий шута ;)

therichbitch
03-30-2012, 20:04
Авторке, да си отмъстиш ли искаш, или какво? Не виждам друга рационална причина за изневяра иначе. Ако не върви, поговори, ако не върви пак, режи и така. Дори да си легнеш с някого, после пак няма да се чувстваш добре, така че по- добре първо се разделете и тогава се впускай в подвизи.

Абе да ви кажа.. MojoJojo88 е права, до 90та бяха горе долу свестни и на по 16 се чудеха дали да правят секс или е раничко, не щяха да кажат на техните, че пушат, пият и т.н. (неслучайно не описвам някви светци, а нормални тийнейджъри с техните издънки, но имащи поне капка съвест, малко възпитание), сега на по 13 вече са лапали на 5-6ма (в съседна тема го мернах), дрогират се с тежки наркотици и са ебаси лекетата. Аз мисля, че упадъкът започна с нашия набор (91):D

straus
03-30-2012, 20:50
Няма лошо в изневярата хора, стига всичко да е скрито покрито, най - щастливите семейства живеят заедно до старини по тоя начин... те тия дето се дънят берат ядове

someonlikeyou
03-30-2012, 22:12
хаха всички сте кой от кой по голями разбирачи ... аз лично не бих го направила,най правилното решение при такава ситуация е когато се разделим:) така вече можеш да си правиш каквото искаш без да ти е криво, че си изневерил и да ти гризе сзвеста :)

Sexpert
04-24-2012, 18:16
момче съм - не.

pandiflysche
04-29-2012, 16:07
Ами да ти кажа твоя случей при нас е практика от около 8-9 месеца :Д С изключение на секса, който си е върховен. И до сега не съм му изневерила, че ме ревнува, че се караме и тн. и тн. Не е нужно да изневеряваш на човека, който те обича, само защото има проблем, който би могъл да се разреши и с думички. Другото, което е - това може да е лош период, за това не прибързвай!!! Относно секса - различни пози и малко нови игри или предмети :Д :Д не биха навредили, а дори биха го направили по-добър!!!

Hilary_
04-29-2012, 16:48
Не. Бих се разделила с него и после бих помислила за друг.