PDA

View Full Version : Едно момиче и аз



piturpanyeah
02-16-2012, 14:16
Здравейте,
Преди около 2 седмици си запознах с едно момиче. След това си писахме из скайп и фейсбук, минаха няколко дни и се уговорихме да излезем. Не се случи нищо кой знае какво, разходихме се, поговорихме, пихме по кафе и така... След 2 дни тя ме покани да излезем. Пак същото беше като първия път. Нищо интересно. Дойде 14-ти. Аз тогава бях зает и нямаше как да се видим, пратих й само СМС с пожелание за много любов, да сънува много сърчица през ноща и така. Поканих я на кафе на следващия ден. Излязохме. Купих й плюшена уграчка /знам, че е банално ама.../ тя много се зарадва и каза, че довечера ще се събират у тях с нейни приятели и ме покани, после щеше се ходи на дискотека и т.н. Аз разбира се приех, но честно да си призная не ми беше кой знае колко забавно... Не познавах никой освен нея и малко беше кофти, въпреки че не мълчях като пън през цялата вечер, опитах се да вляза в бъзиците и разговорите доколкото мога. После идеята беше да се ходи на дискотека, но аз не можех понеже днес имах важно контролно е реших, че трябва да поспя.
Проблема е, че през цялото време не сме били дори и за миг по-близки. Тя не ми дава никакви признаци, държи се просто като към приятел с мен. И аз не знам как да постъпя. Не искам да я уплаша, да си помисли, че само искам да спя с нея или нещо от сорта. Та въпроса ми е да "атакувам" ли? Да й покажа ли, че искам да сме нещо повече от приятели или да изчакам още? :)

Chacho
02-16-2012, 14:29
Действай, стига чака! Не ти трябват знаци, не се питай кога тя очаква да направиш крачка. Когато на тебе ти се прище, тогава я награби. Ако изпитва нещо към теб, ще ти се нарадва на инициативата и спонтанността.

Enchanting
02-16-2012, 16:42
Ако изчакаш още, може да си останете приятели.

Djenka
02-16-2012, 19:36
Излезте пак, но вечерта, да е по-романтично.. Подари й роза или нещо друго романтично.. Опитай се да я целунеш, оттам нататък никой не знае!

Chacho
02-16-2012, 19:46
Аз не бих взел цвете. Лично мнение.

valdesbg
02-16-2012, 20:45
Не чакай позволение от нея. Заяви ясно какво искаш от нея, и остави топката в нейното поле за да прецени дали я устройва. Ако да - чудесно, ако не - по добре сега да те отрежат отколкото на по късен етап, когато филмА ще е друг. Така е най-добре за всички, иначе ще има куп недоразбрани истории.

anonymous708973
02-17-2012, 11:28
Излезте пак, но вечерта, да е по-романтично.. Подари й роза или нещо друго романтично.. Опитай се да я целунеш, оттам нататък никой не знае!

Глупости.
Не й взимай цвете. Не е миличко, когато не сте си никакви. Повечето момичета биха казали, че е добра идея, но не е, подсъзнателно това ще я отблъсне още повече, защото ще се почувства задължена, а пък и ти оставяш впечатление, че й ходиш по гъза.

paradosou
02-17-2012, 18:06
Проблема е, че през цялото време не сме били дори и за миг по-близки. Тя не ми дава никакви признаци, държи се просто като към приятел с мен.


Може и да ти дава, ама да не си усетил xD Тва не значи да търсиш под вола теле, просто излизайте, наблюдавай я и ше разбереш как те възприема.
Абсолютно съм съгласна с Чачо. :)

ss9
02-17-2012, 18:24
Ти не се бави много, че ще бъдеш FriendZone-нат ;)

Glamour92
02-17-2012, 18:26
Е,2 седмици...Тя може дори да не си е съставила цялостно мнение за теб-виждала те е всичко на всичко 3 пъти,като чатовете не ги броим.Опознайте се и да,действай преди да си попаднал в зоната на здрача,a.k.a friendzone